Skocz do zawartości

Policja zatrzymała mnie za... BMW


Mateusz_24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy na forum , mam czarną trójkę E90, i nie jestem wygolony na 0 może dlatego mnie nie zatrzymali, znajomi na poczatku lekko się naśmiewali ale po roku sie przyzwyczaili ja też jeździ się super .

Trzeba trochę w Polsce popracować nad zmianą opinii o tym samochodzie ale to już zależy od nas posiadaczy BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z RACJI NA TO ZE DUZO JEZDZE PO MIESCIE W WICZORNYCH GODZINACH CZESTO ZDARZAJA MI SIE KONTROLE ZA KAZDYM RAZEM TELEFON MAM SPRAWDZANY I SZUKAJA NARKOTYKóW SA TYM TAK PRZEJECI ZE NIGDY NIE DOCZEPILI SIE DO BRAKU GASNICY KTOREJ NIE MAM I NIGDY NIE MIALEM. COPRAWDA SAMOCHOD MAM SREBRNY ALE MAM LYSA GLOWKE I KURTKE SKORZANA NOSZE TO CHYBA DLATEGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zatrzymany przez policję ok 3 razy i za każdym miałem trzepanie bagażnika :lol:Nie wspomnę że mam czarne BMW :D Komórki co prawda nie sprawdzili mi ani razu.

 

Mam znajomych policjantów i powiedzieli że posiadając taki samochód muszę liczyć się z częstymi kontrolami ponieważ jest on kojarzony z samochodami złodziei.

 

Więc chłopaki strzeżmy się Misiaczków :lol:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego mnie dobija... albo radiowoz jadacy rowne 90 i sznurek aut za nim...

 

ja mialem dosc fajne zdarzenie, trasa szczecin- warszawa, doganiem radiowoz, polonez, patrze na wskazowke, jedzie 140km/h!!! wyprzedzac czy nie, byla to taka normalna droga poza terenem zabudowanym, czyli 90 km/h max, pojechalem chwile za nimi, z przeciwka czysto, oni caly czas 140km/h, cyknalem ich, dojezdzam do jakiejs wiochy, zwolnilem do jakis 70 km/h dogonili mni i wyprzedzili, za wiocha, cykam ich znowu, jeszcze 3 razy powtorzyla sie taka sytuacja, az w koncu zjechali do siebie na posterunek w jakiejs miejscowosci...

 

mialem cykora wyprzedzajac ich kilkukrotnie, ale pomyslalem sobie, ze jesli sobie poginaja 140 km/h bez koguta, wiec moze beda wyrozumiali na moje 160-170 km/h :)

 

 

No to odwazny jestes :jawdrop:

 

Ale jak oni moga to i my tez :cool2:

W tym wypadku moglbys nie zgodzic sie na mandat a sprawy na bank nie dali by do sadu :roll2: :twisted2:

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydawało że mając e36 z 93r nie będę zwracał uwagi policji Jestem biednym może nie gangsterem ale studentem Nie wiem czy w ogóle jeszcze jacyś mafiozi jeżdżą jeszcze takimi autkami bo oni w przeciwieństwie do tych starych polonezów zmienili już chyba swój tabor. Ciekawe czy czarne mercedesy albo inne auta też są podejrzane i mogą by ostrzelane A ja do tej pory bałem się żeby mi beemki nie ukradli a teraz muszę uważac żeby mnie dla sztuki policyjny radiowóz nie ostrzelał Nie wiem ale wydaje mi się że za dużo rapowych teledysków się naoglądali Albo może te autka tak im się podobają że jedyną okazją na bliższe oglądnięcie tego samochodu jest kontrola :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gangster w E36 buahahahahaa :duh: , to chyba jakiś bezrobotny gangster , przecież konkretne BMW E36 można kupić taniej niż nową Pande.....

 

A widziales kiedys gangstera w pandzie :lol:

 

Ja widziałem i to w czarnej pandzie COUPE To jest teraz najmodniejszy taki trend wśród gangsterów jakby ktoś nie wiedział! :8) :D :D :8)

DOBRE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zejdzcie na ziemie... Jaka gangsterka w E36. Z tego co mi wiadomo, to "mafijnymi" autami kiedyś były E34 pozniej E39 i cos z tego zostało do dzisiaj. Dodatkową atrakcją mogą być "wschodnie" tablice rejestracyjne. Taki zestawik wyglada poważnie i ludzie zazwyczaj omijają go szerokim łukiem.

 

Policja zatrzymuje kogo chce i obojętnie jakim autem jedzie, przyczyną zazwyczaj jest styl jazdy, zachowanie kierowcy lub ewentualnie "moje widzi mi sie" funkcjonariusza. Jesli kierowca wzbudza podejrzenia to zostaje zatrzymany i skontrolowany. Taka trójeczka, owszem może wzbudzać mieszane uczucia> czy nie jedzie nią jakis złodziejaszek, a jesli ma na sobie sportowe ubranka i jest krótko ostrzyżony to czemu go nie sprawdzić?

BMW - Nie dla idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wcześniej miałem passata kombi i nigdy nie zostałem zatrzymany na kontrole. Teraz mam czarne coupe i zatrzymuja mnie ot tak bez przyczyny, nawet jak sobie jade 50km/h, ale już sie przyzwyczaiłem. Nawet jak jade przez miasto, albo stoje miedzy innymi samochodami na światłach to zgadnijcie na kogo sie dosadnie patrza... :duh: Nie mam jakis tuningów, ani nic, zwykła seria. A jak mi ostatnio mandat dali - pare stówek praktycznie za nic, zaczal wymyslac niewiadomo co. I jeszcze zapytałem czy cos sie moze troche nie da mniej, bo jestem studentem i nie mam tak za bardzo kasy, to kochany pan misiek stwierdzil ze sprzedaj BMW to bedziesz miał :mad2: wydaje mi sie, ze im poprostu żal d.... ściska, bo już nie wiem jak to tłumaczyć. Chyba że sie za dużo filmów naoglądali. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie narzekam :) Zatrzymali mnie OCTAVIĄ na A4 i już po wszystkim (czyt. po złożeniu podpisu w stosownym miejscu) Policjant powiedział że bardzo ładne BMW i spytał: "Jaki ma Pan piecyk w tej Beemie Panie Marcinie ??" więc mówię że 1,8 a on do drugiego "No popatrz popatrz 1,8 a nawet daje radę" I się cieszy. Także czasami zdażają się mili policjanci :mad2:

 

Tak odbiegając od tematu, orientuje się ktoś jaki oni mają silnik w tej OCTAVII ?? dodam że byli z Wrocławia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie narzekam :) Zatrzymali mnie OCTAVIĄ na A4 i już po wszystkim (czyt. po złożeniu podpisu w stosownym miejscu) Policjant powiedział że bardzo ładne BMW i spytał: "Jaki ma Pan piecyk w tej Beemie Panie Marcinie ??" więc mówię że 1,8 a on do drugiego "No popatrz popatrz 1,8 a nawet daje radę" I się cieszy. Także czasami zdażają się mili policjanci :mad2:

 

Tak odbiegając od tematu, orientuje się ktoś jaki oni mają silnik w tej OCTAVII ?? dodam że byli z Wrocławia !!

 

Najpewniej 1,8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zatrzymali...bo mnie słyszeli:):):):):)Fakt, że o 30km/h przekroczyłam (na 'dwupasmówce' między Lubinem i Pokowicami) ale i tak jechał wolniej niż pozostali.Ale na moje pytanie czy tego przede mną nie mógł zatrzymać,odpowedział iż wyglądało że jedzie norlanie(?????!!!!)a mnie słyszał!!!!Paranoja

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie narzekam :) Zatrzymali mnie OCTAVIĄ na A4 i już po wszystkim (czyt. po złożeniu podpisu w stosownym miejscu) Policjant powiedział że bardzo ładne BMW i spytał: "Jaki ma Pan piecyk w tej Beemie Panie Marcinie ??" więc mówię że 1,8 a on do drugiego "No popatrz popatrz 1,8 a nawet daje radę" I się cieszy. Także czasami zdażają się mili policjanci :mad2:

 

Tak odbiegając od tematu, orientuje się ktoś jaki oni mają silnik w tej OCTAVII ?? dodam że byli z Wrocławia !!

 

Najpewniej 1,8T

 

W OKTAVI masz do wyboru silnik:

-benzynowe 1.4, 1.6, 2.0

-diesela 1.9, 2.0

Ja bym obstawiał za 2.0 w benzynie ewentualnie w gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zatrzymali...bo mnie słyszeli:):):):):)Fakt, że o 30km/h przekroczyłam (na 'dwupasmówce' między Lubinem i Pokowicami) ale i tak jechał wolniej niż pozostali.Ale na moje pytanie czy tego przede mną nie mógł zatrzymać,odpowedział iż wyglądało że jedzie norlanie(?????!!!!)a mnie słyszał!!!!Paranoja

Pozdrawiam

 

Zostało udowodnione, że głośniejszy wydech powoduje wrażenie, że samochód szybciej jedzie. Wielokrotnie już spotkałem się z komentarzami (mało pochlebnymi) jak to szybko jechał jakiś samochód ze sportowym wydechem, mimo że jego prędkość była taka sama jak pozostałych pojazdów na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie narzekam :) Zatrzymali mnie OCTAVIĄ na A4 i już po wszystkim (czyt. po złożeniu podpisu w stosownym miejscu) Policjant powiedział że bardzo ładne BMW i spytał: "Jaki ma Pan piecyk w tej Beemie Panie Marcinie ??" więc mówię że 1,8 a on do drugiego "No popatrz popatrz 1,8 a nawet daje radę" I się cieszy. Także czasami zdażają się mili policjanci :mad2:

 

Tak odbiegając od tematu, orientuje się ktoś jaki oni mają silnik w tej OCTAVII ?? dodam że byli z Wrocławia !!

 

Najpewniej 1,8T

 

W OKTAVI masz do wyboru silnik:

-benzynowe 1.4, 1.6, 2.0

-diesela 1.9, 2.0

 

Ja bym obstawiał za 2.0 w benzynie ewentualnie w gazie

 

Mateusz_24 myslisz się! W Octavi jest silnik 1.8 T i bardzo ładnie wymiata :) a jeszcze mogą mieć OCTAVIE RS...

 

A co do Beemek to niesety stara nie stara ale jeździ i ma taką opinię... Musimy się do tego przyzwyczaić. Gangsterstwa już nie ma :) wszystcy zli są teraz dobrzy pootwierali sobie legalne interesy, pokupowali Audi A8 i sobie żyją w ciszy i spokoju :) to tyle..

 

Pozdrawiam :)

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie mogą przeszukać Ci bagażnika bez nakazu - chyba, że jest jakaś blokada i wszystkich trzepią.

 

EEE tam nie może, gliniaż zawsze prosi o otwarcie bagażnika a nie każe, równie dobrze może cię poprosić o pokazanie trójkąta, którego się raczej w schowku nie wozi a mieć trzeba, oczywiście możesz się niezgodzić na otwarcie bagażnika ale wiadoma jak potem toczą się losy, podjazd pod komisariat przeszukanie na protokół z uwagi na uzasadnione podejżenie że coś masz :mrgreen: a nakaz się załatwia potem u proroka. A co do zatrzymywania BM-ek no toniestety tak się utarło i raczej szybko się nie zmieni jeszcze, ja też od ponad miesiąca śmigam moją czarnulą i zatzrymali mnie już dwa razy no ale swoich nie karają hahahaha :mrgreen: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak naprawdę to nie mogą przeszukać Ci bagażnika bez nakazu - chyba, że jest jakaś blokada i wszystkich trzepią.

 

:mrgreen: Nie masz racji ale zakładając hipotetycznie, że byś miał to jak to sobie wyobrażasz, że policjant wypisuje ci na miejscu nakaz :norty:

Analogiczna spawa z przeszukaniem kieszni, plecaka czy czego tam jeszcze, nawet papiera nie musi pisać z tego bo podciąga to pod kontrole osobista ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie narzekam :) Zatrzymali mnie OCTAVIĄ na A4 i już po wszystkim (czyt. po złożeniu podpisu w stosownym miejscu) Policjant powiedział że bardzo ładne BMW i spytał: "Jaki ma Pan piecyk w tej Beemie Panie Marcinie ??" więc mówię że 1,8 a on do drugiego "No popatrz popatrz 1,8 a nawet daje radę" I się cieszy. Także czasami zdażają się mili policjanci :mad2:

 

Tak odbiegając od tematu, orientuje się ktoś jaki oni mają silnik w tej OCTAVII ?? dodam że byli z Wrocławia !!

 

Najpewniej 1,8T

 

W OKTAVI masz do wyboru silnik:

-benzynowe 1.4, 1.6, 2.0

-diesela 1.9, 2.0

 

Ja bym obstawiał za 2.0 w benzynie ewentualnie w gazie

 

Mateusz_24 myslisz się! W Octavi jest silnik 1.8 T i bardzo ładnie wymiata :) a jeszcze mogą mieć OCTAVIE RS...

 

A co do Beemek to niesety stara nie stara ale jeździ i ma taką opinię... Musimy się do tego przyzwyczaić. Gangsterstwa już nie ma :) wszystcy zli są teraz dobrzy pootwierali sobie legalne interesy, pokupowali Audi A8 i sobie żyją w ciszy i spokoju :) to tyle..

 

Pozdrawiam :)

 

 

No dobra i jeszcze 1.8 :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zatrzymali mnie tylko raz. Żeby wypytać ile pali, gdzie serwisuję i czy dobrze mi się jeździ. Chwilka przyjemnej rozmowy (pozdrawiam Panów z 3 komisariatu ;)) i dalej w drogę do pracy. Ale faktycznie, znajomego który ma czarną piątkę z przyciemnionymi szybami, potrafią kontrolować czasami 2-3 razy dziennie. Stereotyp mafijnego wozu nadal krąży...
http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie narzekam :) Zatrzymali mnie OCTAVIĄ na A4 i już po wszystkim (czyt. po złożeniu podpisu w stosownym miejscu) Policjant powiedział że bardzo ładne BMW i spytał: "Jaki ma Pan piecyk w tej Beemie Panie Marcinie ??" więc mówię że 1,8 a on do drugiego "No popatrz popatrz 1,8 a nawet daje radę" I się cieszy. Także czasami zdażają się mili policjanci :mad2:

 

Tak odbiegając od tematu, orientuje się ktoś jaki oni mają silnik w tej OCTAVII ?? dodam że byli z Wrocławia !!

 

Najpewniej 1,8T

 

W OKTAVI masz do wyboru silnik:

-benzynowe 1.4, 1.6, 2.0

 

 

-diesela 1.9, 2.0

 

Ja bym obstawiał za 2.0 w benzynie ewentualnie w gazie

 

Mateusz_24 myslisz się! W Octavi jest silnik 1.8 T i bardzo ładnie wymiata :) a jeszcze mogą mieć OCTAVIE RS...

 

A co do Beemek to niesety stara nie stara ale jeździ i ma taką opinię... Musimy się do tego przyzwyczaić. Gangsterstwa już nie ma :) wszystcy zli są teraz dobrzy pootwierali sobie legalne interesy, pokupowali Audi A8 i sobie żyją w ciszy i spokoju :) to tyle..

 

Pozdrawiam :)

 

 

No dobra i jeszcze 1.8 :D :D :D :lol: :lol: :lol:

 

 

policyjne octavie maja siliki 2.0 8v o mocy 115KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.