Skocz do zawartości

Co byście chcieli kupić


stepnikp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Chcialbym E-34 540 i chyba wkrotce spelnie to zyczenie :mrgreen:

 

no to mi sie wstrzeliles......

ja to samo ale mam dylemat....w koncu to 4000ccm......wiec nie wiem czy sie nie ogranicze do m60b30......

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E38 730i lub 740i (V8, koniecznie z manualem)

BMW M3 E46 (tez z manualem)

Porsche 911 (niekoniecznie model 996, moze byc starsze)

Ford Mustang '69 Fastback (niekoniecznie Shelby)

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza BMW mysle jeszcze o:

Mercedes-Benz CL500 W215 (najpiekniejsze auto...)

Mercedes-Benz S430/S500 W220

no i jeszcze oczywiscie Chrysler 300C 5.7 HEMI

 

Co wybiore, zobaczymi, ale najbardziej sklaniam sie jednak do CL-klasse oraz BMW 745i E65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A ja Panowie już dość długo szukam 325tds z marnym skutkiem i tak poważnie się zastanawiam dam kupnem tymczasowo Smart Fortwo 0.8 cdi, ciężko będzie mi wkładać pieniądze w "karmienie" innego auta niż BMW, a taki smart pali niecałem 4 litry ON (podobno). A tak swoją drogą mam nadzieję, że się w tym roku wyrobie na kupno Yamaha Virago 550 (będzie pierwszym motocyklem :D)
"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyszłości myśle że obecne moje E28 oddam w użytkowanie Ojcu,a sam poszukam jakiegoś E28 conajmniej 525e,ale marzy mi się 535i-tylko znowu jakoś gaz mnie boli w tych samochodach a inaczej nie pośmigam,więc może jakieś E34 2.5TDS w nieskalanym stanie silnikowym by Mnie satysfakcjonował i chętnie dalej automacik :wink: Chyba żeby był w naprawdę lux stanie to manual i do tego zawirusować go na 170Hp i killować benzynki ot co :mrgreen:
http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 E36 !!

 

Nie na Polskie drogi...nadwozie się rozjedzie na szwach...to pewne

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 E36 !!

 

Nie na Polskie drogi...nadwozie się rozjedzie na szwach...to pewne

 

A czemu E-36 M3 by sie rozjechało,i co mają wspólnego polskie drogi z M3,skąd masz takie info,podziel sie z nami bo jestem ciekawy.Jedna z lepszych teorii jaką ostatnio słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 E36 !!

 

Nie na Polskie drogi...nadwozie się rozjedzie na szwach...to pewne

 

A czemu E-36 M3 by sie rozjechało,i co mają wspólnego polskie drogi z M3,skąd masz takie info,podziel sie z nami bo jestem ciekawy.Jedna z lepszych teorii jaką ostatnio słyszałem.

 

Pamiętaj zawsze ,że jeśli o czymś nie słyszałeś ,to nie znaczy ,że to się nie zdarza. Widocznie masz mało styczności z samochodami powyżej 300KM. Mam dwóch kolegów ze Lwowa ,obydwaj mają ten sam problem...drogi we wschodniej Ukrainie trochę lepsze, ale w sumie zbliżone do Polskich. Jeśli ktoś będzie robił duże przebiegi, przykładowo w Warszawie, jest duże prawdopodobieństwo, że nadwozie się "rozejdzie".

Gościu z BMW Inchcape powiedział, że jego znajomi miewali już podobne przypadki. To samo jest w E46.

Nie znaczy się ,że w każdej wystąpi ta wada, ale w tych intensywnie użytkowanych niestety się często zdarza.

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.