Skocz do zawartości

Nowe iX3 (Neue Klasse) - wideo + kokpit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla zainteresowanych - wideo z testu nowego iX3:

 

image.thumb.png.c0afd34a8a8a79c9f874d022a9c0d362.png

Edytowane przez Marco120i

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 54
  • Wyświetleń 5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Za rok jak wyjadą na ulice, to przód X3 będzie wyglądał już bardzo staro 🙂 Sam wygląd na zdjęciu to jedno, ale zupełnie inaczej na żywo będzie wyglądać gdzie będzie widać detale w stylu animacje kieru

  • Moim zdaniem 4.9s do 100 to rozsądna wartość - wiesz to jest zawsze balans pomiędzy osiągami a zasięgiem. W elektrykach nie jest problemem zrobić gigantyczną moc, ale wykorzystujesz ją przez 1% czasu,

  • Jak dla mnie... Bomba. Super wyglada. 

Opublikowane grafiki

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Zaprezentowane 😉 wygląda w końcu na porządne auto elektryczne 🙂 

 

IMG_9513.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

I pierwsza recenzja po prezentacji

 

IMG_9513.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

nie ma wentylowanych foteli?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Może jeszcze nie wszystkie opcje są w konfiguratorze. Czy tylko mi jakoś ten przód kojarzy się z czaszką? Szczególnie te nerki z nosem 😉

IMG_9513.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Powinno ci się raczej kojarzyć z E24 😉 przynajmniej według twórców…

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Nawet z 1500. Gdzie widać nie tylko nawiązanie do nerek ale również dwóch pasów horyzontalnych.IMG_3390.thumb.webp.5a47e9e6def42fc6203482ea9bcb4939.webp

 

IMG_9513.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

widziałem porównania do 2002 Turbo

image.thumb.png.29361c7f41735fcd1f72205bb2da91ed.png

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Sporą zabudowę z przodu pomiędzy fotelami zrobili - góra rozumiem, półki/ładowarki. Ale po co dołem…

I zaskoczył mnie dosyć mały bagażnik (520l), dobrze że jest spory frunk.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Jak dla mnie... Bomba. Super wyglada. 

Opublikowano
  • Moderatorzy

Powrót do rekinów - najlepsza decyzja od dawna. Wygląda na to, że cobra eyes też zostaną. Plus za tylne lampy oddzielnie bez obecnie modnych ledowych pasków na cały bagażnik.

Na minus tylko ta kierownica tak jak Randal napisał, nie mogę coś tego górnego elementu łączącego wieniec z centrum poduszki strawić. 
 

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Kierownice, o ile się nie mylę, są trzy, ale każda dziwna 🙂

Z pionową poprzeczką pod górnym wieńcem poszaleli, bo… nie ma zegarów z tyłu, więc poprzeczka nic nie zasłania…
 

Standardowa

IMG_0112.thumb.jpeg.2d421bd6120532f029966685728d18e4.jpeg
 

Sportowa

IMG_0110.thumb.jpeg.9d0a0b410fbf39ffebd87a6ae2e36768.jpeg

 

Sportowa M

IMG_0111.thumb.jpeg.cdbc75e0e814e0fe1b90c145663cb7cb.jpeg

Edytowane przez Pe.te

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Kiera paskuda, tylko M jest ok. 

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Niestety to wnętrze citroenem zalatuje. Nawet ta kierownica jakaś podobna 

image.jpeg.13c294f333d5a6d911d813d4affc1110.jpeg

IMG_9513.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Ja bym nie przesądzał jednak 🙂

Raz, że w perspektywie 3D te kierownice wyglądają dużo lepiej niż na płasko, dwa że zdjęcia i real potrafią się bardzo różnić.

“Pogięta” kierownica w iX też mi się nie podobała, a w praktyce jest bardzo wygodna.

IMG_0113.thumb.jpeg.7e6304f0a74dfc557cd70b6b99d0bc8d.jpeg

IMG_0114.thumb.jpeg.e0db51356bcd5214abf281b34b231ba8.jpeg

Edytowane przez Pe.te

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

I który ładniejszy? 😉

IMG_0115.thumb.jpeg.8bd30c87ba344f38c5dc4373f0883eab.jpeg

IMG_0116.thumb.jpeg.7fdecb2e7c3a2ccd65aa49a005651f10.jpeg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Jak dla mnie oba ładne. Myślę że iX przetarł szlaki innego designu i po premierze bardzo mnie odrzucał, a dzisiaj mi się podoba. Kierownica też mi nie pasuje, ale tak jak piszecie, zobaczymy w realu i może się opatrzy, a może dołożą opcjonalnie bardziej konserwatywną jak w iX (tej pierwotnej do tej pory nie trawię). Za to jeśli chodzi o parametry i dane techniczne to szacun. Prawie 2x większy zasięg i 40% szybsze ładowanie niż mój obecny iX3.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

A mi sie juz podoba ta biała kierownica 

Opublikowano

X3 ma ładniejszy przód niż iX3, ale tył X3 to dla mnie zupełna porażka, tak więc ostatecznie iX 🙂

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Godzinę temu, Adams16 napisał(a):

X3 ma ładniejszy przód niż iX3, ale tył X3 to dla mnie zupełna porażka, tak więc ostatecznie iX 🙂

Za rok jak wyjadą na ulice, to przód X3 będzie wyglądał już bardzo staro 🙂 Sam wygląd na zdjęciu to jedno, ale zupełnie inaczej na żywo będzie wyglądać gdzie będzie widać detale w stylu animacje kierunkowskazów, animacje przy włączaniu i wyłączaniu czy same linie LEDów dziennych.

Auto może być hitem, wskoczyło właśnie na pozycje nr 1 następcy obecnego iX3 spychając Macan na 2 pozycje. Ciekawe jeszcze jak będzie jeździć, ale tutaj BMW powinno trzymać klasę.

Można już konfigurować na polskim konfiguratorze 🙂

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Ładowanie szybsze niż w Porsche 

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
30 minut temu, BMFun napisał(a):

Można już konfigurować na polskim konfiguratorze 🙂

Trochę mało opcji póki co…

Brakuje zawieszenia adaptacyjnego, kamer 360, reflektorów adaptacyjnych, wentylacji foteli… Pewnie z czasem konfigurator się poszerzy.

Swoja drogą w niemieckim konfiguratorze można dokupić pakiet asystentów autrostradowych, w polskim nie. Zawsze mnie to zastanawia, dlaczego Polska nie jest uwzględniona wśród innych krajów, gdzie te funkcje działają - Niemcy tłumaczyli to minimalnymi wymaganiami infrastruktury autostradowej… OK, może 10 lat temu miało to uzasadnienie, ale dzisiaj…?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.