Skocz do zawartości

G20 zdalna aktualizacja, MyBMW


deusexe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystkie spełnione i nic.

 

Wyłączałes też światła?

Nie wiem czy pomoże , ale może tu jest haczyk

 

Heh, z przymruzeniem oka - moze zaintonuj jakas piesn bojowa, odpraw jakies modly szamanskie etc?

OTA dziala albo nie dziala - auto na gwarancji jeszcze? jedz do serwisu i opier*** kogos, przeciez to niepowazne zeby czlowiek sie musial doktoryzowac na forum zeby auto sie zaktualizowalo laskawie.

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Ja zauważyłem że dopóki ASO nie podniosło tego ręcznie u mnie do pewnej wersji to nic się nie pojawiało w aplikacji, teraz idzie już przez aplikacje, to co serwis wrzuci ręcznie to w OTA pojawia się z dużym opóźnieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że dopóki ASO nie podniosło tego ręcznie u mnie do pewnej wersji to nic się nie pojawiało w aplikacji, teraz idzie już przez aplikacje, to co serwis wrzuci ręcznie to w OTA pojawia się z dużym opóźnieniem.

 

A jak ich przekonałeś żeby to zroibili? U mnie mówią, że jest git i "nara leszczu", a soft jest 2021.48...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bądź kreatywny; ja miałem dość często problemy z Apple carplay, android auto, nie łączyły się automatycznie po wejściu do samochodu i było to dość trudne do powtórzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie od kilku dni to samo, auto pobrało aktualizacje przez tel. teraz pokazuje że, jeśli będzie można instalować to dostane powiadomienie - i tyle.

jedno wielkie G na 4 kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przyszło powiadomienie o aktualizacji OTA 03/2023.50. U mnie OTA działa świetnie. G21 preLCI, konto na BMW.de

 

To samo, ale G20 LCI. Download blyskawiczny, wlasnie sie instaluje... konto na BMW.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przyszło powiadomienie o aktualizacji OTA 03/2023.50. U mnie OTA działa świetnie. G21 preLCI, konto na BMW.de

Rozumiem ze auto kupione w DE ?

W salonie we Wro :) konto na bmw.de tylko dla natywnego spotify

Czy coś ten soft zmienił to jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przyszło powiadomienie o aktualizacji OTA 03/2023.50. U mnie OTA działa świetnie. G21 preLCI, konto na BMW.de

Rozumiem ze auto kupione w DE ?

W salonie we Wro :) konto na bmw.de tylko dla natywnego spotify

Czy coś ten soft zmienił to jeszcze nie wiem

Czyli co zakładam konto w DE, czy mozna to zrobić mając już PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK założyłem konto w DE i faktycznie Spotify dziala natywnie, Niestety aktualizacja nadal stoi w miejscu pokazuje że jest i została pobrana i będę poinformowany kiedy będzie możliwa instalacja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koncie DE nie skrócił się wam czas ważności pakietów? Bo ja kiedyś założyłem ze względu na Spotify, ale po tym zauważyłem taki problem.

 

Skrocil, ale za rok przepne sie na PL i sie wydluzy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby światełko w tunelu? Pojawiła się akcja serwisowa dotycząca programowania sterowników DDE (oczywiście chłodniczki EGR). Może uda się zrobić aktualizację na koszt ASO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby światełko w tunelu? Pojawiła się akcja serwisowa dotycząca programowania sterowników DDE (oczywiście chłodniczki EGR). Może uda się zrobić aktualizację na koszt ASO?

Tak, kilka tygodni temu miałem tę akcję przeprowadzoną. Nie prosiłem nawet o update, a wyjechałem z najnowszym softem 03/2023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.