Skocz do zawartości

Aktualizacja RSU [różne wersje] - komentarze


dar3k-krk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
O ile dobrze pamiętam, to klikająć w aucie w 'zainstalowana wersja (...) powinno Cię przenieść do nowej podstrony gdzie będzie cały release History. Jeśli się mylę, to sprawdzę jutro będąc w aucie ale jestem prawie przekonany że wersja 22-07 w ten sposób wyświetla informacje w aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
U mnie po aktualizacji zniknęła opcja wywoływania asystena google poprzez dłuższe przyciśnięcie mikrofonu na kierownicy.. Czy może ktoś wie, jak z powrotem ustawić tą funkcję? Cała reszta po aktualizacji bezproblemowa (zrobiłem 5 tys km od aktualizacji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie po aktualizacji zniknęła opcja wywoływania asystena google poprzez dłuższe przyciśnięcie mikrofonu na kierownicy.. Czy może ktoś wie, jak z powrotem ustawić tą funkcję? Cała reszta po aktualizacji bezproblemowa (zrobiłem 5 tys km od aktualizacji)

z ciekawości sprawdziłem czy to działa na telefonie z android auto (s21 ultra z najnowszym androidem); poprawnie wywołuje obsługę asystenta głosowego google za pomocą tego przycisku z aktualizacją .58.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji zniknęła opcja wywoływania asystena google poprzez dłuższe przyciśnięcie mikrofonu na kierownicy.. Czy może ktoś wie' date=' jak z powrotem ustawić tą funkcję? Cała reszta po aktualizacji bezproblemowa (zrobiłem 5 tys km od aktualizacji)[/quote']

z ciekawości sprawdziłem czy to działa na telefonie z android auto (s21 ultra z najnowszym androidem); poprawnie wywołuje obsługę asystenta głosowego google za pomocą tego przycisku z aktualizacją .58.

"morfang"]U mnie też nie ma problemów


U mnie przy AA dziala poprawnie - chodzi mi o to, ze przed updatem moglem uruchomic asystenta google bedac polaczonym jedynie przez bluetooth z telefonem..teraz nie ma takiej mozliwosci, AA nie uzywam prawie wcale. Czy u Was dziala bez AA ten przycisk mikrofonu czy tylko przy wlaczonym AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji miałem spory problem z carplay i ogólnie podłączeniem telefony. Po 15 minutach jazdy ten sam objaw, najpierw wywalało carplay a po chwili odłączało telefon. Łączyło z powrotem dopiero po zgaszeni i odpaleniu. Za każdym razem to samo. Problem zniknął po wizycie w serwisie, zaktualizowali po prostu u siebie. Wszystko działa, ale 5 godzin zmarnowałem pijąc kawę w poczekalni :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja nadal czekam u siebie na aktualizację do nowszej wersji, z ASO się biję, bo nie chcą mi zrobić tak od ręki - niby Centrala każe im dokumentować potrzeby takich zmian, nie wystarczy np zgłoszenie że Apple Car Play mi się wiesza, muszę mieć dowody - własne lub musi to wyjść na diagnostyce ..


Ale mniejsza z tym, odnośnie aktualizacji - czy nowe wersje coś zmieniają, bo czytając wszystkie zmiany to chyba one dotyczą tylko(albo w większości) iD8, a odnośnie iD7 prawie nie widzę istotnych zmian?

Mógłby ktoś powiedzieć, czy zauważył coś znaczącego - zarówna na lepsze i gorsze?

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć, czy zauważył coś znaczącego - zarówna na lepsze i gorsze?

 

Kilka dni temu zaktualizowałem do 22-07 i nic ciekawego nie zauważyłem, choć specjalnie nie szukałem zmian ;) W dokumentacji nic ciekawego nie znalazłem oprócz poprawy asystenta pasa ruchu, który mam wyłączony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się ściąga 11/2022.60.


Ktoś już zainstalował?

Zainstalowałem dziś, wszystko sprawnie, szybko. Żadnych zmian nie zauważyłem


edit: jedna różnica - 1000 km mniej mam do najbliższej zmiany oleju po aktualizacji

 

U mnie nadal ta sama wartość do wymiany - może to akurat był przypadek u Ciebie :D


Jedyne co zauważyłem na szybko, to że lusterka w końcu przestawiają się przy zmianie użytkownika/kluczyka.

Teraz tylko czekam, czy ACP będzie się nadal wieszać czy nie :roll:

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zauważyłem na szybko, to że lusterka w końcu przestawiają się przy zmianie użytkownika/kluczyka. :roll:

 

Hmmm, ja jakoś nie zauważyłem, żeby był problem z lusterkami. No chyba, że są u mnie tak ustawione, że i mi i żonie pasują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zauważyłem na szybko, to że lusterka w końcu przestawiają się przy zmianie użytkownika/kluczyka. :roll:

 

Hmmm, ja jakoś nie zauważyłem, żeby był problem z lusterkami. No chyba, że są u mnie tak ustawione, że i mi i żonie pasują :D

 


No u mnie był z tym problem, fotel potrafił się ustawić poprawnie, ale lusterka już nie - dopiero po naciśnięciu przycisku się ustawiały do docelowej pozycji.

Wspominałem o tym w serwisie, ale błędów nie było, więc diagnostyka albo nagranie na dowód...

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.