Skocz do zawartości

Aktualizacja RSU [różne wersje] - komentarze


dar3k-krk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Co sądzicie o nowej funkcji porównania ze społecznością? Jaki macie wynik? :D

 

lcdGH2T.png

Jest tyle ciekawych opcji które aplikacja mogłaby wspierać to rozwijają jakieś pierdoły jak np. możliwość dodania tego samego auta do dwóch róznych kont czy notyfikacje o alarmie np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie auta do dwóch różnych kont jest możliwe, ale dopiero w iDrive 8.0. Niestety we wcześniejszych systemach opcji takowej nie ma i raczej już tego zmieniać nie będą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow ale fajne. U mnie 27% ponizej sredniej spolecznosci :)

 

Woah :O

 

Jest tyle ciekawych opcji które aplikacja mogłaby wspierać to rozwijają jakieś pierdoły jak np. możliwość dodania tego samego auta do dwóch róznych kont czy notyfikacje o alarmie np.

 

Wysyłasz twórcy oprogramowania swój feedback i sugestie funkcjonalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak to jest z tymi wersjami. Ja mam 11/2022.30 od nowości i nic się ani raz nie aktualizowało. Czy to oznacza że dla mojego konkretnie samochodu nie ma nowszej wersji ?

Bo widzę, że inni użytkownicy mają wersje z końcówką 31,44,50,60 :) przynajmniej o tych wiem. Czy ta ostatnia liczba to jest numer kompilacji dla danej wersji samochodu, czy po prostu u mnie nie pojawiają się nowe aktualizacje z jakiegoś nieznanego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas68, w BMW jest taka "ręczna automatyka" i trzeba robić te aktualizacje przez aplikację na komórce.

Masz w telefonie aktualne "My BMW" zalogowane na konto to samo co w samochodzie?

 

Tak, tak mam zainstalowane My BMW i sparowane z samochodem. Wszystko się łączy poprawnie, ale aktualizacji żadnych nie pokazuje.

Chyba, że jest jakiś magiczny sposób na jej wywołanie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach apki masz zakładkę BMW Store - wejdź i sprawdź czy masz aktywną usługę Remote Software Update :wink:
odebrane 24.10.2022 / 150: 40W22 / 112: 16W22, 22W22, 30W22, 33W22, 39W22, zamówione 29.09.2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach apki masz zakładkę BMW Store - wejdź i sprawdź czy masz aktywną usługę Remote Software Update :wink:

 

Dzięki, sprawdzałem i mam włączone. Chyba pozostaje konsultacja z serwisem, albo po prostu dla mojego samochodu nie ma żadnych aktualizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ciekawego jest w tej wersji? :)

 

Dla mnie istotną sprawą jest to, że aktualizacja w 70-80% wyeliminowała wibracje jakie pojawiały się na postoju. Bardziej gładko i płynnie silnik się podnosi z najniższych obrotów. Generalnie czuć różnicę w kulturze pracy na postoju i przy spokojniej jeździe.

Innych rzeczy nie zauważyłem, co nie znaczy że nic innego nowego nie ma :)

Ewidentnie są zmiany w sterowniku silnika i skrzyni i może innych układach związanych z napędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

March 2023 is still in Beta test mode. I am surprised some of you got it OTA. Dealer should not have updated to that unless there was an issue in the vehicle related to the previous software. I suggest all others to hold on accepting it until a final one for 03.2023 is released (until this date it’s still considered a beta version). There will 100% be some issues and bugs.


Sprawdziłem, i RSU nie widzi jeszcze tego uaktualnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

March 2023 is still in Beta test mode. I am surprised some of you got it OTA. Dealer should not have updated to that unless there was an issue in the vehicle related to the previous software. I suggest all others to hold on accepting it until a final one for 03.2023 is released (until this date it’s still considered a beta version). There will 100% be some issues and bugs.


Sprawdziłem, i RSU nie widzi jeszcze tego uaktualnienia.

 

Tak jak pisałem, zaktualizowane przez serwis, więc zakładam że to wersja ostateczna. Chyba, że robię za beta testera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, zaktualizowane przez serwis, więc zakładam że to wersja ostateczna. Chyba, że robię za beta testera :)

 

Nie ukrywajmy, że masowo te wersję wychodzą z opóźnieniem tzn. 3/23 nie pojawi się u każdego w momencie wydania. Wiele osób/samochodów nadal ma starsze wersję - i musi czekać na automatyczną aktualizację (albo przy okazji w ASO może uda się to zrobić).


Lukas68 - możesz podzielić się listą "wodotrysków" które są w Release Note? Ciekawe co zostało "poprawione" względem poprzedniej wersji - może to być pomocne dla Wielu czy faktycznie chcą tej aktualziacji :D

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie wyświetla mi się Release Notes . Chyba, że ja nie potrafię tego odpalić.

 

Powinno być dostępne z poziomu samochodu oraz aplikacji myBMW.


myBMW:

Status pojazdu >> Usługi >> Remote Software Upgrade >> "Nowe funkcje i ulepszenia" & "Version: **/****.**"

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.