Skocz do zawartości

Pytanie do Chris Bangle odpowiedzialnego za obecny styl BMW


928alpi

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem forumowicze BMW,

Zyje sobie w Australii, mam na imie Piotr, nie mam BMW. (mialem kilka innych fajnych autek).

Do rzeczy > Za tydzien jade na wyklad i spotkanie z Chris Bangle > szefem odpowiedzialnym za obecna stylistyke BMW.

Jezeli ktos z forumowiczow ma jakies ciekawe pytanie do Chris'a > moglbym je zadac.

Pozdrawiam i szerokiej drogi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zgadzam sie z oliver'em przede wszystkim sie spytaj czy powstanie nowa 8 :D i czy cos mu wiadomo co sie obecnie dzieje z M8 (powstal tylko jeden egzemplaz...), milo by bylo jak bys sie rowniez spytal czy nowa 5 bedzie czerpac coraz wiecej z E12, mogly by zrobic takie E12 w nowej wersji :D

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy > Za tydzien jade na wyklad i spotkanie z Chris Bangle > szefem odpowiedzialnym za obecna stylistyke BMW.

Jezeli ktos z forumowiczow ma jakies ciekawe pytanie do Chris'a > moglbym je zadac.

Jak mozna dostac sie do BMW - dzial projektow... nie majac skonczonego wzornictwa przemyslowego ani zadnej innej School of Art. :roll2:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie zapytac czy bmw pojdzie w slady konkurencji i zacznie produkowac auta z napedem na 4 kola

oraz w ktorym roku wyjdzie X7?

mercedes wypuscil ladnego ML teraz pieknego GL a bmw ma caly czas stara x5

 

a xdrive w 3' i 5' to niby co :?: a poza tym po samochody terenowe to lepiej udaj się do land Rovera :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to E46 tez zaprojektował Bangle (z coupe włącznie)...

Zapytaj go czy zarzad BMW nadal bedzie wybierał najbrzydsze projekty, w celu " odświeżenia wizerunku marki " . Bo czytałem gdzies kiedys, ze E39 , E46 i E38 uwazano za nudne auta, jak plastry kiełbasy pokrojone na różną grubość :duh:

 

Nie zwalajmy na Bangla wszystkiego bo on przedstawia zarzadowi tony projektów i to oni decydują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna dostac sie do BMW - dzial projektow... nie majac skonczonego wzornictwa przemyslowego ani zadnej innej School of Art. :roll2:

 

Hmm do BMW to nie wiem czy sie dostaniesz. Ale jak masz talent do projektowania i potrafisz cos ciekawego narysowac i to obronic to moze warto probowac. Jak w kazdej dziedzinie talent plus praca da w koncu wyniki. Zawsze mozna postudiowac part-time i troche sie podszkolic w technice prezentacji swoich pomyslow.

Czy to markerami czy tez przy pomocy grafiki PC.

Na necie jest pare miejsc gdzie mozna umieszczac swoje portfolia.

I sa tez ogloszenia o prace projektantow itp.

Zerknij na te stronke np. http://www.cardesignnews.com/site/home/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to E46 tez zaprojektował Bangle (z coupe włącznie)...

Zapytaj go czy zarzad BMW nadal bedzie wybierał najbrzydsze projekty, w celu " odświeżenia wizerunku marki " . Bo czytałem gdzies kiedys, ze E39 , E46 i E38 uwazano za nudne auta, jak plastry kiełbasy pokrojone na różną grubość :duh:

 

Nie zwalajmy na Bangla wszystkiego bo on przedstawia zarzadowi tony projektów i to oni decydują...

 

Na pewno bede pytal jak i kto wybiera projekty do prototypowni i dalej do produkcji. Ciekawi mnie najbardziej jego sila persfazji. Jak jest w stanie bronic swej wizji rozwoju BMW. :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Alpi, ja gościa podziwiam, że potrafi przekonać tuzów z zarządu do swoich kiepskich pomysłów.

To musi być super, jak koleś z rady patrzy i myśli - co za syf ta proponowana przez Bungle'a piątka.

A Bungle zaczyna gadać, macha rękami, podchodzi ich pod włos, snuje wizje i zadaje pytania bez odpowiedzi, i stare durnie z zarządu po 30 minutach siedzą nabzdyczeni, jakie to super pomysły promują hehehehe

 

To jest wartość tego gościa, tak jak kolesi z consultingu i od analizy giełdy. Nic nie umieją poza przekonywaniem do potrzeby swojego istnienia.

Ciekawi mnie też retoryka stosowana przez Bungla, może używa czegoś z dialektyki Michnika i GW ? Postępowość, poprawność i inne bzdety hhehehe

 

 

 

ZAPYTAJ go, kogo wspiera w rządzie USA, założe się że demokratów :norty: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bangle nie musi nikogo przekonywac do swojego stylu machaniem rekami.

Raporty sprzedazy BMW mowia same za siebie. Po prostu nowe modele sprzedaja sie bardzo dobrze i dopoki tak bedzie, nikt nie bedzie sie zastanawial, czy fanom marki, jezdzacym kilku i kilkunastoletnimi modelami taki styl sie podoba, czy nie.

Zeby nie bylo: mnie sie styl Bangle'a kompletnie nie podoba ;).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się czy nie potrzebują kogoś do przygotowywania samochodów dla klientów?? Prosta robota: umyć elegancko, zawiesić "wunderbaum" i natrzeć deskę rozdzielczą smalcem coby się pięknie świeciła :mrgreen:

Nie chcę dużo - wystarczy 3tys euro na miesiąc i już dziś się pakuję :D

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna dostac sie do BMW - dzial projektow... nie majac skonczonego wzornictwa przemyslowego ani zadnej innej School of Art. :roll2:

Hmm do BMW to nie wiem czy sie dostaniesz. Ale jak masz talent do projektowania i potrafisz cos ciekawego narysowac i to obronic to moze warto probowac. Jak w kazdej dziedzinie talent plus praca da w koncu wyniki. Zawsze mozna postudiowac part-time i troche sie podszkolic w technice prezentacji swoich pomyslow.

Czy to markerami czy tez przy pomocy grafiki PC.

Na necie jest pare miejsc gdzie mozna umieszczac swoje portfolia.

I sa tez ogloszenia o prace projektantow itp.

Zerknij na te stronke np. http://www.cardesignnews.com/site/home/

Cos ciekawego to potrafilem narysowac w podstawowce... :mrgreen:

A teraz to juz lipa... z 30-tka "na karku" to moge se tylko pomarzyc. :|

A z adresu skorzystam... chociaz nie znam angielskiego. :mrgreen: :wink:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem forumowicze BMW,

Zyje sobie w Australii, mam na imie Piotr, nie mam BMW. (mialem kilka innych fajnych autek).

Do rzeczy > Za tydzien jade na wyklad i spotkanie z Chris Bangle > szefem odpowiedzialnym za obecna stylistyke BMW.

Jezeli ktos z forumowiczow ma jakies ciekawe pytanie do Chris'a > moglbym je zadac.

Pozdrawiam i szerokiej drogi :-)

 

 

Powiedz mu, że e60 to piękne auto, ale im dalej tym gorsze

te jego projekty (trójka sedan i coupe).

no i ta deska rozdzielcza :duh:

BMW Sauber F1 Team; only Pb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorzę za ktorymś z kolegów pytanie, na temat kokpitu, skierowany w strone kierowcy nadawał zupełnie innego - odmiennego charakteru samochodom spod znaku BMW (indywidualizował auto), kokpit skierowany w strone kierującego dodawał też wrażenia, ze auto jest skonstruowane dla mnie(każdego kto po raz pierwszy znalazł sie za kółkiem BMW), od razu odczuwało się wewnętzrną więź z pojazdem. tego własnie najbardziej brakuje mi w nowej stylistyce wnetrza pojazdów BMW.

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.