Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś zamawiał samochód w marcu/kwietniu? Pozwolono wam dołożyć lędźwia do konfiguracji (czy wtedy w zamówieniu jest info, że tylko dla fotela kierowcy?), czy jest po prostu zakaz i nie przyjmują konfiguracji z podparciem?

Ja zamówiłem pod koniec lutego bez, bo handlowiec mówił, że zamówienie nie przejdzie i zastanawiam się czy jednak nie dołożyć, bo może uda się chociaż z fotelem kierowcy.

 

Pytalem o to w ubieglym tygodniu. Ciagle nie przyjmują zamówień z opcja podparcia ledźwiowego.

Nawigacja plus - sytuacja również bez zmian.


Natomiast dostalem informacje ze pomimo ogloszonych ograniczeń na audio HK auta z ta opcja sa normalnie produkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu zamowilem 318i z podparciem ledzwiowym u kierowcy i HK. Zamowienie wprowadzone do systemu i mam date odbioru na koniec lipca. Co ciekawe rozmawialem z roznymi salonami to jedne totalnie nie widzialy problemu w zamowieniu a drugie stanowczo nie chcialy przyjac takiej konfiguracji. Zastanawiam sie skad taka roznica ze jedne moga zlozyc zamowienie a inne nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło, przynajmniej u mnie. Fura zamówiona 12.2020 z Harmanem ale bez lędźwi. Dzisiaj dostałem info że 18.04 wchodzi na produkcję. Odbiór czerwiec

 

Dlaczego czerwiec, jak 18.04 wchodzi na produkcje :?: :?: . To twoja wola. U mnie produkcja podobnie, ale odbiór po majówce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło, przynajmniej u mnie. Fura zamówiona 12.2020 z Harmanem ale bez lędźwi. Dzisiaj dostałem info że 18.04 wchodzi na produkcję. Odbiór czerwiec

 

Dlaczego czerwiec, jak 18.04 wchodzi na produkcje :?: :?: . To twoja wola. U mnie produkcja podobnie, ale odbiór po majówce :mrgreen:

 

Mój błąd, oczywiście odbiór w maju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal sa restrykcje na podparcie, na harmankardon na hak...

Jedni zamawiaja, inni nie chca bo nie w stanie okreslic daty produkcji....

Dla zainteresowanych podparcie da sie dolozyc, czesci o dziwo sa w magazynie w niemczech. Koszt czesci ok 2,5tys zl plus montaz

To jak to fizycznie zrobić? Jak mozesz kupić te części? Fabryka nie produkuje, ale my mozemy kupić sobie w necie te części i założyc w ASO? Czy wtedy oni też dają wpis do VINu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło, przynajmniej u mnie. Fura zamówiona 12.2020 z Harmanem ale bez lędźwi. Dzisiaj dostałem info że 18.04 wchodzi na produkcję. Odbiór czerwiec

 

Dlaczego czerwiec, jak 18.04 wchodzi na produkcje :?: :?: . To twoja wola. U mnie produkcja podobnie, ale odbiór po majówce :mrgreen:

 

Mój błąd, oczywiście odbiór w maju :D

 

Już się bałem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal sa restrykcje na podparcie, na harmankardon na hak...

Jedni zamawiaja, inni nie chca bo nie w stanie okreslic daty produkcji....

Dla zainteresowanych podparcie da sie dolozyc, czesci o dziwo sa w magazynie w niemczech. Koszt czesci ok 2,5tys zl plus montaz

To jak to fizycznie zrobić? Jak mozesz kupić te części? Fabryka nie produkuje, ale my mozemy kupić sobie w necie te części i założyc w ASO? Czy wtedy oni też dają wpis do VINu?

 

BMW chce zarobić na częściach jak nie może na samochodach :mrgreen: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy VIN będzie "sprawdzalny" ?. Mam VIN gada, w salonach mogą mi sprawdzić po cichu opcję i wychodzi, że mam wszystko i funkcja 488 jest, bez żadnych wyjątków


Ale te dekodery podane w wątku nie widzą tego vinu ,a jak chce odpalić aplikacę Drivers Guide ,to nie widzi auta bo nie mogę pobrać instrukcji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem info od handlowca, że auto w produkcji i do końca kwietnia będzie zrobione. Zamawiane 12.01. Ma być z harmanem, ale bez boczków i lędźwi pasażera

Bez boczków...? No bez jaj, jakby to Zbyszek powiedział: „to qrwa jakieś nieporozumieeenie”. Żenada Panowie i Panie jeszcze kolega kris pisze ze na stanie maja ledzwia i można dokupić. Robią sobie z nas żarty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy VIN będzie "sprawdzalny" ?. Mam VIN gada, w salonach mogą mi sprawdzić po cichu opcję i wychodzi, że mam wszystko i funkcja 488 jest, bez żadnych wyjątków


Ale te dekodery podane w wątku nie widzą tego vinu ,a jak chce odpalić aplikacę Drivers Guide ,to nie widzi auta bo nie mogę pobrać instrukcji :roll:

 

Też tak miałem, instrukcja pobrała się dopiero w momencie jak wyłączyli w salonie tryb transportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem info od handlowca, że auto w produkcji i do końca kwietnia będzie zrobione. Zamawiane 12.01. Ma być z harmanem, ale bez boczków i lędźwi pasażera

Daj znać gdy zejdzie z produkcji, bo moje w tym statusie jest już ponad miesiąc i końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.