Skocz do zawartości

Aktualizacja map przez usb


estor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za usługe aktualizacji sobie jednak licza 150zł (Inchcape Warszawa)

Potwierdzam, w Teamie we Wrocławiu też zażyczyli sobie za usługę 150 zł, ale innym razem w Inchcape zrobili to bez dodatkowych kosztów.

Edytowane przez witus1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cierpliwie czekam na automatyczny update online :)

Oby to nastąpiła jeszcze w tym roku... Tak samo jak Android Auto i obsługa głosowa po polsku. :D

 

Na te elementy również czekam :)

AA miał być w idrive 7.0 jakoś 0d czerwca w sumie, chyba przekręcę do BMW żeby sprawdzić co tam jak tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba nie można samemu zaktualizować map?? Mam wersję Road Map Europe Live 2020-1

Zawsze wyskakuje taki komunikat:


Aktualizacja nie jest wymagana.

BMW X5 XDRIVE40I, 2020, WBACR610909C42625


Oprogramowanie Twojego BMW jest aktualizowane automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba nie można samemu zaktualizować map?? Mam wersję Road Map Europe Live 2020-1

Zawsze wyskakuje taki komunikat:


Aktualizacja nie jest wymagana.

BMW X5 XDRIVE40I, 2020, WBACR610909C42625


Oprogramowanie Twojego BMW jest aktualizowane automatycznie.

2020-1 to aktualnie najnowsza dostepna mapa - tak przynajmniej bylo kilka dni temu, gdy robilem upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam wgraną 2019-1.

Właśnie wbiłem numer VIN i chciałem pobrać nowe mapy i wyskoczył komunikat, że u mnie to powinno się zadziać automatycznie.

Niestety, odkąd kupiłem samochód (luty 2020) mam tą samą wersję mapy.

Ktoś miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jakiś czas temu zauważyłem komunikat 'mapy nawigacji zostały zaktualizowane' - zdziwiło mnie to, bo nie wkładałem żadnego USB/etc. Olałem temat, ale parę dni podczas ściągania najnowszych map na USB odkryłem co to było - w odróżnieniu od poprzedniej X5 G05 którą miałem, teraz w opcjach w Connected drive jest możliwość ustawienia obszaru do aktualizacji map automatycznie - w moim przypadku zaznaczone są 'Czechy, Polska i coś jeszcze".


Pewnie weszło z którymś rokiem modelowym w G05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widać masz już nowy pakiet "connected booster" a w starym samochodzie jeszcze stary pakiet osobnych usług.

BMW Maps


System BMW Maps wyróżnia się bardzo dokładnie prognozowanym czasem przybycia, uproszczonym wprowadzaniem celu podróży i aktualnymi cenami paliwa. Dynamiczna kalkulacja trasy oparta na chmurze dopasowuje rekomendacje dotyczące trasy bezpośrednio do zmian w sytuacji na drodze. Dzięki bezprzewodowej aktualizacji map Twoje dane kartograficzne będą zawsze aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.