Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
10 godzin temu, DW1225 napisał(a):

Czy ktos do 318d 150ps.  robil zwiekszenie mocy ? Czy ta jednostka i 320d 190ps to te same bebechy tylko inny program??

Póki co nikt nie odblokował sterownika w PL, jak kolega pisze pozostaje wysyłka do Femto, ale osobiście, aż taki zdesperowany nie jestem. Prędzej właśnie sprzedam i kupię mocniejsze;)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 23:42, zornold napisał(a):

Po hondzie to taki samochód to będzie dla ciebie wygoda nie z tej ziemi, honda ma zawieszenie z kamienia, na każdej dziurze wrażenie jest że koło się urwie. Co do felg to zawsze parkuj tylko wjeżdżając tyłem, nawet jak masz równolegle miejsca i cała ulica pusta, parkujesz normalnie tyłem jakbyś miał wjechać między samochody. Wjeżdżając do przodu prędzej czy później zarysjesz felgę 

dzieki za rady, ogolnie zawsze parkuje tylem bo jescze nie czuje sie pewnie przodem no i kamera oraz lusterka ktore sie samo obniza daje mega komfort przy parkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 26.04.2024 o 19:28, DW1225 napisał(a):

Dzieki za info odnosnie chipa.

A drugie pytanie o jake pliki i  skad je wziac musze wzbogacic  inpe i iste aby diagnozowac g21 z 2020? Do tej pory e90 i e88 m47 i n43 diagnozowalem.

 

Po prostu pobierz najowsza iste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z was sytuacja, żeby samochód z fabryki był z niedomalowanymi wnękami? Na zdjęciu, ktore załączyłem widać to przy zawiasie ale problem też jest na drzwiach przy tapicerce 

jest to samochód używany i właściciel twierdzi, że nigdy nic nie było malowane 

IMG_9320.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znajomy mechanik, który specjalizuje się tylko w BMW, powiedział, że nie da się ukraść  na walizkę albo podpięcie laptopa BMW G20 bez dostępu Comfort, jeśli auto nie otworzy się za pomocą pilota. Dodał, że można sobie darować immobilizer. Czy ktoś potwierdza tę informację?

Pozdrawiam

Edytowane przez DW1225
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DW1225 napisał(a):

Witam,

Znajomy mechanik, który specjalizuje się tylko w BMW, powiedział, że nie da się ukraść  na walizkę albo podpięcie laptopa BMW G20 bez dostępu Comfort, jeśli auto nie otworzy się za pomocą pilota. Dodał, że można sobie darować immobilizer. Czy ktoś potwierdza tę informację?

Pozdrawiam

No tak, bo nie ma żadnego sygnału od kluczyka więc nie ma co przedłużać za pomocą walizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, komoornik napisał(a):

A metoda na walizkę to jedyna opcja kradzieży auta? 

 

Ja bym osobiście jakiegoś CanLocka wrzucił.

A po co jakie są inne metody kradzieży oprucz lawety??

Edytowane przez DW1225
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2024 o 11:27, zalezi napisał(a):

To wynika z obligatoryjnych elementów, które doszły jako standardowe teraz widzę.

 

image.thumb.png.bc8becded3dcd1d6c5fda762cffd53b2.png

W porównaniu do zamówienia z lutego doszły kody:

420 (przyciemniane szyby), 459 (elektryczna foteli przednich z pamiecia ustawien fotela kierwocy), 494 (ogrzewanie foteli przednich) , 5DM (asystent parkowowania z kamerą cofania), 6PA (personal eSIM). 

Po ich wyklikaniu wychodzi 321 700zł w konfiguratorze.  Jeszcze gdzieś 5800 zł mi się zgubiło albo to jest ta podwyżka. Może jeszcze coś pominąłem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
14 godzin temu, komoornik napisał(a):

Hmm, pomyślmy: odpalenie auta przez OBD, kradzież kluczyka.

Kradzież Digital Key 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, M340i 2019 kocki przód, ile na oko zostało klocka? Ktoś może posiada nowe klocki niedawno wymienione żeby wrzucić foto? Części OEM

Screenshot_20240509_142554_Gallery.jpg

Edytowane przez zornold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, komoornik napisał(a):

Hmm, pomyślmy: odpalenie auta przez OBD, kradzież kluczyka.

No właśnie nie odblokowując auta oryginalnym kluczem nie ma możliwości dostania się do kompa bo jego diagnostyka ponoć  jest ograniczona. zatem jak wspomniał mechanik poprzez obd nie ma być możliwości odpalenia auta.

Czy komuś tu z obecnych na forum się udało to niech da znać w sumie w naszym interesie jest się informować o możliwościach jeśli  jakieś są by się przed tym chronić. I napewno nie ma to mieć celu informacyjnego dla złodzieja początkującego, bo prócz wiedzy jakim programem to sposobu wykonania krok po kroku nie proszę o jego opis. To jest tylko doinformowanie czy napewno jest sens pakować setki zł w dodatkowe zabezpieczenia bo jeśli nie to zarabiają tylko firmy sprzedające te cacka. A to my na końcu nie potrzebie wydajemy  kasę, Głupi przykład jeśli umiesz plywac to idąc na basen nie kupujesz koła ratunkowego...

 

Edytowane przez DW1225
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luk_byd napisał(a):

Kradzież Digital Key 🙂

Digital key do tego też potrzebny jest dostęp komfort w tym wypadku znowu ta metoda odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam odbiór auta, ale widziałem je już dzisiaj i widzę kolejne oszczędności poczynione przez Bmw, a mianowicie nawet w konfiguratorze w m340i pedał gazu i miejsce na nogę mają aluminiowe obicie, a u mnie w aucie już jest plastikowe ;/

Ktoś kto niedawno odbierał m340i też tak ma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pwnsoon napisał(a):

Jutro mam odbiór auta, ale widziałem je już dzisiaj i widzę kolejne oszczędności poczynione przez Bmw, a mianowicie nawet w konfiguratorze w m340i pedał gazu i miejsce na nogę mają aluminiowe obicie, a u mnie w aucie już jest plastikowe ;/

Ktoś kto niedawno odbierał m340i też tak ma?

 

Nawet obicie poduszki powietrznej na kierownicy będziesz miał już plastikowe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poduszce wiedziałem bo nawet w konfiguratorze tak było, ale miejsce na nogi i pedał gazu to nowość której konfigurator nie uwzględniał😞 

Edytowane przez pwnsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też martwiłem się wyglądem poduszki, ale generalnie powiem że nie zwracam na to uwagi i jakoś nie razi oczu - fajnie żeby była w skórze ale nie ma dramatu. Z drugiej strony jak komuś przeszkadza to można wymienić poduszkę na obita skórą - pytałem w ASO z ciekawości i koszt 4500+ więc nie warto.

@pwnsoon pedały mam aluminiowe tak jak powinno być - szkoda że tak tną koszty 😢 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.