Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, scooterek napisał(a):

Jeśli masz pewność, że to było Monachium to 2-4 tygodnie max.

 

4 godziny temu, pawel737 napisał(a):

2 tygodnie 

Dzięki 🙂 Produkcja zakończona 4.4.2024 wiec powoli się szykuje 🙂

Edytowane przez SMAT969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowe opisy(żeby nie powiedzieć bełkot) w sklepie kłócą się z moim logicznym myśleniem 😄

Connected booster według opisu zwiera między innymi Connected Navigation i Real Time Trafic Information, czy to znaczy, że kupując pakiet za 400zł mam w nim aktualne mapy(jak z USB map update za 234zł) + i RTTI za 300zł?

Edytowane przez brt0z
ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karlos91 napisał(a):

Jakas roznica jest pomiedzy czasem transportu? 

Z tego co widzę to znaczna. U mnie produkcja Monachium 4.4.24 właśnie jedzie do PL. Z placu do salonu i odbiór. 

Edytowane przez SMAT969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem info, że jeżeli moje auto wskoczy na LCI2, co jest wysoce prawdopodobne, choć jeszcze niepotwierdzone w 100%, to będę musiał dobrać xDrive do 330i, bo 330i nie będzie już RWD. 

No i znowu pojawia się pomysł z 340i, skoro już się tak zbliżamy. Tylko znowu musiałbym wywalić jakieś elementy wyposażenia. Np. Systemy asystujące PRO. Zostawić tylko regulator Stop & go. 

Powyrzucać takie drobne rzeczy, typu przyciemniane szyby, szyby boczne o dodatkowej izolacji, elektryczną klapę bagażnika, asystent parkowania (tylko wtedy nie ma też kamery cofania). Nie wiem teraz czy dopłacać do tego xdrive w 330i czy wziąć mocnego, ale jednak prawie golasa 340i. Ciekawe co by lepiej trzymało wartość. Bogate 330i czy prawie gołe 340i.

Edytowane przez JacekLZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przypał mieć 340i z 2024 roku bez kamery cofania. Szyby sam przyciemnisz (na upartego kamerę też samemu dodasz), bez innych bajerów da się żyć, ale jest jakieś minimum które nowy samochód, moim zdaniem, powinien mieć. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem u dealera, zamówiłem 330i xDrive. Handlowiec znalazł wolny slot produkcyjny więc mnie tam wcisnął, 20-ty tydzień 2024, czyli 13-19 maja. Powiedział że jego kod produkcji to 81FF, więc produkcja będzie w Niemczech, i będę bardzo krótko czekał na auto, max do końca czerwca!

Powiedział że ta wersja z opcjami indywidualnymi często prodykcja jest w Niemczech.

Czy ktoś miał taką podobną sytuację? miał ktoś też ten kod produkcji 81FF i potwierdza zdanie handlowca? Czy to tylko jego sztuczka żeby skusić klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2024 o 14:45, brt0z napisał(a):

Marketingowe opisy(żeby nie powiedzieć bełkot) w sklepie kłócą się z moim logicznym myśleniem 😄

Connected booster według opisu zwiera między innymi Connected Navigation i Real Time Trafic Information, czy to znaczy, że kupując pakiet za 400zł mam w nim aktualne mapy(jak z USB map update za 234zł) + i RTTI za 300zł?

A niby dlaczego tak pomyslales. To sa oddzielne uslugi i aktualizacja map nie nic wspolnego z RTTI czy Connected navigations. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, JacekLZ napisał(a):

A ja dostałem info, że jeżeli moje auto wskoczy na LCI2, co jest wysoce prawdopodobne, choć jeszcze niepotwierdzone w 100%, to będę musiał dobrać xDrive do 330i, bo 330i nie będzie już RWD. 

No i znowu pojawia się pomysł z 340i, skoro już się tak zbliżamy. Tylko znowu musiałbym wywalić jakieś elementy wyposażenia. Np. Systemy asystujące PRO. Zostawić tylko regulator Stop & go. 

Powyrzucać takie drobne rzeczy, typu przyciemniane szyby, szyby boczne o dodatkowej izolacji, elektryczną klapę bagażnika, asystent parkowania (tylko wtedy nie ma też kamery cofania). Nie wiem teraz czy dopłacać do tego xdrive w 330i czy wziąć mocnego, ale jednak prawie golasa 340i. Ciekawe co by lepiej trzymało wartość. Bogate 330i czy prawie gołe 340i.

Pokaż jaką masz obecnie specyfikację, może coś podpowiem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.