Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

dziś w Krakowie mijałem ślicznego g20 330i w kolorze ażurowym , ale co ciekawe miało z przodu na grilu trój kolorowe pionowe żeberka od M , i pytanie czy to oryginalny ? a jeśli tak to która konfiguracja umożliwia posiadania tego cudownego znaku ? , czy ktoś to domalował u szwagra ? :wink:

 

Nie, to nie oryginalne. Do kupienia na eBay'u i Amazonie. Plastikowe nakładki.


Screenshot-20210219-182451-Amazon-Shopping.jpg


Screenshot-20210219-182505-Amazon-Shopping.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki @Hamera :cool2:

czy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym znakiem ? , bo czasami widzę go na grilu 20 letnich BMW tuningowanych w garażu u szwagra , a czasami widzę go na poważnych świeżych X5 z mocnymi silnikami typu M555000 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Hamera :cool2:

czy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym znakiem ? , bo czasami widzę go na grilu 20 letnich BMW tuningowanych w garażu u szwagra , a czasami widzę go na poważnych świeżych X5 z mocnymi silnikami typu M555000 :wink:

 

Bo fantazje może mieć każdy, i bogaty i biedny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
rozumiem , czyli to żadna opcja wyposażenia oryginalnego dla BMW , a szkoda , wolałbym ją mieć gdyby BMW na nią wpadł dla sportowych aut , niż dwa pasy wzdłuż karoserii jak w niektórych AMG , to dopiero kicz :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomysł sobie ( dwa pasy + taka nerka + plus po dwie rury z każdej strony + i znaczek M) to byłoby coś np w 318d :mrgreen:

 

Nie kuś.. Dwie rury są, znaczki M mam w domu, dali nam w salonie jeszcze do X1 fwd. :duh:


Może przykleję po czipsie, level up na 200+ ps odblokuje tą umiejętność. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dziś w Krakowie mijałem ślicznego g20 330i w kolorze ażurowym , ale co ciekawe miało z przodu na grilu trój kolorowe pionowe żeberka od M , i pytanie czy to oryginalny ? a jeśli tak to która konfiguracja umożliwia posiadania tego cudownego znaku ? , czy ktoś to domalował u szwagra ? :wink:

 

Nie, to nie oryginalne. Do kupienia na eBay'u i Amazonie. Plastikowe nakładki.


Screenshot-20210219-182451-Amazon-Shopping.jpg

 

Popularnosc tych chinskich kolorowych nakladek bije wszelkie rekordy, zarowno w PL jak i w NO.

Jestem na 90% pewny, ze za kilka lat BMW bedzie klepalo te kolorowe plastiki jako "oryginalny" dodatek "M-Performance" za skromne 1000-1500 PLN :norty:

Jezeli jest klientela (a ewidentnie jest) az glupio nie kosic kasy przez dealera :twisted:


W srodku przeciez juz sa pasy "M" 4GQ za jedyne 1360 PLN, wiocha taka sama jak te nakladki :norty:

EBaIwpwl.jpg

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W srodku przeciez juz sa pasy "M" 4GQ za jedyne 1360 PLN, wiocha taka sama jak te nakladki :norty:

Dlaczego wiocha ? , wybór tych pasów jest sprawą czysto estetyczną , jak wybór koloru auta czy kształtu felg , sprawa indywidualna , nie jestem za tym żeby tak obrażać ludzi za to że dokonują pewne estetyczne wybory we własnych autach , każdy ma swój gust i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał już ktoś może wycieraczki przednie? W ASO wołają 370 :duh: w sieci najtańszy komplet OEM znalazłem za 250zł, co i tak jest lekką przesadą. Macie może jakiś sprawdzony zamiennik dobrej marki np. Valeo?

 

Kupuj valeo bądź bosha, będzie taniej i dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W srodku przeciez juz sa pasy "M" 4GQ za jedyne 1360 PLN, wiocha taka sama jak te nakladki :norty:

Dlaczego wiocha ? , wybór tych pasów jest sprawą czysto estetyczną , jak wybór koloru auta czy kształtu felg , sprawa indywidualna , nie jestem za tym żeby tak obrażać ludzi za to że dokonują pewne estetyczne wybory we własnych autach , każdy ma swój gust i tyle .

 

Wiocha dlatego, ze jest to chyba 30-te miejsce w aucie nie-M, na ktorym jest znaczek M/// badz te 3 m-kowe kolory.

Ten znaczek jest juz tak wyeksploatowany i rozwodniony, ze rece opadaja.

Stad subiektywna opinia, ze jest to WIOCHA.


Gdyby tych pasow nie bylo w cenniku dealera a jedynie na ebayu - jestem pewny ze pierwszy bys krzyczal "wiocha" :norty: :norty:

To samo bedzie za kilka lat z tymi nakladkami na grillu - beda w cenniku, jestem o tym swiecie przekonany :twisted:

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodku przeciez juz sa pasy "M" 4GQ za jedyne 1360 PLN, wiocha taka sama jak te nakladki :norty:

Dlaczego wiocha ? , wybór tych pasów jest sprawą czysto estetyczną , jak wybór koloru auta czy kształtu felg , sprawa indywidualna , nie jestem za tym żeby tak obrażać ludzi za to że dokonują pewne estetyczne wybory we własnych autach , każdy ma swój gust i tyle .

 

Wiocha dlatego, ze jest to chyba 30-te miejsce w aucie nie-M, na ktorym jest znaczek M/// badz te 3 m-kowe kolory.

Ten znaczek jest juz tak wyeksploatowany i rozwodniony, ze rece opadaja.

Stad subiektywna opinia, ze jest to WIOCHA.


Gdyby tych pasow nie bylo w cenniku dealera a jedynie na ebayu - jestem pewny ze pierwszy bys krzyczal "wiocha" :norty: :norty:

To samo bedzie za kilka lat z tymi nakladkami na grillu - beda w cenniku, jestem o tym swiecie przekonany :twisted:

mierzysz wszystkich swoją miarką

ja mam takie pasy - M2C, jak M340 i w obu przypadkach nic nie płaciłem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio kupował koła zimowe 18” do G20? Mam niespodziewane przyspieszenie odbioru i na to wyglada, że mam aż kilka dni, żeby zorganizować sobie koła - wole nie ryzykować trasy Lublin -> Warszawa na letnich :wink:

Można trafić 796m w jakiejś sensownej cenie? Zastanawiam się czy nie pójść w ts860s i rial x10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio kupował koła zimowe 18” do G20? Mam niespodziewane przyspieszenie odbioru i na to wyglada, że mam aż kilka dni, żeby zorganizować sobie koła - wole nie ryzykować trasy Lublin -> Warszawa na letnich :wink:

Można trafić 796m w jakiejś sensownej cenie? Zastanawiam się czy nie pójść w ts860s i rial x10...

 

Ja kupowałem ostatnio dokładnie riale X10 i Conti ts860s z polecanego na forum felgi-niemiecki.pl Po złożeniu zamówienia na 2 dzień miałem kuriera z paczką. Same felgi bardzo mi się podobają i świetnie pasują do G20, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio kupował koła zimowe 18” do G20? Mam niespodziewane przyspieszenie odbioru i na to wyglada, że mam aż kilka dni, żeby zorganizować sobie koła - wole nie ryzykować trasy Lublin -> Warszawa na letnich :wink:

Można trafić 796m w jakiejś sensownej cenie? Zastanawiam się czy nie pójść w ts860s i rial x10...

 


Śniegu juz nie bedzie, powoli sie dotoczyła. Ocieplenie duze idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.