Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Albo brac standardowe ledy.

Albo miec w nosie, co inni sobie myślą, co szczegolnie polecam.

I kupić Skodę, w sumie podobna teraz, po co przepłacać ;) W sumie te nowe Skody to czasem bardziej BMW przypominają niż BMW :D :D :D


To nie jest fotomontaż, to nowa Skoda Enyaq iV

v32G5eo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, a teraz idz na forum Octavii 4 i sprawdź jak soft nie domaga.

Po Twoich wypowiedziach strzelam, że kupiłeś lub planujesz G30 LCI :D


Dla mnie to 1 wersja 5er w historii BMW, której bym nie chciał. Po to jest forum, aby wyrażać opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tam gdzie grill można zamówić przy konfiguracji świeci w czasie jazdy. Jest też zestaw akcesoryjny Iconic Glow np do g30 pre lci czy g20 ale wtedy świeci tylko ze światłami powitalnymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem nowe G30 LCI już na drodze parę razy. Dziś jedno jechało za mną na autobahnie. Czarne, z czarnymi nerkami. W lusterku wstecznym, gdybym nie znał modelu, byłbym PEWNY że to jest jakiś nowy Passat.

 

Niedługo jak będziesz widział w lusterku nową czwórkę lub m3 to będzie myślał, że goni się królik Bugs.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoich wypowiedziach strzelam, że kupiłeś lub planujesz G30 LCI :D


Dla mnie to 1 wersja 5er w historii BMW, której bym nie chciał. Po to jest forum, aby wyrażać opinie ;)

 

Bingo. Jestem zainteresowany. Nawet brałem/biorę pod uwagę kazde z aut, ktore masz w podpisie (to tak, zeby mi nikt nie zarzucal, ze bede bronic bmw za wszelka cene).

Racja, forum jest do wyrazania opinii, ale czytanie kolejny raz na temat tego jak to G30 lci przypomina skode jest nieco meczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem grill który swieci się na błękitnie podczas jazdy miejskiej wiec napewno ta funkcja działa w ruchu a nie podczas świateł powitalnych.

Niestety nie rozpoznałem modelu bmw bo to był jakiś SUV z roku 2020.

Ogolnie wyglada to w bmw jak murzyński dom pogrzebowy na haarlemie i ta funkcja w Mercedesie dużo lepiej wyglada.

Mam na myśli podświetlenie trumny na katafalku bo kolor identyczny.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slawomir,


Ale masz ból dupy o te lampy. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacasz?


Chciałem poczytać o 5 LCI (może się przesiądę z 3er) i jedyne co zapamietam, to że Slawomirowi sie lampy nie podobają.


Z 7 stron zmarnowalem na czytanie analizy porównawczej 5er do aut marki Skoda.


Opinie wyraziłeś z 20 razy, wiem, ze od tego jest forum ale wystarczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slawomir,


Ale masz ból dupy o te lampy. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacasz?


Chciałem poczytać o 5 LCI (może się przesiądę z 3er) i jedyne co zapamietam, to że Slawomirowi sie lampy nie podobają.


Z 7 stron zmarnowalem na czytanie analizy porównawczej 5er do aut marki Skoda.


Opinie wyraziłeś z 20 razy, wiem, ze od tego jest forum ale wystarczy :roll:

 


Jestem posiadaczem 5 LCI od czwartku, na razie tylko 300km zrobione, jakie masz pytania? Bo wygląd to jak wiadomo kwestia gustu, jedni wolą blondynki inni brunetki a jeszcze inni rude :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pytasz, czy jest możliwość wyłączenia Start/Stop.

W 2022zapytasz jak zdjąć kaganiec ograniczający prędkość.

A w 2023 zapytasz jak ściągnąć samochód z USA ze spalinowym silnikiem. Byle nie z Cali.

Europejska motoryzacja schodzi na psy, a one szczerzą kły...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wyłączyć start stop w LCI? Rozumiem, że teraz wszystkie wersje to mild hybrid czy jest inaczej?

 

Wszystkie wersje to mild hybrid, natomiast w trybie sport auto nie gaśnie, ja jeżdżę na sport indywidual, gdzie można sobie ustawić wszystko np. na comfort a auto się nie wyłączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.