Skocz do zawartości

30d czy 40i


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda.... Roznica w cenie z uplywem lat sie zatrze i okaże sie, że ktoś kto kupil 25d "straci" znacznie mniej.

Kupując luksusowy drogi samochód z założenia się traci ino to w tym chodzi. Nie wyobrażam sobie wydać tyle kasy na slabawy silnik podobny do tego co jeździ w passatach :)

A zniżkę da się dobrą dostać, ja na g05 dostałem 20%, pisałem o tym w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie nawet na otomoto sa ogloszenia nowych x5 ze stoku w cenie 320 pare tysiecy konfiguorwane na okolo 400k, takze spokojnie mozna z takim rabatem x5 kupic auto bez przebiegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nawet na otomoto sa ogloszenia nowych x5 ze stoku w cenie 320 pare tysiecy konfiguorwane na okolo 400k, takze spokojnie mozna z takim rabatem x5 kupic auto bez przebiegu.

Sorki, ale z tymi ofertami na otomoto to jedna wielka ściema.

Owszem są takie za 320tys, które niby według sprzedawcy powinny kosztować 400tys, ale to są przeważnie dodane tylko M-Pakiety i nic poza tym. Wychodzi realnie 360-370 a nie 400tys.

Przejrzałem kilka dla 40i i w żadnej w cenie około 320tys nie było na przykład pakietu biznes czy innowacji.

Pozdrawiam

Arljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No ja dostalem kilka ofert na maila z bawaria motors i konfiguracje byly na okolo 400 tysiakow. Wiadomo ze auto ze stoku to jakis kompromis ale zdecydowanie wolalbym 40i w mpaku od jakis pakietow innowacji lub bezpieczenstwa z ktorych I tak po chwili sie nie korzysta. 40i a 25d to jest przepasc w kulturze pracy oraz funie z jazdy. Ps. Jako ciekawostke napisze ze ostatnio odbylem jazde probna x5 30d I zonie silnik mocno do gustu nie przypadl. Stwierdzila ze jest za Glosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dostalem kilka ofert na maila z bawaria motors i konfiguracje byly na okolo 400 tysiakow. Wiadomo ze auto ze stoku to jakis kompromis ale zdecydowanie wolalbym 40i w mpaku od jakis pakietow innowacji lub bezpieczenstwa z ktorych I tak po chwili sie nie korzysta. 40i a 25d to jest przepasc w kulturze pracy oraz funie z jazdy. Ps. Jako ciekawostke napisze ze ostatnio odbylem jazde probna x5 30d I zonie silnik mocno do gustu nie przypadl. Stwierdzila ze jest za Glosny.

I to jest piękne w trakcie konfigurowania samochodów, że można kupić 25d lub 50i jak komu pasuje, a do tego można chcieć mieć pakiety czy dodatkowe wyposażenie lub nie.

Najważniejsze żeby szanować wybory innych.

Pozdrawiam

Arljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tym razem do 20% nie udalo dojsc ale w przedziale 15-20% sie złapałem. Te 20% upustu to normalnie u dealera w Polsce?

Inchcape Warszawa za pośrednictwem firmy Raide4less za co wzięli 5000 netto prowizji.

Finansowanie musiało być u nich ?

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Teraz jest promo,leasing 0% na x. Z mojego doswiadczenia wiem ze jak dadza wiekszy upust to uoitola na leasingu albo gdzie indziej I tak na koniec dnia wszystko wychodzi bardzo podobnie. Co do szanowania wyborow innych to 100% zgoda. Kazdy ma inne potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dostalem kilka ofert na maila z bawaria motors i konfiguracje byly na okolo 400 tysiakow. Wiadomo ze auto ze stoku to jakis kompromis ale zdecydowanie wolalbym 40i w mpaku od jakis pakietow innowacji lub bezpieczenstwa z ktorych I tak po chwili sie nie korzysta. 40i a 25d to jest przepasc w kulturze pracy oraz funie z jazdy. Ps. Jako ciekawostke napisze ze ostatnio odbylem jazde probna x5 30d I zonie silnik mocno do gustu nie przypadl. Stwierdzila ze jest za Glosny.

 


To dziwne, bo wg testow 40i jest glosniejsze przy przyspieszaniu w kazdym zakresie obrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tym razem do 20% nie udalo dojsc ale w przedziale 15-20% sie złapałem. Te 20% upustu to normalnie u dealera w Polsce?

Inchcape Warszawa za pośrednictwem firmy Raide4less za co wzięli 5000 netto prowizji.

Finansowanie musiało być u nich ?

Finansowanie mam przez PKO leasing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi tylko o te nieszczesne 25d ze od tego lepsze kazde zajechane demo ale 6 cylindrowe :wink:



Chyba kogos poniosło.....

Dla mnie to troche gul skacze, ze auto juz grubo przeplacone a tu wprowadzili x25d, ktore pociagnie ceny uzywek za 3-4 lata mocno w dół niezaleznie od silnika. To moja opinia i nikogo nie zmuszam do poparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo wg testow 40i jest glosniejsze przy przyspieszaniu w kazdym zakresie obrotow.

 

Jeśli piszesz o 40i w tym teście co wkleiłem to miało z tego co doczytałem wydech M i stad różnica w głośności. Mam takowy u siebie i różnica jest duża pomiędzy trybami sport i pozostałymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finansowanie mam przez PKO leasing.

Ale zalatwiane za posrednictwem Ride4less ? Chodzi mi o to czy moge "kupic" u nich sam rabat i zalatwic sobie finansowanie sam , bo z tego co sie orientowalem ta firma zajmuje sie glownie posrednictwem w finansowaniu aut.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja na codzien nie jezdze 40i tylko 30i g30 I do tego silnika oraz auta odnioslem niesbyt dobrego wrazenia zbyt glosnej pracy silnika dla money zony. Byl tam oczywiscie zwykly wydech a Halas dochodzil nie z wyjdechu a z Kimora silnika. Mi to kompletnie nie przesskadzalo ale mojej zonie I owszem dlatego postanowilem o tym napisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finansowanie mam przez PKO leasing.

Ale zalatwiane za posrednictwem Ride4less ? Chodzi mi o to czy moge "kupic" u nich sam rabat i zalatwic sobie finansowanie sam , bo z tego co sie orientowalem ta firma zajmuje sie glownie posrednictwem w finansowaniu aut.

Finansowanie też było przez nich ale nie musiałem go brać, bmw nie zaproponowało jednak lepszego :)

Jeżeli wymuszają branie ich finansowania to wtedy się nie płaci prowizji bo prowizję maja od banku, w moim przypadku nie było opcji prowizji z PKO z racji warunków więc umówiliśmy się na prowizję ode mnie dla firmy. Da się z nimi dogadać tak żeby było dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zermax , dzieki , bede musial tam poodjechac i pogadac na zywo bo dali mi oferte finansowania bez informacji z jakim rabatem bedzie auto zamowione i jakie sa parametry % leasingu tylko wysokosc raty , wysokosc wykupu. Tajemnica podobno - rozbawilem sie musze przyznac konkretnie :duh:

Rzeczywiscie pewnie na zywo to bedzie inna rozmowa .

Gdzie maja swoja siedzibe lub biuro , w necie widze kilka adresow :?:

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zermax , dzieki , bede musial tam poodjechac i pogadac na zywo bo dali mi oferte finansowania bez informacji z jakim rabatem bedzie auto zamowione i jakie sa parametry % leasingu tylko wysokosc raty , wysokosc wykupu. Tajemnica podobno - rozbawilem sie musze przyznac konkretnie :duh:

Rzeczywiscie pewnie na zywo to bedzie inna rozmowa .

Gdzie maja swoja siedzibe lub biuro , w necie widze kilka adresow :?:

Wiekoszsoc z nimi dogadywalem najpierw mailowo, później telefonicznie a na końcu spotkaliśmy się w samym Inchcape i to jedyny raz się widzieliśmy nigdy u nich nie byłem w siedzibie firmy w sumie :)

Calsoc informacji doplywala do mnie powoli, najpierw chcieli dać mi wynajem długoterminowy i wtedy faktycznie nie było mowy o tym co i za ile, ale jak już jest kwestia zamówienia dla Ciebie to finalnie i tak Ty będziesz mieć papier z zamówieniem i zniżka więc raczej nie jest to tajemnica, jak i to l, że bmw daje 20% dla większych klientów flotowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael1916 tak sie tylko orientuje na razie ile mozna maksymalnie upustu wycisnac :D

Zermax dzieki za info , jakos ciezko sie od nich wydusza konkretne informacje :wink:

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dostalem kilka ofert na maila z bawaria motors i konfiguracje byly na okolo 400 tysiakow. Wiadomo ze auto ze stoku to jakis kompromis ale zdecydowanie wolalbym 40i w mpaku od jakis pakietow innowacji lub bezpieczenstwa z ktorych I tak po chwili sie nie korzysta. 40i a 25d to jest przepasc w kulturze pracy oraz funie z jazdy. Ps. Jako ciekawostke napisze ze ostatnio odbylem jazde probna x5 30d I zonie silnik mocno do gustu nie przypadl. Stwierdzila ze jest za Glosny.

 


To dziwne, bo wg testow 40i jest glosniejsze przy przyspieszaniu w kazdym zakresie obrotow.

 

To rzeczywiście bardzo dziwne, bo moje wrażenie jest dokładnie odwrotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Apropos jeszcze 40i bo dla mnie przynajmniej w pl to silnik widmo niby wszyscy o nie slyszeli ale nikt go nie widzial. Czy ktos sie orienting czy jest dostepny do jazd tesowych u jakiegos dealera w okolicahc trojmiasta, Toruniu, Lodzi, warszawy, Poznania, Katowice? Od prawie dwoch lat pro hej odbyc jazde testowa autem z tym silnikiem ale przynajmniej jak do tej pory u zadnego dealera ktorego,odwiedzilem nie byl dostepny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos jeszcze 40i bo dla mnie przynajmniej w pl to silnik widmo niby wszyscy o nie slyszeli ale nikt go nie widzial. Czy ktos sie orienting czy jest dostepny do jazd tesowych u jakiegos dealera w okolicahc trojmiasta, Toruniu, Lodzi, warszawy, Poznania, Katowice? Od prawie dwoch lat pro hej odbyc jazde testowa autem z tym silnikiem ale przynajmniej jak do tej pory u zadnego dealera ktorego,odwiedzilem nie byl dostepny.

 

W Warszawie jeździłem tym tylko już nie pamiętam czy to było Inchcape czy Bawaria Motors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.