Skocz do zawartości

Pierwsze usterki i awarie G05.


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś mógł sprawdzić u siebie jak włącza się kamera gdy z postoju zaczynamy cofać do tyłu a później chcemy podjechać do przodu to czy po zmianie na jazdę do przodu widok z kamer wskakuje wam z automatu na przód ? U mnie po wymianie tylnej kamer po zmianie na jazdę do przodu widać kamere z tyłu... mogę to zmienić recznie klikając w ekran ale wydaj mi się że z automatu powinno wskoczyć na przód.

Foto

IMG-4709.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem, że auto jadąc na wprost ściąga w prawo. Temat odczuwalny zwłaszcza przy prędkościach 100+. Dodatkowo auto przy wysokich prędkościach (170+) jakby pływało/myszkowało - wrażenie takie jakbyście czuli podmuchy wiatru, ale wiatru nie ma. Auto było w ASO 3x, oczywiście wg nich i ich pomiarów jest wszystko ok. Sprawdzali zawieszenie, zamieniali koła na osi, generalnie nie widzą problemu. Przebieg 55k, koła RF 21, zawieszenie normalne (nie pneumatyka). Ktoś coś podobnego przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Z cyklu "choroby wieku dziecięcego" G05 LCI:

Pierwsze 1000 km, najpierw pojawił się komunikat "wymień akumulator" (błąd skasowany przez ASO), przerywa Android Auto (wgrany nowy soft, jest trochę lepiej, ale nie idealnie, a do tego zrywa za każdym razem kiedy przejeżdżam w jednym konkretnym miejscu 😃), teraz pojawił się komunikat usterki układu kierowniczego (auto prowadzi się normalnie). A Was jakim błędem powitało dziś G05 LCI? 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Leon napisał(a):

Z cyklu "choroby wieku dziecięcego" G05 LCI:

Pierwsze 1000 km, najpierw pojawił się komunikat "wymień akumulator" (błąd skasowany przez ASO), przerywa Android Auto (wgrany nowy soft, jest trochę lepiej, ale nie idealnie, a do tego zrywa za każdym razem kiedy przejeżdżam w jednym konkretnym miejscu 😃), teraz pojawił się komunikat usterki układu kierowniczego (auto prowadzi się normalnie). A Was jakim błędem powitało dziś G05 LCI? 😜

U mnie póki co zero niespodzianek ale co do AA, to mi go na chwilę rozłącza jak wjeżdżam do garażu podziemnego (tak jakby się przełączał) no i zdarzyło mi się już kilka razy przy dłuższej trasie, że nie działała mapa z AA pomiędzy zegarami (ale mam wrażenie, że tak robi jak telefon ma słabą baterię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę z apki połączyć się z autem i zaprogramować webasto. Pomysły się kończą. Wszystkie zgody mam zaklikane. Nie do końca też rozumiem działanie bo wcześniej przez telefon ustawiałem na 8.00 i grzało od 8.00. Teraz mam zaklikane z poziomu auta i mi grzeje już po 7ej. Poza tym auto petarda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 09:43, evol napisał(a):

U mnie póki co zero niespodzianek ale co do AA, to mi go na chwilę rozłącza jak wjeżdżam do garażu podziemnego (tak jakby się przełączał) no i zdarzyło mi się już kilka razy przy dłuższej trasie, że nie działała mapa z AA pomiędzy zegarami (ale mam wrażenie, że tak robi jak telefon ma słabą baterię).

która mapa? z Google maps w tel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mariuszcom napisał(a):

Ja nie mogę z apki połączyć się z autem i zaprogramować webasto. Pomysły się kończą. Wszystkie zgody mam zaklikane. Nie do końca też rozumiem działanie bo wcześniej przez telefon ustawiałem na 8.00 i grzało od 8.00. Teraz mam zaklikane z poziomu auta i mi grzeje już po 7ej. Poza tym auto petarda. 

 

moze masz ustawione tak, że na godzine 8 ma być określona temoperatura, a nie od godziny 8 ma grzać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jarsonik napisał(a):

która mapa? z Google maps w tel?

chodzi o mapę nawigacji z google maps, która wyświetla się normalnie pomiędzy zegarami jak jest uruchomiona nawigacja w google maps. Czasami zamiast mapy wyświetla się jakiś komunikat w stylu nawigacja włączona poprzez android auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.10.2023 o 16:33, evol napisał(a):

chodzi o mapę nawigacji z google maps, która wyświetla się normalnie pomiędzy zegarami jak jest uruchomiona nawigacja w google maps. Czasami zamiast mapy wyświetla się jakiś komunikat w stylu nawigacja włączona poprzez android auto.

To u mni ewyswietla się tylko strzałka i odległosc do skrętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy ruszaniu pierwsze 4 biegi czuć ze  skrzynią  zmienia biegi tak jakby szarpało a później już fajnie płynnie przerzuca. Też tak ma być czy coś się dzieje nie tak. Pytam ponieważ kończy mi się gwarancja a mam odczucie że coś się zmieniło przy pracy skrzyni biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2023 o 18:01, Leon napisał(a):

Z cyklu "choroby wieku dziecięcego" G05 LCI:

Pierwsze 1000 km, najpierw pojawił się komunikat "wymień akumulator" (błąd skasowany przez ASO), przerywa Android Auto (wgrany nowy soft, jest trochę lepiej, ale nie idealnie, a do tego zrywa za każdym razem kiedy przejeżdżam w jednym konkretnym miejscu 😃), teraz pojawił się komunikat usterki układu kierowniczego (auto prowadzi się normalnie). A Was jakim błędem powitało dziś G05 LCI? 😜

Dziś byłem w ASO sprawdzić komunikat o usterce układu kierowniczego, zdiagnozowali, że przekładnia kierownicza do wymiany, jakiś błąd elektroniki. Czekamy na akceptację centrali 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Leon napisał(a):

U mnie 16 km, czyli 9 km po odbiorze z salonu 😉

A jak mogę spytać jaki masz miesiąc produkcji auta?? Wrzesień czy wcześniej?? Wcześniej miałem Mercedesa gle 53 brabusa to tylko sonda lambda padła po przebiegu 10tys, wymienili ładowarkę indukcyjną i boczek drzwi. Także tylko takie małe pierdoły.

Edytowane przez MarioW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.