Skocz do zawartości

Pierwsze G05 na forum.


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie



Po co ci 2 takie same samochody, będziesz nimi jeździł jednocześnie?

 

Jeden dla żony, drugi dla kochanki, wcześniej Obie śmigały Kia Sportage :norty:


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wersje stylistyczne sa? Co tam dopakowałes z wyposazenia? Jakies zdjecia z boku i z tyłu mozesz zapodac?

 

Wersja stylistyczna? nie wiem, m pakiet na pewno ;)

a poza tym to ja lubie kolor czarny dlatego obie są w identycznej konfiguracji, czarny środek, skóra wentylowana, pełny pakiet innowacji, pełny pakiet ogrzewania wraz z webastem ogrzewanymi podłokietnikami oraz grzanymi i chłodzonymi cupholderami.

 

Najlepiej wrzuć na forum całą listę wyposażenia opcjonalnego wraz z uwzględnionym rabatem u dilera, czy obydwa auta wyspecyfikowane są identycznie, dlaczego nie wziąłeś benzyny.

 

Jak znajdę zamówienie to zeskanuje choć zamówienie kilka razy było zmieniane i żadne z nich nie będzie tym właściwym. Dlaczego nie benzynę? Zawsze jakoś ta benzyna mi nie pasowała. Jeśli benzyna to 50i ale ta dostępna dopiero za 3 miesiące. Dlugo by tu opowiadać dlaczego diesel, każdy ma jakoś po swojemu w głowie poukładane :P i tłumaczy sobie swój wybór po swojemu :D


Zdjęcie od tyłu :)


4e50089d1ad6a29b.jpg

Edytowane przez Dee_Jay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzieki za odpowiedz! Jak "czarny srodek" jak ja tu widze chyba skore vermasca coffee? Jak ta Vermasa jesli to ona? Tez taka zamowilem a ogladalem tylko egzemplarze z Merino. Generalnie grubo dopasione te sztuki. Dlaczego nie benzyna to ja akurat rozumiem doskonale ale zapyram dlaczego nie 50D jak budzet i tak mocno napompowany? W 50D wiele wyposazenia jest w standardzie i suma sumarum nie wychodzi to wtedy abstrakcyjnie drogo.


P.S. Niezle te 19' calkiem wygladaja a ja myslalem ze nic ponizej 20' nie ma tu prawa bytu :roll:


P.S.2

Jesli to nie tajemnica to ile to wyszlo i jaki rabat wywalczyłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz! Jak "czarny srodek" jak ja tu widze chyba skore vermasca coffee? Jak ta Vermasa jesli to ona? Tez taka zamowilem a ogladalem tylko egzemplarze z Merino. Generalnie grubo dopasione te sztuki. Dlaczego nie benzyna to ja akurat rozumiem doskonale ale zapyram dlaczego nie 50D jak budzet i tak mocno napompowany? W 50D wiele wyposazenia jest w standardzie i suma sumarum nie wychodzi to wtedy abstrakcyjnie drogo.


P.S. Niezle te 19' calkiem wygladaja a ja myslalem ze nic ponizej 20' nie ma tu prawa bytu :roll:

 

Jeśli idzie o mnie to nie chce mieć 4 turbin :) dlatego nie 50d :)


lamer - mamy te same zimówki :) ile dałeś? ciekaw czy te same ceny dają wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak X7 jest lepszym autem od X5 pod każdym względem, lepiej wyposażony w standardzie i tylko trochę droższy po zrobieniu podobnych konfiguracji nie rozumiem jak jest tak mała różnica w cenie to jaki jest sens brać G05 zamiast G07. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gdzie w UE nie można jeździć (nowoczesnymi) dieslami? Chyba miłośnik Kia powinien na prawdę dać sobie spokój...


Skóra Vermasca Cognac. Bałem się trochę tego koloru ale świetnie wygląda.

Dlaczego nie 50d? Ja jeżdżę szybko ale akurat czy mam 5 czy 6s do 100km/h na co dzień nie robi mi wielkiej różnicy a budżet jednak różni się o blisko 100kzł.

Benzyna odpadła z uwagi na zasięg ale na ten temat już toczyła się dyskusja.

Opony zimowe kupowałem poza ASO i były zadziwiająco tanie jak na ten rozmiar! Spodziewałem się znacznie większej kwoty.


Co do ceny i rabatu to nie chciałbym zdradzać tajemnicy handlowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I tak X7 jest lepszym autem od X5 pod każdym względem, lepiej wyposażony w standardzie i tylko trochę droższy po zrobieniu podobnych konfiguracji nie rozumiem jak jest tak mała różnica w cenie to jaki jest sens brać G05 zamiast G07. :D

Oczywiście wiesz z autopsji... Na prawdę przestań zaśmiecać wątek. Kompletnie skompromitowałeś się tymi tekstami o amortyzacji w kredycie itp. więc masz zerową wiarygodność :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdzie w UE nie można jeździć (nowoczesnymi) dieslami? Chyba miłośnik Kia powinien na prawdę dać sobie spokój...


Skóra Vermasca Cognac. Bałem się trochę tego koloru ale świetnie wygląda.

Dlaczego nie 50d? Ja jeżdżę szybko ale akurat czy mam 5 czy 6s do 100km/h na co dzień nie robi mi wielkiej różnicy a budżet jednak różni się o blisko 100kzł.

Benzyna odpadła z uwagi na zasięg ale na ten temat już toczyła się dyskusja.

Opony zimowe kupowałem poza ASO i były zadziwiająco tanie jak na ten rozmiar! Spodziewałem się znacznie większej kwoty.


Co do ceny i rabatu to nie chciałbym zdradzać tajemnicy handlowej...

 

Nie zdradzisz tajemnicy handlowej jak nie powiesz u kogo kupowales! Mozesz liczyc na rewanz z mojej strony, jesli Cie to interesuje, rowniez bez podawania nazwy dealera.

Tez mialem zamowiona Vermasce Cognac ale zmienilem w ostatniej chwili na Coffee.oNie moglem zobaczyc konfiguracji z Cognac na zywo i przestraszylem sie ze bedzie lipa. A tu widze mam czego załowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I tak X7 jest lepszym autem od X5 pod każdym względem, lepiej wyposażony w standardzie i tylko trochę droższy po zrobieniu podobnych konfiguracji nie rozumiem jak jest tak mała różnica w cenie to jaki jest sens brać G05 zamiast G07. :D

Oczywiście wiesz z autopsji... Na prawdę przestań zaśmiecać wątek. Kompletnie skompromitowałeś się tymi tekstami o amortyzacji w kredycie itp. więc masz zerową wiarygodność :twisted:

 

Poczekaj aż wrzucę zdjęcia zamówienia G07 na forum to ci mina zblednie.

 

Prosimy na innym forum. Po co sie narzucasz gdy ludzie Cie nie akceptuja? Nie wklejaj tu zadnych zdjec, rozeslij mailem kolegom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gratulacje panowie.Wspaniałe samochody i szczerze pozytywnie zazdroszczę. Na nasze drogi według mnie, idealnie się nadają. Niech służą bezusterkowo :cool2:


Fotka z dwoma jednakowymi X5 i tablicami rejestracyjnymi z kolejnymi numerami bezcenna.


A czy X7, czy X5, to na szczęście, każdy może wybierać i nie zawsze przy wyborze liczą się pieniądze.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Swoja droga o ile F15 bazowało mocno na E71 przynajmniej pod względem zawieszenia to przy wymianie opon zauważyłem, że G05 ma kompletnie inną konstrukcję zawieszenia. Od wahaczy, amortyzatorów aż po tarcze i klocki hamulcowe!

I czuć to podczas jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to środek mojej X5 tylko mam Tetragon listwy. Odbiór za 9h i od razu trasa z boxem na dachu. Bagażnik już czeka. Coś wspominali w salonie przy odbiorze o docieraniu? W instrukcji widziałem informację o nieprzekraczaniu 140km/h i ilus tam obr. przez pierwsze 2.500 km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawi się pierwsze Pythonic Blue ? Czy widział ktoś na żywo ten kolor ?

Na zdjęciach i filmach występuje jako jasny jeans, navy, ciemny niebieski przełamany fioletem albo ciemny granat. Chyba nie może być takiego rozrzutu zależnie od słońca/zachmurzenia ? Jaka on wygląda w rzeczywistości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie pisałem, Porsche nie kupuje się z powodów racjonalnych (ilość miejsca w środku, użyteczność itp.). Prowadzenie ,,prosiaka'' to świat ciągle niedostępny dla innych Premium...

 

To święta prawda :modlitwa: Porsche to inna galaktyka. Trzeba pojeździć - z tabelek to nie wynika. Parę razy się przystawiałem (Panamera, Cayenne), ale zawsze wychodziło mi ca 200 kPLN drożej niż dokładnie tak samo skrojone BMW. Przy porównywaniu cen diabeł tkwi w szczegółach: np w BMW masz pakiet skórzany o rozszerzonym zakresie, co w Porsche wymaga zamówienia 10 elementów skórzanych za łącznie 3-4 razy wyższą cenę. Podobnie lakierowane elementy nadwozia - seryjne w BMW a w Porsche za malowanie każdego plasticzku 1-3 kPLN, itd, itp.


Jakoś musi Porsche zrobić tą ponad 20% rentowność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem i ja :cool2: . Jestem pod ogromnym wrażeniem samochodu - super prowadzenie i autko wydaje się klasę wyżej niż X5 F15.


Silnik - nie chce żebyście odebrali to jako chwalenie swojego ;), ale jestem bardzo zadowolony z decyzji. Autko ciągnie od samego dołu, jest świetnie wyciszone a dźwięk silnika z układem wydechowym M sport brzmi naprawde super (jednak ciszej niż X3 M40i).


Spalanie na razie tylko z dwóch przejazdów:

140 autostrada odcinek 20km - 9,5

140 autostrada z boxem na dachu odcinek 300km - 11,9-12,1.


Spodziewałem sie więcej z boxem (około 14). Na razie jeżdżę spokojnie co tez ma wpływ na wynik.


Jak ściągnę box podam spalanie bez niego przy różnych prędkościach - mi brakowało tych informacji przy zamówieniu.



cd33e9739c0f6af7med.jpg


8b69c4cbddccd660med.jpg

Edytowane przez BigCactus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.