Skocz do zawartości

Rok modelowy 2019


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Tez mam odswiezone zegary na ten rok i to nie jest nowa wersja idrive jak w x5. W nowej wersji zegary są kanciaste a nie okrągłe. Na sieci pojawiają się pierwsze recenzje nowej x5 i można sobie zobaczyć jak nowy idrive wygląda. Kilka dni temu carwow opublikował na YouTube recenzje. Jeśli ktoś zna angielski to polecam ten kanał bo fajnie gościu testuje samochody. Ps życzę aby auto sprawowało się jak najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy coś się zmieniło z zegarami w kwestii absorbowania odcisków palców i czyszczenia? Bo z obecnymi jest dramat.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, w sumie przecież zegarów nie ma potrzeby dotykać. Nie jest łatwo je przetrzeć owszem, bo zostają mazy po lekko wilgotnej fibrze ale to nie jest problem. Bardziej się brudzi ekran środkowy ale nawet samą wilgotną fibrą wszystko elegancko schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Bez ramek łatwiej bedzie wytrzeć :) Ja używam chusteczek do okularów z lidla + mikrofibra. 10 min i jest idealnie czyste.

Nie polecam nawilżonych chusteczek ;) z zawodu jestem optykiem i mimo to, że to są nawilżone chusteczki to materiał jest bardzo twardy i po kilkunastu/kilkudziesięciu wytarciach, szkła się rysują. Lepiej użyć płynu i mikrofibry do takich zabiegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienki21 a masz jakiś sprawdzony płyn do czyszczenia?

Ja używam takiego jak są dostępne w salonach optycznych do mycia szkieł, w małej buteleczce, z dodatkową funkcją antifog. Te preparaty są nie są tak ostre, nie naruszają powłoki antyrefleksyjnej na szkłach okularowych. Używam do wielu rzeczy. Okulary, auto, tablet czy telefon :) produkt Chemax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.