Skocz do zawartości

Rok modelowy 2019


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tutaj cytat, z jakichś artykułów z 2017 roku na temat tego rozwiązania w VW:


VW zapewnia, że w jego nowej laminowanej szybie kierowca nie zobaczy żadnych wiązek. No, prawie żadnych, bo przewody nadrukowano w dolnej części w miejscu gdzie wycieraczki znajdują się w trybie spoczynku. Producent zapewnia, że wiązek nie widać z zewnątrz. Pozostała część powierzchni laminowanego szkła została wypełniona cienką warstwą srebra, która ma pełnić dwie role. W okresie zimowym ma szybko się podgrzewać, by łatwiej usunąć lód oraz parę. Latem ma zaś chronić wnętrze przed zbyt silnym nagrzewaniem. VW obiecuje, że powierzchnia odbija aż 60 proc. światła słonecznego. Na tym nie koniec. Według zapewnień nowa szyba w porównaniu z tradycyjnym szkłem barwionym na zielono może ograniczyć temperaturę nawet do 15 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie chcę zaczynać nowego tematu, ale chciałem zapytać o ogrzewanie postojowe. Czy można je uruchomić zdalnie, z aplikacji na telefonie?

Można z aplikacji w telefonie, jak i z kluczyka LCD który automatycznie dostaje się przy wybraniu opcji ogrzewania postojowego. Sam mam dobrany ten pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaczynać nowego tematu, ale chciałem zapytać o ogrzewanie postojowe. Czy można je uruchomić zdalnie, z aplikacji na telefonie?

Można z aplikacji w telefonie, jak i z kluczyka LCD który automatycznie dostaje się przy wybraniu opcji ogrzewania postojowego. Sam mam dobrany ten pakiet

 

Tylko kluczyk musi być w zasięgu auta, z tego, co wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaczynać nowego tematu, ale chciałem zapytać o ogrzewanie postojowe. Czy można je uruchomić zdalnie, z aplikacji na telefonie?

Można z aplikacji w telefonie, jak i z kluczyka LCD który automatycznie dostaje się przy wybraniu opcji ogrzewania postojowego. Sam mam dobrany ten pakiet

 

Tylko kluczyk musi być w zasięgu auta, z tego, co wiem

 

Czyli wówczas dostaje się 1 kluczyk LCD, a nie dodatkowy, do postojowego, jak to jest np. w Audi i chyba Mercedesie lub Volvo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co nosić jak to samo można zrobić ze smartfona? Swoją droga w Mercedesie przynajmniej do C klasy pilot jest dodatkowo płatny i to chyba coś koło 1000 a obsługa ponoć niezbyt fajna wiec nawet nie sugerują zakupu.

 

W moim A4 B9 niestety ze smartfona nie można obsłużyć postojowego...Ta możliwość pojawiła się dopiero odkąd samochody mają wbudowane przyciski SOS/karty SIM fabryczne (czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnosnie podnoszenia fotela to w G30 jest ono elektryczne, nawet jesli sie nie zamowilo opcji elektrycznych foteli. Przynajmniej w wersji foteli sportowych tak jest. A co do miejsca na kubki to sa one w wygodnym miejscu na 2 kubki. Jeszcze nie testowalem duzych kubkow z kawa, ale puszka 0.5 litra sie miesci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kluczykiem wielofunkcyjnym i tak dają dwa normalne - więc kto nie chce, zostawia go, a chodzi z normalnym :)

od jakiegoś czasu dają jeden dodatkowy kluczyk i kluczyk LCD, nie tak jak na początku wejścia g30 2 normalne i LCD jeżeli ktoś zamówił taką opcję. Co do app to jest fajna, ale i tak kluczyk trzeba mieć przy sobie do uruchomienia auta. Jedyną rzeczą którą zauważyłem, to zamknięcie auta przez app z telefonu nie składa mi lusterek przy zamknięciu, a z kluczyka składa. Ale może jeszcze nie ogarnąłem auta przez 6kkm :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś odebrałem model my2019 produkcja wrzesień. Są nowe zegary bez obwódek z możliwością wyświetlania map. Klamki są czarne bez pasków chromowanych w sportline są czarne końcówki wydechu. Nowa wersja idrive jak w x5 nowym. Tego ostatniego nie jestem pewien bo powiedział mi sprzedawca.


Aha jeszcze

Active Driving Assistant

Park Distance Control w standardzie

2018- BMW 5 G30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.