Skocz do zawartości

PowerKit BMW G30


kamiloo98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
roznica wagowa miedzy 3 a nowa 5 jest niewielka takze auta beda jezdzic praktycznie tak samo. Ja mam w dowodzie 1605 kg dla 530xi. Moze niech sie wypowiedza o wadze wlasciciele 540i oraz 330i.

 

Mam w dowodzie 1495 kg więc jednak 110 kilo to nie tak mało :)

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
Tym bardziej ze montowany w g30 3.0d spełnia juz normę euro6d. Czekam tylko na koniec gwarancji i jade na chipa bo od ASO nie ma sie co spodziewac

 

Ciekawy jestem, jak Ci to zestroją, choć ja nie planuję, nie widzę zwyczajnie potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale jak ktoś ma gwarancje przedłużoną do 5 lat zrób chipa czy coś poszperaj po za serwisem i potem niech się przyczepią to będzie amba :P Szkoda bo ja bym trochę jeszcze swoje g30 podciągnął :p jak zamawiałem nie było możliwości innego silnika w dieslu jak 520 lub 530 dopiero za pół roku od zamówienia weszły 540d itd;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso na nic sie nie zgodza poza fabrycznymi rozwiazaniami. Nie rozumiem takiego stekania. Bierzecie 5-letnia gwarancje, a nastepnie narzekacie, ze nie mozecie zrobic programu. W aso jak beda chcieli to udowodnia Wam, ze mieliscie boxa i przez to polecialo cos w silniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich, jestem świeżo po stracie gwarancji już mogłem sięcdoczekaćcprogramu.cMojac tov530ivg30.Dovtejjeździłemvnavracechipv ts black mode 04 (zdjęciecia z hamowni gdzieś są na forum), ale po zmnainie po programie na% stage 1 u chłopaków w TC% Performance w końcu jest jak należy. 297KM i430NM. Ciekawi mnie przede wzyztskim wzrost mocy seryjnej na paliwach 95 i 98, bo seria na 95 wyszła mi 247KM i 321NM, a na 98 257KM 344NM. Największym plusem modyfikacji jest jednak komfort jazdy. Auto przestało szarpać, i w związku z tym rodzina preształa zgłaszać chorobę lokomocyjną (żona i 2 małych dziewczynek). Szczeże polecam!


ameNnep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Istnieje mozliwosc wgrywania przez komórkę oryginalnego softu za każdym razem gdy jedziesz do ASO.

Koszt dodatkowy ok 1000 zl.

Oczywiscie zalezy co padnie, jezeli bedzie to np sterownik silnika to wgranie oryginalnej mapy moze okazać sie niemożliwe ale przy innych tematach moze byc pomocne.


Moj znajomy (znany warszawski tuner - grupa VW i Audi) polecał firme Dynosoft i od nich mam info o możliwości ktora opisałem powyzej ale sam nie korzystalem (mam zakupioną 5 letnia gwarancje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze wgranie samego softu tutaj akurat sprawy nie rozwiazuje. Trzeba wgrac soft plus wyczyscic logi auta, ktore sa zapisane i w ktorych jak juz sie szpera aby sie przyczepic. W id6 podlaczasz sie do obd i wgrywasz soft. W id7 trzeba podpiac sie juz pod sterownik co wymaga juz wyspecjalizowanego osprzetu.

Co do bmwkodowanie robia auta na drodze z tego co mowil moj znajomy i jest zadowolony z uslugi. Tylko trzeba z przymrozeniem sprawdzic na wartosciach przyspieszenia realne przystosty:-) zrobienie z 540i 440km i 620nm bez przerobek dp i wkladki jak twerdza jest malo reapne bo auto juz przy 410-420 sie szarpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem kodowanie z bmwkodowanie.pl. Spotkaliśmy się we Wrocławiu.

Ale tylko kodowanie, bez chip tuningu.

Chip tuning jednak robiłbym w jakimś warsztacie.

Ja robiłem w TC Performance i jest super na razie.

W Hypertech natomiast serwisuję auto i na 100% polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja robiłem kodowanie z bmwkodowanie.pl. Spotkaliśmy się we Wrocławiu.

Ale tylko kodowanie, bez chip tuningu.

Chip tuning jednak robiłbym w jakimś warsztacie.

Ja robiłem w TC Performance i jest super na razie.

W Hypertech natomiast serwisuję auto i na 100% polecam.[/quote


Jaki motor i jakie przyrosty w aucie i jakie zmiany?

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.