Skocz do zawartości

PowerKit BMW G30


kamiloo98

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba odpuszczę Chip ze względu na gwarancje i ryzyko utraty bo mam przedłużona gwarancje a nigdy nic nie wiadomo co może coś nawalić nie związanego z chipem a gwarancji nie będzie po za tym wgranie programu oryginalnego przed serwisem nic nie da bo mogą zrzucić parametry pracy silnika przed awarią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba odpuszczę Chip ze względu na gwarancje i ryzyko utraty bo mam przedłużona gwarancje a nigdy nic nie wiadomo co może coś nawalić nie związanego z chipem a gwarancji nie będzie po za tym wgranie programu oryginalnego przed serwisem nic nie da bo mogą zrzucić parametry pracy silnika przed awarią.

 

ktoś Ci głupot naopowiadał. Jak jest ogarnięty tuner i wgra serię przed serwisem a także wyczyści shadow memory to jedynie Pan Bóg będzie wiedział o chipie


chip tez nie podnosi ryzyka awarii wiec jakakolwiek awaria która się wydarzy, stała by się także bez chipa


sam mam dwa g30, oba z przedluzona gwarancja. Jeden dostał chipa przy 900km, drugi przy 2000km. Mam kolegów co chipowali beemki zaraz po wyjeździe z salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tc lepsze czy Dynosoft ?

 


Mam program od aligatora z dynosoft. Dobry tuner, jeden z lepszych od bmw. Jako pierwszy w pl zrobił mi soft do b48.

Program przesłany do carro w Szczecinie

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2500zł brutto Dynosoft i tc podało tyle samo - program indywidualny :) nie mogę doczekać się tylko jeszcze 6k serwis i potem Chip ;) kiedyś miałem Power kit bmw w 4 i było spoko nigdy nie miałem programu od jakiegoś tunera no chyba, że w audi a 6 od vtech porażka silnik się grzał były problemy tylko i nikomu vtech nie poleciłbym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2500zł brutto Dynosoft i tc podało tyle samo - program indywidualny :) nie mogę doczekać się tylko jeszcze 6k serwis i potem Chip ;) kiedyś miałem Power kit bmw w 4 i było spoko nigdy nie miałem programu od jakiegoś tunera no chyba, że w audi a 6 od vtech porażka silnik się grzał były problemy tylko i nikomu vtech nie poleciłbym...

 


Rób w TC powodzenia........ hahahahhahaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2500zł brutto Dynosoft i tc podało tyle samo - program indywidualny :) nie mogę doczekać się tylko jeszcze 6k serwis i potem Chip ;) kiedyś miałem Power kit bmw w 4 i było spoko nigdy nie miałem programu od jakiegoś tunera no chyba, że w audi a 6 od vtech porażka silnik się grzał były problemy tylko i nikomu vtech nie poleciłbym...

 


Rób w TC powodzenia........ hahahahhahaa

 

Co masz na myśli przez tą wypowiedź ??



Ogólnie dynosoft powiedział, że można ukryć chipa dla zwykłych przeglądów i nie wykryją tego ale znając życie gdyby była jakaś awaria czy coś trzeba byłoby wgrać oryginalny soft i co nie daje gwarancji bo odczyty mają z samochodu na pewno w centrali bmw. Wielu kolegów tutaj z tego co czytam mają chip mimo gwarancji i jakoś dają radę kwestia gdyby coś się wysypało nawet nie z powodu chip czy serwis szukałby dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.