Skocz do zawartości

Fotele G30


polishkid

Rekomendowane odpowiedzi

Kilku Januszy na forum zarzuciło mi ze jestem negatywnie nastawiony do G30 i trolluje tylko na forum. Otoz tak nie jest.

 

Fotele w nowej G30 sa jednymi z najwygodniejszych i najludniejszych foteli jakie widziałem w autach. Sa bardzo wygodne, dobrze trzymają na boki i wyglądają jak fotele z auta klasy PREMIUM.

 

http://i65.tinypic.com/21nea1l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fotele są faktycznie bardzo ładnie - zarowno sporty jak i komforty. Mam pytanie, odnośnie foteli komfortowych, do tych Kolegów którzy byli już na jazdach próbnych g30. Czy w trakcie jazdy przy pustym fotelu pasażera górna część fotela nie wpadała w jakieś denerwujące drgania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosisz się do wszystkich rodzajów foteli G30 czy masz na myśli tylko jeden konkretny rodzaj ten z zamieszczonego zdjęcia ?

 

- oczywiście mogę wypowiedzieć sie tylko na temat foteli ze zdjęcia, obie testowane wersje 520d i 540i , miały właśnie takie fotele. Fotele bardzo dobrze trzymały na zakrętach, pomimo ze maja wygląd bardziej "kanapowy" niz sportowy. W F30 mam sportowe fotele, które świetnie trzymają na zakrętach, ale sa twarde ( opinia mojej panny) i nie maja wyglądu jak w fotele w serii 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam mały dylemat: zamówiłem póki co G31 w szarym brylantowym z metalicznym połyskiem w sport line`ie (tak tak - wiem, że mpakiet lepszy) czyli z jasną podsufitką. Do tego deska w skórze i komfortowe fotele w czarnej nappie z listwą z szczotkowanego aluminium aby trochę deskę rozjaśnić. Z zewnątrz obramowania satynowane aluminium.

I się tak zastanawiam czy to dobry wybór w sensie czy to będzie współgrało. Moja ładniejsza połowa jest fanką czarnego i uważa, że czerni nigdy za wiele ale ja bardziej skłaniam się ku kości słoniowej w tapicerce i wtedy listwa z tego ładnego, naturalnego drewna. BTW to wybrałbym niebieski zamiast szarego ale na to póki co nie ma zgody :roll:

Sprzedawca namawiał mnie na brąz w środku ale jakoś mi to nie podchodzi (jest wtedy tak dystyngowanie co pasuje może do siódemki ale nie do kombi).

 

Jakieś sugestie/uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat: zamówiłem póki co G31 w szarym brylantowym z metalicznym połyskiem w sport line`ie (tak tak - wiem, że mpakiet lepszy) czyli z jasną podsufitką. Do tego deska w skórze i komfortowe fotele w czarnej nappie z listwą z szczotkowanego aluminium aby trochę deskę rozjaśnić. Z zewnątrz obramowania satynowane aluminium.

I się tak zastanawiam czy to dobry wybór w sensie czy to będzie współgrało. Moja ładniejsza połowa jest fanką czarnego i uważa, że czerni nigdy za wiele ale ja bardziej skłaniam się ku kości słoniowej w tapicerce i wtedy listwa z tego ładnego, naturalnego drewna. BTW to wybrałbym niebieski zamiast szarego ale na to póki co nie ma zgody :roll:

Sprzedawca namawiał mnie na brąz w środku ale jakoś mi to nie podchodzi (jest wtedy tak dystyngowanie co pasuje może do siódemki ale nie do kombi).

 

Jakieś sugestie/uwagi?

 

Ja osobiście jestem zwolennikiem brązu.... ale jak napisał wcześniej Kolega to Wam musi się podobać. Ja mam cały czas dylemat pomiędzy komfortami a sportami ... sporty wydają mi sie takie solidniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kolei z komfortow mozna sobie zrobic spokojnie sporty, u mnie po zapieciu pasów i zamknieciu drzwi boczki foteli za kazdym razem sie pompuja i trzymanie boczne jest o niebo lepsze niz w sportowych z f10.

 

Pzdr

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Solidniejsze? To co Ty chcesz po nich skakać czy co? :lol:

Sporty są dla mnie trochę za wąskie na siedzisku - przynajmniej takie odniosłem wrażenie wsiadając zaraz po volvo v90.

 

Na skakanie po fotelu już za stary jestem, ale kto wie ... :D

 

Ale już w drugim samochodzie zauważyłem, że prawy fotel jak jest pusty to drga i hałasuje w trakcie jazdy (górną część oparcia) !!! Nie wiem jak Ty, ale ja uważam to za niedopuszczalne. Natomiast nie zauważyłem takiej dolegliwości w sportach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ogromny dylemat z wyborem foteli. Wspomnę tylko że w f10 mam komforty i są to bezdyskusyjnie najlepsze fotele ever. Do G30 ostatecznie zamówiłem sporty w alkantarze :twisted: ano dlatego, że nowe komforty są w mojej opinii słabe, nie umywają się nawet do komfortów z f10. Natomiast sporty są głębsze, lepiej trzymają i wygląd też na plus. Oczywiście jest to moje zdanie.

 

20117404_1978091948883263_881634909_n.jpg?oh=6843e99a6d0e13cd1b3321056f13ceb1&oe=59683723

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Wiecie może, jak wygląda sytuacja, jeśli się nie zamówi składanych tylnych oparć (40/20/40). Na niektórych rynkach jest to opcja dodatkowo płatna (ok 2000 zł)

 

 

jak nie dopłacisz do tej opcji to dostaniesz taki fotel jak ja:

 

Czyli tylna częsci kanapy w jednej części , zamontowana na stałe , a podłokietnik zaślepiony :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
MaciekZ: Po dobrej trasie nastepnego wyjeżdżając czuje jak kierownica i koła lekko biją, po 2 minutach mija. To wszystko przez run-flaty. Fotele mam komforty Nappa z wentylacją. Są super.

 

Czyżbyś parkował na nierównym podłożu?np kamienie?albo kostka granitowa?

Też tak miałem,rozgrzane opony przyjmowaly kształt podłoża i przez pierwsze minuty były drgania. Zmieniłem miejsce parkingowe z gładkim podłożem i było ok. Jednak dotyczyło to głównie letnich kół i jak było ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też długo zastanawiałem się nad wyborem foteli. Skłaniałem się bardziej ku sport, takie też początkowo wybrałem.

Przed ostateczną decyzją wziąłem sobie auto ze sportami na weekend i już po jednym dniu widzę, że muszę zmienić konfigurację na komforty.

Trochę dłuższa trasa w sportach męczy. Nie są wygodne. Zaznaczam, że nie jestem gruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.