Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Witam


Proszę o informację czy jest dostępna jakaś akcja serwisowa na poniższy Vin

WBA3D31050J304353

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Brak akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Byłem na akcji serwisowej chłodniczki egr w zeszłym roku wg serwisu wszystko ok w trakcie inspekcji .Ostatnio auto wywaliło komunikat o ubytku płynu czy w takim razie martwić się tym? Rok czasu nie było problemu .Czy jest może jakaś akcja na moje auto Vin WBA5J31030D715427 ? numer części wg realem 11718517724 nie wiem czy dobrze odczytałem w realem

 

Zgłoś w ASO ubytek płynu, jeśli to chłodniczka wymieni ą za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na akcji serwisowej chłodniczki egr w zeszłym roku wg serwisu wszystko ok w trakcie inspekcji .Ostatnio auto wywaliło komunikat o ubytku płynu czy w takim razie martwić się tym? Rok czasu nie było problemu .Czy jest może jakaś akcja na moje auto Vin WBA5J31030D715427 ? numer części wg realem 11718517724 nie wiem czy dobrze odczytałem w realem

 

Zgłoś w ASO ubytek płynu, jeśli to chłodniczka wymieni ą za free.

 

Czy możesz mi powiedzieć czy jest jakaś akcja na moje auto

WBA5J31030D715427

z góry dziękuję .


Czy dobrze odczytałem ten numer części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kruk,

mam prośbę sprawdzenie W***S010600V45798 - czy była wymiana? Bo mam jakiś ułomny wydruk z leasingu gdzie nie ma wszystkich pól rozwiniętych.

Jakaś akcja była w marcu tego roku, ale tam jest "check and if required replace" w opisie i to może znaczyć zarówno, że wymienili jak i sprawdzili.

Do tego w wydruku historii wg stanu na listopad 2020 r. mam akcję: 1INFO011056 dot. zaworu. EGR. i chciałbym być pewny, że dostanę auto z wymienionym EGR.

Z góry dziękuję! :wink:

Edytowane przez Maciej_X5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Hej


czy mogę prosić o sprawdzenie

WBAMX110X0DU37429


pozdro

 

Brak akcji

 


a płynu ubywa :? chyba ją amputuje i wszystko zaslepie, ktos juz to przerabial?

 

Jeśli ubywa płynu i to chłodnica EGR to zgłoś się do ASO. Jak to potwierdzą to wymienia na koszt BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cześć Kruk,

mam prośbę sprawdzenie WBALS010600V45798 - czy była wymiana? Bo mam jakiś ułomny wydruk z leasingu gdzie nie ma wszystkich pól rozwiniętych.

Jakaś akcja była w marcu tego roku, ale tam jest "check and if required replace" w opisie i to może znaczyć zarówno, że wymienili jak i sprawdzili.

Do tego w wydruku historii wg stanu na listopad 2020 r. mam akcję: 1INFO011056 dot. zaworu. EGR. i chciałbym być pewny, że dostanę auto z wymienionym EGR.

Z góry dziękuję! :wink:

 

Wygląda na wymienioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja istnieje. Wczoraj stałem się szczesliwym posiadaczem nowej chlodniczki EGR. :P Od dwoch tygodni zaczęlo ubywac plynu (zauwazylem, ze tylko przy mocniejszej jeżdzie). ASO Rzeszow Swilcza- wszystko bezproblemowo i prof.

Edit.

Sorki. Wpis "brak akcji" zrozumiałem inaczej a to odnosiło sie do konkretnego VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.