Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Bardzo proszę o informację czy w moim autku jest akcja serwisowa WBAPY71060CU12921?

Pozdrawiam.

 

Zadnych akcji.

Hej!


Mógłbym poprosić o sprawdzenie?

VIN: WBA8C91070K652757


Z góry dziękuje bardzo! :)

Jest akcja na chlodnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!


Mógłbym poprosić o sprawdzenie?

VIN: WBA8C91070K652757


Z góry dziękuje bardzo! :)

Jest akcja na chlodnice.



Właśnie już też mechanik mi kiedyś mówił, że mam akcje, a pisze maile i dzwonię do serwisu i mi mówią ciągle, że nie ma akcji... Macie pomysł, co zrobić żeby się za to w końcu wzięli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Hej!


Mógłbym poprosić o sprawdzenie?

VIN: WBA8C91070K652757


Z góry dziękuje bardzo! :)

Jest akcja na chlodnice.

 

Właśnie już też mechanik mi kiedyś mówił, że mam akcje, a pisze maile i dzwonię do serwisu i mi mówią ciągle, że nie ma akcji... Macie pomysł, co zrobić żeby się za to w końcu wzięli?



Bo nie ma akcji przywoławczej, a jedynie poz głoszeniu usterki czyli formalnie nie ma akcji. W razie ubytku płynu lub innych objawów uszkodzenia chłodnicy EGR możesz zgłosić do ASO i sprawdzą to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał się dowiedzieć czy coś mojej dotycz a to dlatego że:

Więc pojechałem w Szczecinie do BMW Bońkowski miła pani za freee wydrukowała mi całą historię pojazdu od dnia zakupu do momentu kupna przeze mnie i widzę na górze że występują akcje techniczne, ale zobaczyłem toto w domu dopiero po przeanalizowaniu,więc pisze maila do BMW żeby podpytać mówią że nie ma akcji po czym udaję się do znajomego dobrego mechaniora nawet śmiem twierdzić że najlepszego w Szczecinie od BMW P.B który to wchodzi w jakiś dziwny system i mówi mi że mam dostępną akcję techniczną :(


czy możliwym jest że auto było na akcji bo są jakieś wpisy w historii(wymiana zaworu recyrkulacji spalin"przy 127tys km) i nie zostało to wklapane w system BMW czy to sie zdażało juz komuś ?


VIN:WBAXA11O2ODXO7462


proszę o info


dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Też bym chciał się dowiedzieć czy coś mojej dotycz a to dlatego że:

Więc pojechałem w Szczecinie do BMW Bońkowski miła pani za freee wydrukowała mi całą historię pojazdu od dnia zakupu do momentu kupna przeze mnie i widzę na górze że występują akcje techniczne, ale zobaczyłem toto w domu dopiero po przeanalizowaniu,więc pisze maila do BMW żeby podpytać mówią że nie ma akcji po czym udaję się do znajomego dobrego mechaniora nawet śmiem twierdzić że najlepszego w Szczecinie od BMW P.B który to wchodzi w jakiś dziwny system i mówi mi że mam dostępną akcję techniczną :(


czy możliwym jest że auto było na akcji bo są jakieś wpisy w historii(wymiana zaworu recyrkulacji spalin"przy 127tys km) i nie zostało to wklapane w system BMW czy to sie zdażało juz komuś ?


VIN:WBAXA11O2ODXO7462


proszę o info


dzięki i pozdro

 

Brak akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.