Skocz do zawartości

SZUKAM Wymiana uszczelniaczy BEZ ZDEJMOWANIA GŁOWICY


RobaT

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
nie jest drogo sam robilem wlasnorecznie i czesci kosztowaly mnie 800zl to wychodzi 800 za robote cale dwa dni nam zeszlo we dwuch czyli sam przekalkuluj

Kolego jeśli możesz rozpisz części, chętnie porównam moje koszta. Nie chce mi się wierzyć że w N52 jest dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jakieś 3 miesiące temu pytałem mechanika na ul.Spokojnej w Opolu i potwierdził, że robią to bez zdejmowania głowicy. O cenę musisz jednak pytać na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam, szukam jakiegos magika ktory by wymienil uszczelniacze bez zdejmowania glowicy w okolicy WLKP, +\- 150 km od Poznania silnik N52B25, prosilbym o jakies namiary:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też mnie czeka wymiana. Ale jeden z mechaników odradza, bo niby bez ściągania głowicy nie ma

możliwości dobrego usunięcia nagaru na trzonkach, no ale skoro poważne firmy to robią

to chyba ma to sens ?

 

Czy w lubuskim ktoś robi takie cuda ?

 

pzdr Nix

Edytowane przez Nix2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość Bukowie koło Namysłowa niestety numeru nie mam tylko tyle zapamiętałem był gdzieś tu na forum temat o braniu oleju czy jakoś tak i kolega z Warszawy wymieniał tam 650 zł płacił robią to na dużą skalę masowo jak to opisał problem z braniem oleju zniknął mu :)

 

viewtopic.php?f=70&t=279286&start=15 Piszcie do kolegi melman147

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Bukowie, wioska ok 50Km od Wrocławia w kierunku na Oleśnicę. Dzwoniłem tam i gość mówi że 650zł to koszt

wymiany samych uszczelniaczy Elring, bez kosztu uszczelki pod pokrywę zaworów ALE DLA SILNIKA N46!!!!

A z uszczelką to 650 + 200uszczelka= 850zl.

 

Dla sinika N52 koszt to ok. 1100zł, ale gość tu NIE GWARANTUJE że to pomoże, no i auto musi być na cały dzień zostawione...

Nie dopytałem czy 1100zł z uszczelką czy bez niej.

 

pzdr Nix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam.

Jako że w sprawach silnika jestem lichy to szukam w woj. świętokrzyskim zakładu/osoby która wymieni mi uszczelniacze bez ściągania głowicy :?:

U mnie sprawa wygląda tak: https://youtu.be/ha3T880I0Fk

Ostatnio wymieniłem uszczelkę miski olejowej, świece, uszczelkę czujnika mimośrodowego więc silnik się doszczelnił podejrzewam

Za każdym razem jak chwilę postoi to taka chmura leci, podczas jazdy czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, tak jak w temacie. Gdy auto postoi chwile odpalone i przegazuje się je to puszcza niebieski dymek. Podejrzewam uszczelniacze, mam nadzieje ze to nie pierścienie. Pytanie tez czy to może być odma, gdyż nie była wymieniona prawdopodobnie od nowości. Szukam również mechanika który by mi wymienił te uszczelniacze ( bez zdejmowania głowicy) w kujawsko pomorskim, macie Panowie kogoś polecić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.