Skocz do zawartości

Gaśnica pod siedzeniem


coraggio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
To prawda :mrgreen: . Gaśnicę w E90 wywaliłem do bagażnika a uchwyt zdemontowałem bo przeszkadzało i to bardzo a to nie torowe auto :-). Obecnie BMW nie daje gaśnicy pod siedzeniem - chyba ,że klient sobie tego życzy :norty:

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziekuje za zainteresowanie postem.

 

Potrzebowalbym jednak innej odpowiedzi: Jaką gaśnicę mam kupić, która spasuje do tego uchwytu pod siedzeniem pasażera? ( W grę nie wchodzi ta z ASO ). Czy może ktoś zrobić zdjęcie jak wygląda? Może uda się znaleźć jakiś zamiennik?

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaśnice trzymam w bagażniku

Ja osobiście jadąc w daleką podróż na wakacje z pełnym bagażnikiem nie odważyłbym się trzymać gaśnicy w bagażniku.

 

Tylko taka gasnica to sobie mozna jedynie papierosa zagasic, w grudniu bedac w Polsce policja mnie zatrzymala i chcieli mi dac mandat za brak gasnicy, szybo ich poinformowalem co to jest konwencja genewska i ze niemaja prawa mi wlepic mandatu, skoro mam samochod zarejestrowany w Niemczech, oczywiscie musieli sprawdzic wszystkie zarowki i przetrzymac 30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie im pocisnąłeś a ja rozmawiałem z kolegą co ma firmę BHP PPOŻ

I raz zagiął policjantkę nowy mercedes e klasa bo się przypierdzieliła że w nocy ledy dzienne powinny być wyłączone i chce mu zabrać dowód :duh: :duh: seryjny samochód z polskiego salonu . kazała okazać gaśnice a on stwierdził że nie wie gdzie może być otworzył maskę przednią mówi tu nie ma może w tylnym bagażniku podchodzą razem a on do niej z Paragrafem że w ustawie jest napisane że samochód powinien zawierać środek gaśniczy i stwierdził że jego środkiem gaśniczym jest coca-cola :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D nie pytałem czy okazał gaśnicę czy nie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze czlowiek czas traci,a musi sie uzerac z panami policjantami , czesto 20 letnimi co chca sie wykazac, a latwo mozna ich zgasic. Jak narazie tyle lat i nigdy nawet mandatu nie dostale, choc juz nie raz probowali mi wmowic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałem mam kolegów w branży BHP i PPOŻ a ten drugi znajomy jest już prawie emerytowanym strażakiem bo szkole pożarniczej dodatkowo jest biegłym sądowym z pożarnictwa powiedział mi że tą gaśnicą jedynką to sobie możesz papierosa zgasić a nie auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tak, że gaśnica się przydaje w momencie zapoczątkowania pożaru, bo potem to już nie raz było widać na filmikach, że nawet jak przyjeżdża straż wielkim wozem, to leją, leją, a i tak ledwo co zostaje po dogaszeniu. Problem w tym, że chyba BMW (ani żaden inny producent) nie przewidziało kontrolki "uwaga pożar", jak to jest np. w lotnictwie :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.