Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo ładna, dołożył bym tylko klime 4 strefową, ale już chyba o tym pisałem.

Zastanawiam się tylko czy deska będzie brązowa?

 

Czy myślałeś o listwach matowych?

 

Jak tu:

http://statics.quattroruote.it/content/dam/quattroruote/it/news/novita/2017/02/01/bmw_serie_5_touring_il_remake_di_un_grande_classico/gallery/rsmall/2017-bmw-serie-5-touring-37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Klimy 4 stref nie chcę, bo dosyć często z tyłu wiozę troje dzieci i mogą zrobić butami demolkę tego panelu sterowania. Deska będzie brązowa, nad listwami matowymi się zastanawiałem, ale nie widziałem ich na żywo i ostatecznie zdecydowałem się na lakierowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też właśnie będę wozil trójkę z tylu ale będę chciał jakoś zabudować / oslonic ten panel aby nie uległ destrukcji.

Dodatkowa regulacja temperatury przyda się w takim przypadku.

 

Gdzie zamawiales ostatecznie? W Bmw park lane twierdzą że będzie czarna deska przy sensatecu tak jak było do tej pory. Dopiero od tygodnia albo trochę lepiej jest brąz w PL konfiguratorze.

 

Mierzyles jakieś foteliki dziecięce do G30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałęm zamówić 540ix ale w związku z wielkimi problemami odnośnie tego modelu zamówiłem 540dx

 

 

 

http://www.bmw.pl/myconfig/r2g2q0o1

 

kriss3 , możesz przybliżyć temat ,z jakimi problemami boryka się nowe 540ix ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemami z terminowym dostarczeniem!Zaliczkę wpłaciłem w maju do inchape w Warszawa a w lipcu dowiedziałem że niewiadomo kiedy dostanę samochód na program demo.Wycofałem zaliczkę i chciałem zamówić u innego dealera nowe 540ix na koniec października.Sprzedawca powiedział że większą gwarancje na terminowe dostarczenie 540dx.Tylko takie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnie kroki przed zamówieniem aut wszystkie w m paku i jak narazie obiecują mi produkcje wrześniowa

 

Tylko auta w pelnym mpaku beda mialy kierownice m, zamowienie tego dodatku do innej wersji nie jest mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poniewaz jak wiecie nosilem sie z zamiarem kupna 540i xdrive, jednak przez problemy ktore w tej chwili wystepuja oraz po przejechaniu sie 530d xdrive moj wybor kieruje sie wlasnie ku wersji dieslowej. Sam sprzedawca ( kolega) mowil ze po szkoleniach jakie mieli w Niemczech i przejechaniu sie roznymi wersjami to wlasnie 530d xdrive stala sie ich ulubioną. 540i dostarcza moc dosc liniowo, bez emocji , wiecej halasu i zjadania paliwa niz to warte. Pozatym czeste zrzucanie biegow i irytujacy zasieg.

 

Po jezdzie 530xd musze powiedziec ze robi wrazenie bardzo dopracowanej jednostki i idealnie pasuje do G31

 

Co sadzicie o takiej konfiguracji ? http://tnijurl.com/530xd_alabama/

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny model po g30 juz bez disla.520e lepiej jezdzie niz 530d.

Po lifcie zrobią bezprzewodowe ładowanie (dodadzą płytke wystarczy połozyć na podłodze w garazu)

Jeszcze tylko automatyczne przełączanie rodzajów trybu jazdy dostosowane do stylu,pamięć fotela ustawiana automatycznie dostosowując się do wagi kierowcy i będzie wszystko cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poniewaz jak wiecie nosilem sie z zamiarem kupna 540i xdrive, jednak przez problemy ktore w tej chwili wystepuja oraz po przejechaniu sie 530d xdrive moj wybor kieruje sie wlasnie ku wersji dieslowej. Sam sprzedawca ( kolega) mowil ze po szkoleniach jakie mieli w Niemczech i przejechaniu sie roznymi wersjami to wlasnie 530d xdrive stala sie ich ulubioną. 540i dostarcza moc dosc liniowo, bez emocji , wiecej halasu i zjadania paliwa niz to warte. Pozatym czeste zrzucanie biegow i irytujacy zasieg.

 

Po jezdzie 530xd musze powiedziec ze robi wrazenie bardzo dopracowanej jednostki i idealnie pasuje do G31

 

Co sadzicie o takiej konfiguracji ? http://tnijurl.com/530xd_alabama/

 

Pzdr

Wg mnie brakuje paru drobiazgów, które niewiele wpłyną na cenę, a trochę umilą użytkowanie: ładowarki indukcyjnej, dodatkowych gniazd zapalniczki i RTI do nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz jak wiecie nosilem sie z zamiarem kupna 540i xdrive, jednak przez problemy ktore w tej chwili wystepuja oraz po przejechaniu sie 530d xdrive moj wybor kieruje sie wlasnie ku wersji dieslowej. Sam sprzedawca ( kolega) mowil ze po szkoleniach jakie mieli w Niemczech i przejechaniu sie roznymi wersjami to wlasnie 530d xdrive stala sie ich ulubioną. 540i dostarcza moc dosc liniowo, bez emocji , wiecej halasu i zjadania paliwa niz to warte. Pozatym czeste zrzucanie biegow i irytujacy zasieg.

Jeny, aleś pozmyślał. Jakie problemy z 540i? Jakie zrzucanie biegów, skoro diesel i benzyna mają ich tyle samo? Nawet Hołowczyc pisał o tym, ile powinno być momentu i turbodiesle mają złe proporcje, przez co wrażenia z jazdy są gorsze, w odróżnieniu od benzyny. Benzyna bez emocji w odróżnieniu od diesla? :D Chyba najwięcej emocji ma koleś za Tobą, wąchający spaliny. A średnie spalanie benzyny jest 10-20% wyższe, nawet moje 650ix potrafi zejść do 10l na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo chyba zalezy do czego auto ma sluzyc - na testach czlowiek lubi sie pobawic, posprawdzac osiagi, pojechac nieco ostrzej - wtedy lepsze wrazenie robi silnik benzynowy, zwykle daje wiecej emocji, wrazen akustycznych itd.

W realu ja np. spedzam 90% czasu na autostradzie, jadac na tempomacie, a wtedy zalezy mi na ciszy, zuzyciu paliwa, zasiegu, elastycznosci. Choc ogolnie nie jestem fanem diesli z wielu wzgledow, to dla mnie to optymalny wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jezdzilem 540i ale 530d wydal mi sie bardzo charakterny, jakos fajnie to brzmi i chce sie kopac w nim gaz. Choc w tekst ze 540i musi zrzucac biegi jakos nie wierze, zalezy mocno od kontekstu.

Natomiast cher ma racje, jestesmy w takim okresie ze po 5 latach moze sie okazac ze wersje d traca wiecej na wartosci w zwiazku z ogolnymi trendami w motoryzacji. Ale jak w leasing na 3-4 lata to bez znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poniewaz jak wiecie nosilem sie z zamiarem kupna 540i xdrive, jednak przez problemy ktore w tej chwili wystepuja oraz po przejechaniu sie 530d xdrive moj wybor kieruje sie wlasnie ku wersji dieslowej. Sam sprzedawca ( kolega) mowil ze po szkoleniach jakie mieli w Niemczech i przejechaniu sie roznymi wersjami to wlasnie 530d xdrive stala sie ich ulubioną. 540i dostarcza moc dosc liniowo, bez emocji , wiecej halasu i zjadania paliwa niz to warte. Pozatym czeste zrzucanie biegow i irytujacy zasieg.

 

Po jezdzie 530xd musze powiedziec ze robi wrazenie bardzo dopracowanej jednostki i idealnie pasuje do G31

 

Co sadzicie o takiej konfiguracji ? http://tnijurl.com/530xd_alabama/

 

Pzdr

 

Przecież to są brednie, nowoczesne silniki benzynowe na turbo palą minimalnie więcej od diesla. Masz więcej emocji w dieslu???

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pzdr[/quote

 

Przecież to są brednie, nowoczesne silniki benzynowe na turbo palą minimalnie więcej od diesla. Masz więcej emocji w dieslu???

 

Nie wydaje mi się. Przykład bmw 325d znajomego głównie miasto dynamiczna jazda klima około 10-11litriw 224ps. Moja 330i 252ps takie same warunki spalanie 15-16.jezeli to minimalne różnice to spoko :cool2:

Zgodzę się jeżeli chodzi o jazdę po autostradzie że stała prędkością 120-160 wartości wtedy o niecałe 2 litry więcej ale już przy +200w benzynie wir w baku i pewnie ponad 20 a diesel pewnie w 15 się spokojnie zamknie...

Dźwięk diesla też bez porównania chyba że założysz coś jak Active sound system w Audi.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.