Skocz do zawartości

Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.


pawel28

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w pakiecie z akcją techniczną wymiany poduszki pasażera było sprawdzenie stanu lakierniczego auta (przed wjazdem do warsztatu), podstawowy przegląd stanu opon, oświetlenia auta, stanu wycieraczek, płynów auta (mam na to nawet przywieszkę z autografem mistrza warsztatu, która była zawieszona na lusterku przy odbiorze auta), oraz odkurzanie kabiny i mycie auta... no i oczywiście herbata Z LOGO BMW (STASZKU :nana: ). Za nic z powyższego nie płaciłem, ponieważ wygląda na to, że jest to standard serwisu. Dwa dni po akcji technicznej zadzwoniła do mnie przemiła asystentka serwisu z zapytaniem czy wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami lub czy mam dodatkowe opinie etc, które chciałbym wyrazić. Generalnie pełen profesjonalizm i jeszcze raz szczerze polecam BMW Bawaria Motors Janki pod Warszawą. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzwoniłem przed chwila do serwisu w Toruniu (mam najbliżej) i moje auto jest objęte akcją. Mila Pani poinformowała mnie, że czas trwania operacji to 1,5 - 2h. Umówiony jestem dopiero na 21 maja bo tak mi akurat najbardziej pasuje.

Pytanie mam w związku ze sprzecznymi informacjami z tego tematu:

W ramach tej akcji sprawdzają stan techniczny, odkurzają i myją auto - rozumiem że jest to usługa darmowa przy okazji wymiany poduszki?

Nie chciałbym być niemiło zaskoczony, gdy po całej akcji wystawia mi rachunek...

 

Też to robiłem w Toruniu i właśnie trwało 1,5h. Zapytali się czy umyć, oczywiście wszystko za free. Jedź bez obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo w łódzkim premium arena, nawet nie zapytali , czy umyć? Unikanie tego obowiązku staje się tu tradycją. Przed półtora rokiem zostawiłem im na serwisie ponad 2k ,a mycie prawie wymusiłem. Mam wrażenie ,że gości w e46 już zupełnie olewają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak później zadzwoni miła pani z prośbą o opinie o serwisie (wykonanej usłudze) to wiecie co powiedzieć, najlepiej dodać im coś od siebie tak w ramach profilaktyki ;)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No ja niestety nie będę miał wymienionej poduszki. Byłem umówić się i pan zczytal z kluczyka przebieg przy zakładaniu karty klienta i okazało się że w kluczyku mam 258 tyś a na liczniku mam 184 tyś.

 

Nie wymienią ze względu na niezgodność przebiegu - shit. Kupiłem auto z przebiegiem cofniętym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak tłumaczyłem ale dzwonili do gwaranta (niby) i powiedział że nie sfinansuje wymiany bo przebieg się nie zgadza.

Ja już taki kupiłem nawet na umowie mam przebieg licznikowy.

 

Jakaś bzdura - tylko nadaje się do turbokamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem nie masz kluczyka serwisowego? to taki który nie otwiera wszystkich schowków, bez pilota. tam nie ma chipa i nie będą mieli przebiegu. Obejdziesz ich system :) bo nie mogą kazać ci przynosić głównego kluczyka. Swoją drogą co ma licznik do poduchy. Akcja nie tego dotyczy na twoim miejscu wyjaśnił bym to z centralą napisz do nich maila i skargę na ten serwis. Mi powiedzieli że mogą mnie obciążyć jedynie wtedy gdy okaże się że poduszka byłą już wymieniana bądź wystrzelona ( tzn nie z 1 montażu) koszt wymiany poduchy u nich to około 200-300 zł ( ASO w Warszawie na Ostrobramskiej AUTO FUS). Ja na razie odpuściłem wymianę bo u nich akcja trwa 2-3 godziny nie mam na to czasu.

swoją drogą niezły amator kręcił ci licznik. W e46 jest w 3 miejscach zapisany przebieg. Kluczyk, Komputer i komputer serwisowy. Zmienili tylko w jednym jakbyś sprawdził w Aso od razu by to wyłapali. Ale nie przebieg jest ważny a stan auta ale to Polska

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja AUTO FUS odradzam po tym co czytam, wymienić wymienili w jakieś 1,5-2 godziny. Ale nic nie umyte czy posprzątane. Niby jakiś stan techniczny sprawdzali, ale nie znaleźli niczego o czym ja wiem, że mam do zrobienia tylko jakieś pierdoły na siłę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku pisałem do centrali BMW i w odpowiedzi dostałem że auto się nie kwalifikuje do wymiany poduszki. We wtorek napisałem ponownie maila, tym razem bezpośrednio do Aso w Jankach, z informacją iż auto nie pochodzi z polskiej dystrybucji. W odpowiedzi otrzymałem zaproszenie do serwisu z podanymi konkretnymi datami do wyboru. Terminy można powiedzieć na wczoraj. Jak najszybciej sprawdzić czy w ogóle poducha fizycznie jest? Wiadomo igiełki z zachodu czasem kryją wiele tajemnic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

No ja niestety nie będę miał wymienionej poduszki. Byłem umówić się i pan zczytal z kluczyka przebieg przy zakładaniu karty klienta i okazało się że w kluczyku mam 258 tyś a na liczniku mam 184 tyś.

 

Nie wymienią ze względu na niezgodność przebiegu - shit. Kupiłem auto z przebiegiem cofniętym.

a w którym aso ciecie tak sobie polecieli?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

normalnie cieciów olej i do innego aso jedź.

pojedź z drugim kluczem albo skoryguj budzik in plus, albo niech magik poczyści moduły i kluczyki i wtedy jedź gdzie indziej.

zresztą nie powinno to być przedmiotem sprawy jaki przebieg tylko poduszka do wymiany.

co do tego ma skręcona szafa.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię tylko budzik skoryguje lub kupie niekodowany to sam sczyta z ews (tak mi się wydaję). Chyba rzeczywiście coś w nim ktoś przestawiał bo np nie mogę ustawić godziny (pokrętło prawo lewo nie działa). Może coś przy okazji zepsuł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.