Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

nie wydaje mi się że to normalnie, bo rok temu byłem i około 300pln wziął (tylko ja byłem na torze i siedział ze mną cały czas) za (nie pamiętam ile czasu dokładnie) 1h albo 1.5h

a tu, za 1.5h wyszło mu 750pln (ode mnie wziął tylko 150pln bo już z nim wcześniej jeździłem 'i sobie radziłem')

 

no chyba że to normalnie znaczy, 100pln/h za 'udostępnienie' lotniska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co kojaże to jak jesteś sam na rozecie i jeździsz z Nim to 200/h, jak sa 2,3 auta i każdy chce pojezdzić z Nim to kasował po 150/h od auta. Jak jeździsz sobie bez Niego na pokładzie to stawka była 100/h, reszta to już kwestia umiejętności negocjacyjnych......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu filmik z mojej 'ustawki' ze znajomymi :)

ładnie ogarniasz :cool2: , co do ceny to jak za "taki" tor i bepieczną (dla auta i osób) zabawę to 150zl/1h to chyba nie dużo...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dawno w tym wątku nic się nie działo więc trzeba to zmienić!

Pogodna zaczyna dopisywać tak więc można zrobić rozpoczęcie sezonu jeśli chodzi o spotkania użytkowników E9X.

Ponieważ w tamtym roku miejsce pasowało więc i w tym nic nie będziemy zmieniać.

 

Spotkanie/Spot użytkowników: E90,E91,E92,E93 odbędzie się:

14.04.2011 (czwartek) godz.20:00

pod Wola Park ( parking przy boisku)

 

poniżej mapa z zaznaczonym na czerwono miejscem.

 

Liczę na liczne przybycie!

Informacja jest na tyle wcześnie ,że mam nadzieje każdy tak ułoży sobie plany aby przybyć.

 

http://img573.imageshack.us/img573/650/spotmapa.jpg

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę, no chyba, że mnie do Krakowa wciągnie :mrgreen:

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też deklaracji przyjazdu było od groma, a w sumie ostatecznie byliśmy we czterech: Rafal B, 2_B, ja i mój brat. I tak staliśmy czekaliśmy i nikt z deklarowanych nie doleciał... nie powiem że nie było sympatycznie, bo sobie pogwarzyliśmy o sprzętach ale myślę że mobilizacja w narodzie mogłaby by troszkę lepsza. A przynajmniej trochę solidniej wypełniac deklaracje.

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też deklaracji przyjazdu było od groma, a w sumie ostatecznie byliśmy we czterech: Rafal B, 2_B, ja i mój brat. I tak staliśmy czekaliśmy i nikt z deklarowanych nie doleciał... nie powiem że nie było sympatycznie, bo sobie pogwarzyliśmy o sprzętach ale myślę że mobilizacja w narodzie mogłaby by troszkę lepsza. A przynajmniej trochę solidniej wypełniac deklaracje.

 

Myślę że ostatnim razem pogoda odstraszyła.

Fakt że przemarzliśmy i jakoś extremalnie fajnie nie było,ale nie było też źle :wink:

Liczę że skoro miejsce i pogoda lepsza, to i frekwencja dopisze.

 

Tak czy siak będę i zapraszam wszystkich niezdecydowanych.

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się że to normalnie, bo rok temu byłem i około 300pln wziął (tylko ja byłem na torze i siedział ze mną cały czas) za (nie pamiętam ile czasu dokładnie) 1h albo 1.5h

a tu, za 1.5h wyszło mu 750pln (ode mnie wziął tylko 150pln bo już z nim wcześniej jeździłem 'i sobie radziłem')

 

no chyba że to normalnie znaczy, 100pln/h za 'udostępnienie' lotniska ;)

 

dlatego lepiej wybrać sie na cały dzień do ułęża, koszt 200-250 PLN od auta za jeżdzenie cały dzień. Tam na prawdę można wyjezdzić sie do bółu. Fajne bezpieczne warunki, ciekawa trasa. Choć dla dojeżdzajacych w sumie robi sie ok 400 PLN, ale raz na jakiś czas warto.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego lepiej wybrać sie na cały dzień do ułęża, koszt 200-250 PLN od auta za jeżdzenie cały dzień. Tam na prawdę można wyjezdzić sie do bółu. Fajne bezpieczne warunki, ciekawa trasa. Choć dla dojeżdzajacych w sumie robi sie ok 400 PLN, ale raz na jakiś czas warto.

 

najpierw zacznijmy od czegoś bardziej przystępnego dla wszystkich :)

zawsze na spocie możemy się zgadać odnośnie czegoś dodatkowego jak Ułęż.

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.