Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A może weekend ? 21/22 lub 28/29?

piszę czwartek bo można jechać potem na Cargo kolumną się zaprezentować :wink:

nie pasuje Ci w tygodniu?nikt wcześniej weekendów nie proponował.

 

boję się także cokolwiek proponować na ten czwartek 19.05 bo informacja może się "nie rozprzestrzenić" :)

co do ankiety to ja osobiście wolę czwartek.

 

Z całym szacunkiem ale na na cargo się nie wybieram. Mam określone zdanie o tym spędzie tam i go nie zmienie ;) więc ten argument w moim przypadku odpada.

Weekend jest o tyle lepszy że do wola parku jechałbym z Piaseczna a wieczorem pod koniec tygodnia (roboczego) już nie bardzo mi się chce lecieć taki kawał stąd propozycja weekendu niestety.

Jeśli zostanie ten czwartek to oczywiście kiedyś się wybiorę ale preferuję weekendy lub spotkanie gdzieś bliżej ;) ale jestem wygodny ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jak zwykle są dylematy i nie wszystkich zadowalają terminy jeśli nie będzie coś z góry założone to nie będzie działo się nic…a więc:

 

 

Spotkanie/Spot użytkowników: E90,E91,E92,E93 odbędzie się w standardowym miejscu i dniu tygodnia:

 

26.05.2011 (czwartek) godz.20:00

pod Wola Park ( parking przy boisku)

 

poniżej mapa z zaznaczonym na czerwono miejscem.

Liczę na liczne przybycie!

 

 

http://img573.imageshack.us/img573/650/spotmapa.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ps.

jechałbym z Piaseczna a wieczorem pod koniec tygodnia (roboczego) już nie bardzo mi się chce lecieć taki kawał

 

Ja jestem z Wołomina i mam dalej :)

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mi wszystko pasuje więc raczej się pojawię. Chyba że znowu zapali się żółta kontrolka silnika :mad2:

 

Nie znam Twojego przypadku, ale jeżeli tankujesz na BP to zmień stację, np na Shell.

 

Z całym szacunkiem ale na na cargo się nie wybieram. Mam określone zdanie o tym spędzie tam i go nie zmienie ;) więc ten argument w moim przypadku odpada.

Ja od czasu do czasu na cargo jeżdżę i bywa całkiem fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam, było spotkanie w ostatni czwartek?

 

Nie, bo nie było odzewu.

Mam nadzieję że teraz nikt nie będzie wydziwiał skoro jest konkretna informacja.

Ze spotu na spot przybywa nas coraz więcej więc mam nadzieję że pobijemy kolejny rekord frekwencji.

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś jeszcze oprócz mnie chętny na zaprogramowanie świateł do jazdy dziennej w najbliższy czwartek na spotkaniu w W-awie? Musi być choć kilka aut, żeby gościowi z Mińska opłacało się przyjechać. na chwile obecną cena uruchomienia - 80 PLN. Jeśli będą choć 3 auta to zapytam czy podjedzie ale najlepiej jakby było z 5 chętnych.

 

Proszę sie dopisać do listy:

1. Natek

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze żadnego zainteresowania uruchomieniem DRL więc odpuszczam organizowanie tego.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

temat cały czas mnie interesuje, nie jestem jednak pewny dzisiejszego swojego przyjazdu na spotkanie. W razie czego odezwę się do Ciebie na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było, tylko nad frekwencją trzeba popracować, ale może nie będzie źle, powoli klub audi zaczyna nas wspierać :lol:

Hej, gdzie reszta :?:

...i na koniec kolega w 335i pokazał nam jak się jeździ bmw :mrgreen:

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki wszystkim za spotkanie i miłe słowa.

Tak na prawdę to ja nic nie pokazałem - wydech takie wrażenie sprawiał ;) A co do tego malutkiego uślizgu - to też nic niezwykłego, samo z siebie czasem wychodzi ;)

strzalka piękny touring :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

335i piękne i chętnie bym go widział w galerii, red hot interior :twisted:

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie i miłe słowa.

Tak na prawdę to ja nic nie pokazałem - wydech takie wrażenie sprawiał ;) A co do tego malutkiego uślizgu - to też nic niezwykłego, samo z siebie czasem wychodzi ;)

wydech seria :?: czy jakiaś ciekawostka :?:

"uślizgu" nie widziałem :cry2: bo nie byłem :mad2: ale za skromność :cool2: :cool2: :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega od eleganckiego 335i to bardzo skromny chłopak ! :cool2: :cool2:

Skromne wejście a odejście było - jak należy. Za gorącymi namowami :)

Individual robi wrażenie fajnie było go zobaczyć z bliska to jest to :cool2: .

Miło było się z Wami spotkać i pooglądać wasze auta.

Ps. dla tych co byli :) rzeczoznawca się odezwał i od poniedziałku będę działał, bo jak popatrzyłem na wasze auteczka to stwierdziłem, że mój przestylizowany przedni zderzak by Skoda Oktavia to niewypał :oops: i wracam do serii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.