Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja musiałem z dzieckiem zostać, a tak się już szykowałem poznać chłopaków :(

No cóż, mam nadzieję, że następnym razem...

I trzeba słuchać wiadomości, czy akurat w Warszawie nie zatrzymano pewnej grupy szaleńców :norty:

virus by Masters - 190km, 395Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wczorajsze spotkanie!

Jak na taki spontan naprawdę sprawnie to wyszło,jedyne na co chciałbym liczyć w przyszłości to oczywiście większa frekwencja.

Co do zdjęć jeśli ktoś chce oryginały to proszę pisać na priv. lub na maila rafalb@albud.com.pl

 

PS.Proszę o namiar na osobę która ofiarowała pomoc przy ściągnięciu akcesoriów do E90 ze śląska.Dzięki!

 

http://img259.imageshack.us/img259/2340/wolaparke901.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/7195/wolaparke902.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/4526/wolaparke903.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/9950/wolaparke904.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/7347/wolaparke905.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/8944/wolaparke906.jpg

No i grupowe:

http://img259.imageshack.us/img259/389/wolaparke907.jpg

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jasne wszystkie e9x

Teraz wyjezdzam na 3-4 tygodnie ale po powrocie co by nam nie bylo nudno proponuje male upalanko z kierowca testowym Lamborghini,Subaru,Porsche itd. :8)

Piszesz sie?

Możesz rozwinąć o co chodzi z tym "upalankiem z kierowcą testowym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO CHŁOPAKI,

 

ja także serdeczne dzięki za spotkanie i dzięks także za support koleżki z AUDI ( mamy nadzieje na dobre słowo w waszym klubie ) :cool2:

 

Szkoda że tak nas mało było bo czadzik był i wózki na CARGO CHYBA NASZE WCZORAJ NAJŁADNIESZE BYŁY...oprócz tego zajebistego DAEWOO ESPERO 3.2. RS INTERCOOLER :duh:

 

Spotkamy się po nowym roku napewno mam nadzieje że będzie ekipka ze 30 osób :cool2:

 

Pozdrawiam i wszystkim życze szerokości na codzień

 

Pozdro

 

Puma xdrive :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jasne wszystkie e9x

Teraz wyjezdzam na 3-4 tygodnie ale po powrocie co by nam nie bylo nudno proponuje male upalanko z kierowca testowym Lamborghini,Subaru,Porsche itd. :8)

Piszesz sie?

Możesz rozwinąć o co chodzi z tym "upalankiem z kierowcą testowym"

 

 

Też nie bardzo ogarniam ...o co chodzi w temacie :upalanko z kierowcą testowym ? :mad2:

 

Dołączam do kolegi z prośbą o rozwijke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ,

 

te wasze ANGELS EYES.....super na tych fotach wyszły :cool2: ..........Szwedzio ...chyba przekonałeś mnie z tym oświetleniem do mojego touringa ......pomógłbyś w ogarnięciu tego temaciku?

 

 

Podaj namiary na sprzedawce tych miłych kolorków :-) ...myśle że w tym Touringu co ci fotki podesłałem będzie pasować ....no i wrzucam czarne nery połysk ....!!!!!

 

Ołłłłłłł jeeeeeeee :norty:

 

Pzdr. Puma Xdrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć o co chodzi z tym "upalankiem z kierowcą testowym"

Hehe wiedzialem ze bedziesz pytal :)To ze mieszkamy w Polsce ''B'' to nie znaczy ze nie mamy dobrych kierownikow :wink:

jest taki jeden kolega w Bialym ktory jako jedyny Polak zaliczyl 4-krotnie Dakar jak rowniez mase innych imprez,zerknij na grupe STT Racing :wink:

Odnosnie samego upalanka to mialem na mysli np.poscigi,drift,jazda po sniegu(mam nadzieje ze juz bedzie)itd. zawsze mozna sie czegos nowego naumiec :mrgreen:

Kretne do niego umowie sie na jakiegos obiada i dam znac kiedy co i jak :8)

Jesli nie bedzie mial jak(rzadko jest w Bialym) jest jeszcze paru innych hardcorowcow np.byly wicemistrz Polski kierowcow rajdowych :wink:

Pzdr,Kwiatek

 

Kwiatek,

nie masz wrażenia, że robisz OT :?: Co ma Twój znajomy do tego, że kilku kolegów zorganizowało sobie spontaniczny spot w Warszawie :?: :!:

No chyba że szwankuje u mnie czytanie ze zrozumieniem i chciałeś Kolegom złożyć zaproszenie w stylu

Koledzy mieszkam w Białym i jak tylko spadnie śnieg to proponuje wam spotknanie u mnie. Zaprosze Kolege który jest kierowcą testowy i pokaże On nam wszystkim jak można naszymi autami podriftować, poganiać się etc. Musze się z nim tylko umówić na obiad by sprawdzić czy będzie osiągalny bo często jest w Białym nieobecny. Nadmienie tylko, że brał udział w Dakarze. Jak się tylko uda to może zaprosze jeszcze kilku hardkorowców. Dla osób które nie wiedzą gdzie Biały (Białe) leży podpowiem ze w Polsce B

 

Czy to nam chciałeś zakomunikować :?:

 

:duh:

 

Koledzy bardzo fajny spocik. Az zal, ze nie mogłem do Was dołaczyć.

Łacząc temat spotu w Warszawie z jazdą w zimie (i idąc tropem "propozycji" :lol: Kwiatka) jak by spadł śnieg to może uda się Nam zorganizować i podjechać na "Rozete do Wróbla". Koszty są raczej znikome, a zabawy może być sporo, no i może człowiek się czegoś nauczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprosze Kolege który jest kierowcą testowy i pokaże On nam wszystkim jak można naszymi autami podriftować, poganiać się etc.
Nadmienie tylko, że brał udział w Dakarze
Kwiatek,

nie masz wrażenia, że robisz OT Co ma Twój znajomy do tego, że kilku kolegów zorganizowało sobie spontaniczny spot w Warszawie

Nie mam :)

Kolega pytal wiec odpowiedzialem i nie mialo to zwiazku ze spotem w Wawie a w Bialymstoku :mrgreen:

no i może człowiek się czegoś nauczy

Nie watpie :)

No chyba że szwankuje u mnie czytanie ze zrozumieniem

Tak mysle :(

chciałeś Kolegom złożyć zaproszenie w stylu

Jednemu koledze :wink:

Pzdr,Kwiatek

Edytowane przez kwiatek1901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek,

 

reasumujać zrobiłeś OT z wycieczką do Białegostoku w poście o spocie w Warszawie

 

Koledze mogłeś odpowiedzieć na priv'a i nie zasmiecać posta lub otworzyć nowy temat.

 

Do ADMINA myśle, że można "przeczyścić" ten temat bo może się jeszcze przydać w przyszłości a szkoda zaśmiecać forum kolejnymi tematam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek,

 

reasumujać zrobiłeś OT z wycieczką do Białegostoku w poście o spocie w Warszawie

Moze troszke i masz racje :(

Koledze mogłeś odpowiedzieć na priv'a i nie zasmiecać posta lub otworzyć nowy temat.

W sumie moglem :wink:

Jak jestem w Polsce to non stop jakies balety i posta pisalem pewnie po 2-3 promilach wiec moze mnie troszke ponioslo :mrgreen:

Troche pozamiatalem :)

Ale i tak musze Ci napisac odnosnie tej mx5 :mrgreen:Wrobel jest kozak i to bez dwoch zdan :cool2:ale jak jechal z moim kolega to bylo non stop zwolnij k...a zwolnij :mrgreen: dodam tylko ze ten kolega wyszedl spod reki mojego kolegi z STT Racing :wink:143KM pod macha pozamiato ostrych kozakow :wink:

Pzdr,Kwiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą miałem farta że wogóle udało mi się trafić na ten spocik, na jego forumowy temat trafiłem dokładnie dzień przed.

Miło wymienić dośiadczenia z użytkownikami E9X

 

 

Hejka Rafał,

 

czy to ty pstrykałeś fotki ? bo mi przsyłałeś ale niestety nie mogę otworzyć pliku w ZIPIE dałbyś radępodesłać jescze raz w jakiejś innej formie?

 

Dzięki

 

na a.szczepanski-77@o2.pl :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.