Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W C.H. Reduta jest nawet fajny parking, można też wjechać na samą górę i porobić fotki na wysokości, a jednak pod gołym niebem (gdyby pogoda była). A potem można polecieć na Pruszków, jest kilka pasów, może być ciekawie ;)

Tyle, że mnie w ten dzień pewnie się nie uda :( No ale zrobię co się da, aby być.

virus by Masters - 190km, 395Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka klubersi :

 

zglaszam się na czwartek na 20 :00 propozyca miejsca WOLA PARK może by objechać jakąs traską i wstąpić gdzieś na Cole - powymieniać doświadczenia :-) :mrgreen: pomysł super - jeśli chodzi o miejsce to niech większośc głosów zdrecyduje i tam się spotkajmy :cool2: myśle że to będzie sprawiedliwe ......Pozdrawiam i do zobaczenia ...............mam nadzieje :-)

 

 

Pokażemy kulturkę i klase

 

Bęzie Cool :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

w niedziele .................. po sobocie to to ja nie siadam za kółeczko :duh: .....nawet wieczorem a już teraz przed Hallowen to Hardcore będą na groby wyjeżdżać rodzinami w DAEWO TICO i ja też sie nie wynurzam :nienie: ....bo to wariaty

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mój 5-cio miesięczny dzieciak będzie miał dobry dzień to ja tez sie piszę na czwartek, dla mnie obojętnie gdzie, może być wola park, może być np. górny poziom parkingu w galerii mokotów, jak szanowne grono zadecyduje

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wola park jak i reduta mają niestety nieosłonięte parkingi a przy dzisiejszych temperaturach gwarantuję ze nikt z nas dłużej jak 10 min nie wystoi na podwórku przy autkach jak wieje taki wiaterek, wiec proponuje jakis zamknięty parking, może Arkadia? musimy ustalić tylko dokładne miejscówki ;)

pozdrawiam

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wola park jak i reduta mają niestety nieosłonięte parkingi a przy dzisiejszych temperaturach gwarantuję ze nikt z nas dłużej jak 10 min nie wystoi na podwórku przy autkach jak wieje taki wiaterek, wiec proponuje jakis zamknięty parking, może Arkadia? musimy ustalić tylko dokładne miejscówki ;)

pozdrawiam

jacek

 

 

Chlopaki ,

 

 

słuchajcie weźcie umówmy sie w WOLA PARK bo przed WSZYSTKIMI ŚWIĘTYMI TO NA TYCH PARKINGACH PRZECIEŻ PEŁNO JEST ZAJOBÓW CO PO 15 KILO KIEŁBACHY KUPUJĄ I WALĄ SIĘ TYMI KOSZYKAMI PO PARKINGACH .........MÓWIE WAM BĘDZIE MEKSYK , CO DO POGODY TO NIE PRZESADZAJMY ....JEST JESZCZE GIT ....A ATMOSFERA BĘDZIE I TAK GORĄCA :cool2: ZRESZTĄ Z WOLA PARK MOŻEMY JUZ RAZEM POLECIEC NA INNĄ MIEJSCÓWKĘ ....I TO WLAŚNIE RAZEM ...!!!!!!

 

CHLOPAKI DAWAJCIE NA WOLA PARK TAK 19:30-20:00 NORMALNIE PARKING OBOK PIZZA MARZANO I LECIMY GDZIEŚ SOBIE :arrow:

 

 

Bo tam w tych hangarach to sie pogubimy ..........................

 

Pozdrawiam :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wola park jak i reduta mają niestety nieosłonięte parkingi a przy dzisiejszych temperaturach gwarantuję ze nikt z nas dłużej jak 10 min nie wystoi na podwórku przy autkach jak wieje taki wiaterek, wiec proponuje jakis zamknięty parking, może Arkadia? musimy ustalić tylko dokładne miejscówki ;)

pozdrawiam

jacek

 

 

Weźcie przecież my jeździmy BMW .......a wy się dygacie 5 -ciu stopni na dworze :nienie: zresztą myślę że się spotkamy , siemka, siemka, zapoznanki ...ustalamy Pilotów , wymieniamy phony w razie pogubionki .... i lecimy gdzieś :mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ogromą chęcią, ale akurat nie w czwartek, wiadomo, nigdy każdemu nie dogodzi. Może następnym razem się uda i już będą jakieś lepsze pomysły co do miejscówki i "programu" :D

pozdrawiam i nie przynieście na mieście wstydu jako użytkownicy bmw, zachowywać się jak należy, bez hamówy i otwartych bagażników z dudniącymi tubami basowymi, bez ultrafioletów i świecących wentyli, zimnych łokci, owiewek, brewek i innych wynalazków hehe. :lol: :lol: :wink: A tak poważnie to żarcik, lansujcie się jak chcecie. Każdy swoje jazdy ma :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że mi się uda wpaść, już nawet tego House'a sobie daruje :) Moża było dzisiaj się spotkać bo dziś nie ma nic w TV oprócz Tap Madl. Dla mnie git ustawka koło pizzy, potem można się bujnąć na Cargo na parking albo bulwarowym tempem po Siekierkowskiej, wezmę lustrzankę to się fajne foty w ruchu cyknie na mieście. Lipa tylko, że już 18'tki zmieniłem na zimówki 16'tki, nie ten lans...

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że mi się uda wpaść, już nawet tego House'a sobie daruje :) Moża było dzisiaj się spotkać bo dziś nie ma nic w TV oprócz Tap Madl. Dla mnie git ustawka koło pizzy, potem można się bujnąć na Cargo na parking albo bulwarowym tempem po Siekierkowskiej, wezmę lustrzankę to się fajne foty w ruchu cyknie na mieście. Lipa tylko, że już 18'tki zmieniłem na zimówki 16'tki, nie ten lans...

 

 

Siemka,

 

ja też już na 16 -tkach smigam ale cóż jak już zainicjujemy pierwszy zlocik to będzie latwiej się spotkać nastepnym razem :cool2:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę lustrzankę.

mam nadzieję że frekwencja dopisze.

nie znam niestety nikogo więc to będzie troszkę szukanie E90-tek na czuja :wink:

choć dziwnym by było gdyby ktoś pod pizzerię przypadkiem tylko podjechał :D

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę lustrzankę.

mam nadzieję że frekwencja dopisze.

nie znam niestety nikogo więc to będzie troszkę szukanie E90-tek na czuja :wink:

choć dziwnym by było gdyby ktoś pod pizzerię przypadkiem tylko podjechał :D

 

 

Siemka ,

 

też nikogo nie kojarze :? ...więc spoko ...umówmy się że czekamy do 20 :30 pod Wolą Parkiem żeby wszyscy spoko dojechali

 

Pzdr. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.