Skocz do zawartości

Czy ktoś posiada e12?


bogumił

Rekomendowane odpowiedzi

Ta czarna ktora wpychaliscie na warsztat to 518 z silnikiem 3,5 .Ma ja pacjent z szczawnicy ktory ostro ma nie po koleji w głowie . Lakierowałem ten samochod i kompletowałem .Nawet calkiem calkiem przyspiesza :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta czarna ktora wpychaliscie na warsztat to 518 z silnikiem 3,5 .Ma ja pacjent z szczawnicy ktory ostro ma nie po koleji w głowie . Lakierowałem ten samochod i kompletowałem .Nawet calkiem calkiem przyspiesza :mrgreen:

Kalina nie znam gościa - ale auto było faktycznie z Twoich pięknych okolic :cool2: - niestety nie zdążyłem porobić fotek... czy właściciel tego auta nie jest przypadkiem kolekcjonerem serii 5? koleś odemnie z miasta sprzedał tam jakiś czas temu bardzo ładną e28 528 - bardzo charakterystyczny zielony kolor auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem E12. Kupiłem ją w 97r, wtedy to było coś. Silnik tylko 1,8 ale to była moja pierwsza beemka. A później poszła do blacharki: nowe błotniki, reperaturki tylne, tylny pas, trochę spawania przy przedniej masce i ogólnie całym przodzie, progów nie musiałem ruszać. Prawie dwa miesiące grzebania i beemka jak nowa. Rozkręcona była prawie cała. Jak znajdę zdjęcia to wrzucę na forum. Zostały mi jeszcze po niej jakieś części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koles nie jest kolekcjonerem .Sam go ta pasja zarazilem .

 

 

Miałem kiedyś z nim kontakt,ale się urwał . O e12 gadaliśmy godzinami.

 

 

Przeglądając temat i ogólnie cały internet ,stwierdzam że jest jeszcze trochę pięknych e12. Np ta: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=90143748

 

Ja swoją też muszę sprzedać :( :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta o ktorej ja gadalem wlasnie chyba byla w ciemnej zieleni ale widzialem ja ostatni raz okolo 5-6 lat emu i tzymala sie zajebiscie wiem ze jej wlsciciel nie wiem czy ty czy ten nastepnchcial za nia na tamte czasy wielkie pieniadze bynajmniej tak slyszalem od kolesia ale podobno byla warta tej ceny . Tak z czystejciekawosci za ile ja wtedy opchnales??

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich posiadaczy e12 jak i reszte forumowiczow. Posiadam e12 rocznik '74 (jeszcze przed liftingiem). Pojazd zacząłem restaurować ale wiadomo jak to jest...brak kasy powoduje ze autko bedzie robione jeszcze dlugo... (ale za to bedzie dopieszczone;)) Jak tylko bedzie troche czasu to bede opisywal to cacko, dodawal fotki...a moze nawet pozwole sobie kiedys zalozyc temat gdzie bede wrzucal fotki z przebiegiem remontu :twisted:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy e12 jak i reszte forumowiczow. Posiadam e12 rocznik '74 (jeszcze przed liftingiem). Pojazd zacząłem restaurować ale wiadomo jak to jest...brak kasy powoduje ze autko bedzie robione jeszcze dlugo... (ale za to bedzie dopieszczone;)) Jak tylko bedzie troche czasu to bede opisywal to cacko, dodawal fotki...a moze nawet pozwole sobie kiedys zalozyc temat gdzie bede wrzucal fotki z przebiegiem remontu :twisted:

Pozdrawiam!

 

 

no:D juz jest :D:D witamy witamy !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Właśnie stałem się posiadaczem BMW E 12 z 1981 roku z silnikiem 1800cm

Auto nie jest w złym stanie ale potrzebuje dużo pracy zwłaszcza blacharza .

Jak tylko będe miał jakieś zdjęcia to napewno wrzucę .

A może ktos zna jakiegoś dobrego blacharza z okolic Krakowa?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zna ktoś może 520 rocznik `79 z wstawionym silnikiem 2.8 z okolic szczecina?? jakieś 4 lata temu kolega kupił takie cudo za 1500zl, mieliśmy wtedy po 17 lat śmigał nią bez prawka i po krótkim czasie musiał ją oddać spowrotem jak go pałki shaltowały.. :| jestem ciekaw co się z nią teraz dzieje... była wtedy ciemno granatowa troche hamsko pomalowana z zaciekami ale zdrowa, bez przeglądu, bez pasów.. ale zamiatała masakrycznie..:mrgreen: dzięki niej zacząłem chorować na BMW :D
http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep - jak w co drugim rekinie na polskich drogach.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . To mój pierwszy post. Wspaniały dział ale mało coś tu e12. Czy właściciele pierwszej piątki wogóle tu zaglądają?

Interesuje mnie to ponieważ chciałbym wymienić spostrzeżenia na temat tego modelu. Mam nadzieję że ktoś się wypowie tu(nie tylko właściciele e12).

Przepraszam moda że wchodzę na forum "z butami"-jeśli zaistnieje potrzeba ,proszę skasować albo upomnieć.Przyjmę krytykę. Pozdrawiam.

siema ja mam bmw e12 2.0 z 78r ta zajebiste autko w moim jest do zrobienia blacharka niemam czasu jej robic wiec sprzedaje i kupuje w idealnym stanie! autkiem sie zajebiscie jezdzi ! ocena : 10/10 kocham e12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ostry

Podzielam Twoje zdanie co do e12. Jest super.

Jeśli chcesz kupić e12 tak jak piszesz to jest oferta dla Ciebie :D :

http://allegro.pl/item112143188_bmw_520_1979_r_w_wersji_oryginalnej_piekny.html

Ja bym się nie zastanawiał.

Pozdrawiam wszystkich Was zakręconych na punkcie rekinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Panowie piękne furki :cool2:. Trzeba nacieszyć oczy, przynajmniej ze zdjęć, bo odkąd mój dziadek niema już swojej E12 - teraz leci 2 rok :cry2: :( - (27 lat nią jeździł :mad2:), to jeszcze żadnej na live'a nie widziałem :( ja sobie przysięgłem ze na pewno kiedyś będe miał E12, ale to raczej będzie moje 2 BMW jak się dorobie, bo żeby jeździć na na codzień to raczej nie za bardzo będzie mnie stać... Edytowane przez Mateusz_S1

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje e12 kupiłem na allegro kilka miesięcy temu. Zrobiłem motor od A do Z. Założyłem szperę, felgi BBS Mahle 14 cali (nie ma ich na zdjęciach), oryginalne fotele recaro, walczę z miękkością zawieszenia. Auto ma przejechane 189 tyś km od nowości, wygląda naprawdę prześlicznie:) Tapicerka jest jak nowa, lakier był odświeżany, ale wygląda perfekcyjnie. Od zawsze chorowałem na oliwkową 528i z kremową tapicerką. Udało się i na dodatek mam klimatyzację...

21 października odbędzie się premiera tego auta podczas Rajdu Żubrów. Więcej zdjęć chwilowo nie mam na żadnym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.