-
Classicauto track day "Tor Kielce": 10-11.08.2007
Jeżeli będzie jakieś zainteresowanie ze strony właścicieli BMW serii 8 tą imprezą, to sądzę że możemy dodać ten model do short listy:)
-
Classicauto track day "Tor Kielce": 10-11.08.2007
%5B598%3A480%5Dhttp%3A//www.classicauto.pl/imprezy/trackday2.jpg Więcej informacji na http://www.classicauto.pl/imprezy2007.html Zapraszamy!!! Redakcja Classicauto - Magazynu Prawdziwych Samochodów
-
Giełda Old & Young - czesci sprzedam/kupie
Mam do sprzedania: BMW e12 535i z 1980 roku. Jest to model 528i z silnikiem 3.5. Z wyposażenia dodatkowego auto posiada wspomaganie układu kierowniczego i szyberdach. Zalety auta: świeży silnik (ładnie pracujący z 1989r.), precyzyjna skrzynia 5-biegowa, nowe tarcze i klocki na przodzie, dobre amortyzatory, nowy tylni tłumik z oryginalnymi końcówkami, unikalne felgi BBS Mahle 7x14 (stan średni), działający zegarek:), oryginalna trójramienna kierownica, oryginalna drewniana gałka zmiany biegów, ładna tapicerka, auto po przeglądzie w serwisie 100 km temu: nowe filtry, płyny i oleje (silnik Mobil 10w40), zregenerowane zaciski hamulcowe, wymieniona połowa elementów zawieszenia na nowe (stabilizatory, końcówki, drążki, elementy gumowe itp.), ustawiona geometria. Wady auta: nie działający szyberdach, przedni lewy błotnik (foto), brak listwy na drzwiach kierowcy, do wymiany łożysko McPhersona lewy przód, brak ręcznego. Auto jest zarejestrowane jako składak. Daje dużo frajdy z jazdy!!!!! Silnik bardzo elastyczny, auto jedzie od samego dołu. Idealny do zabawy w weekendy lub do codziennego użytku, bo wbrew pozorom auto nie pali zbyt dużo. Wsiadać i jechać (OC ważne przez 5 m-cy, przeglądu nie miałem czasu załatwić)!!!Telefon: 0 602 15 16 50 http://www.moto.allegro.pl/item189260403_bmw_e12_535i_1980_rok_218_km_.html
-
Youngtimery z ogłoszeń
http://www.moto.allegro.pl/item189260403_bmw_e12_535i_1980_rok_218_km_.html BMW e12 535i 1980 rok, brak ceny minimalnej, aukcja od 1 zł:)))
-
Czy ktoś posiada e12?
a więc rajd żubrów był z krakowa do zakopanego, 21 października. Auta bardzo mocne...Porschaki 911, 356, Alfy GTV, Lancie Fulvie. Było ostro:) Znajomi w 911 strzelili dacha, ale nic im się nie stało. Do tej pory walczyłem z tymi potworami wartburgiem 312. Dwa razy nie dojechałem. Wsiadłem w e12 i się udało...dojechać:) Zająłem 14 miejsce na 33 zabytki i 6 miejsce wśród 18 polaków. Myślałem, że będzie lepiej, ale nie ogarniam jeszcze mojej 528i...jest ciężka, pomimo walki z zawieszeniem i namolnym utwardzaniem auto jest nadal niestabilne, szpera chyba zaczęła mi przymierać, jeszcze nie umiem nim jeździć... No ale co by nie mówić ma ogromny potencjał i bardzo je lubię. Zacząłem nawet jeździć nią na codzień, tak więc myślę że za rok powalczę moim Porsche killerem;) Najbliższy numer Classicauto pojawi się 31 paździenika i gorąco go polecam: Relacja z rajdu żubrów, Alfa GTV, Porsche 356, Honda Civic, Maserati Shamal i ...FSO 1500 karetka.
-
Czy ktoś posiada e12?
No coż:) Zapłaciłem 7000zł...oglądałem przez wiele lat auta z Polski jak i z Niemiec i Szwajcarii. ŻADEN egzemplarz nie był na tyle dobrym materiałem co ten. Wyznaję zasadę, że lepiej na wstępie zapłacić trochę więcej, niż później bawić się w poważną blacharkę, która nie oszukując się jest kosztem kilkakrotnie większym niż sam zakup. Szczep...hmm, najważniejsze że jeżeli nawet nim był, już nim "nie jest"...bo w dowodzie mam 528i:) Niestety połowa rekinów w PL jest szczepiona. Zanim kupiłem moją, oglądałem dużo aut, które należą w tym momencie do użytkowników tego forum i też dużo z nich było szczepionych. Smutne, ale tak jest, ale od czego mamy rzeczoznawców:)
-
Czy ktoś posiada e12?
Zgadza się. Pół roku negocjacji i przekomarzania się z poprzednim właścicielem:)
-
Czy ktoś posiada e12?
Moje e12 kupiłem na allegro kilka miesięcy temu. Zrobiłem motor od A do Z. Założyłem szperę, felgi BBS Mahle 14 cali (nie ma ich na zdjęciach), oryginalne fotele recaro, walczę z miękkością zawieszenia. Auto ma przejechane 189 tyś km od nowości, wygląda naprawdę prześlicznie:) Tapicerka jest jak nowa, lakier był odświeżany, ale wygląda perfekcyjnie. Od zawsze chorowałem na oliwkową 528i z kremową tapicerką. Udało się i na dodatek mam klimatyzację... 21 października odbędzie się premiera tego auta podczas Rajdu Żubrów. Więcej zdjęć chwilowo nie mam na żadnym serwerze.
-
Czy ktoś posiada e12?
Witam, Kolejny posiadacz e12 melduje się na pokładzie. Moje 528i wygląda tak: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.classicauto.pl/bmw_e12.jpg z lewej strony:)
-
xxx
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.classicauto.pl/track1.jpg Zapraszamy na Classic Auto Track Day (7-8 lipca) - pierwszą imprezę łączącą wszystkich pasjonatów prawdziwych samochodowych. Będą 2 grupy klasyfikacyjne: Grupa I: OLD & YOUNGTIMER 1947-1981 (1986) Grupa II: CLASSIC RALLY & RACE 1982-1996 (auta wg. listy w regulaminie) Zawsze aktualne informacje: http://www.classicauto.pl/imprezy.html