Skocz do zawartości

CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tuning BMW bez hamowni i diagnostyki podczas strojenia to zwykłe druciarstwo i dobrymi opiniami nie usprawiedliwiajcie swojego skąpstwa na profesjonalny chiptuning. Macie wgrane gotowce, które możecie sobie kupić na allegro za kilka PLN...jest taka płytka na która znajduje sie cala masa shit modów...więc po co przepłacacie?

 

Nie rozumiem ludzi którzy się "spuszczają" nad swoimi BMKami, którzy każdego mechanik uważają za "konowała" i w warsztacie gapią się na ręce żeby czas mi i ktoś śrubki nie urwał....a tutaj psuja swoje auta jakimiś shit modami...wolałbym jeździć serią niż takim nie wiadomo czym...

 

Jeździcie do Poznania na ten shit tuning? to niech do mnie przyjedzie kilka takich aut po tych shit modach zweryfikujemy na rolkach przyrosty i zdiagnozujemy...no chyba że się prawdy boicie :mrgreen:

 

Tak na marginesie dodam że równo narastający boost nie świadczy o tym ze modyfikacja jest wykonana prawidłowo...

 

Daliście się zaczarować jak klienci AG...jak ktoś zweryfikuje co jest w tych modach to dopiero będziecie płakali...tyle że pewnie nadal będziecie bronili tego druciarstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak na marginesie dodam że równo narastający boost nie świadczy o tym ze modyfikacja jest wykonana prawidłowo...

 

Daliście się zaczarować jak klienci AG...jak ktoś zweryfikuje co jest w tych modach to dopiero będziecie płakali...tyle że pewnie nadal będziecie bronili tego druciarstwa...

To proszę napisz po czym poznać, że mod jest wykonany prawidłowo?

Jeśli wszystkie parametry są w normie samochód nie dymi, nie przeładowuje to w czym problem?

Hamownia to też nie urządzenie diagnostyczne a pomiarowe i nie ma co się spuszczać na cyferki na papierze.

Za jakieś 2-3 tygodnie jak pozbędę się katalizatorów, wykonam pomiar z czystej ciekawości i na pewno go zamieszczę.

 

Bez obrazy ale twój post jest czystym biciem piany, bez jakiegokolwiek merytorycznego podparcia. Nie mówiąc o tym, że dla mnie to raczej anty reklama twojej działalności..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie będę nawet komentował , bo po pierwsze absurdów sie nie komentuje , po drugie taka polemika wywiązała sie już kilka stron wcześniej...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja sie nie znam, moze ja jestem tepy, ale nikt nie wmowi mi ze hamownia zatwierdza poprawnosc moda :shock: Jezeli wczesniej laguna 3.0 v6 robila mnie jak chciala, a teraz ledwo dogania to znaczy ze moje auto lepiej jedzie, i szczerze nie interesuje mnie czy ma teraz 145 czy 155 koni, napewno ma wiecej niz seria. Tak czy siak to nadal jest diesel a nie wyscigowka wiec szczerze wali mnie to ile ma koni, wiec dziekuje za hamownie :) Ale widze po nicku kolegi TUNEforce ze robisz w profesjonalnej firmie ktora robi super czipy po 1000zł. To jest zdzierstwo, bo nie oferujecie niczego wiecej niz mod od TC za 25% tej ceny, oczywiscie u Was dostanie sie blogoslawienstwo stacjonarnej hamowni, ale kolo fujarki mi to lata.

 

Proponuje aby kilka osob majacych M47 wrzucilo tutaj pliki swoich modow, i niech ktos kto sie na tym zna je porowna, czy oby sa faktycznie gotowcami, i wtedy sie zagadka rozwiaze. Bo z tego co wiem to TC robil bardzo rozne samochody w bardzo rozny sposob, wedlug wskazowek klienta. Watpie zeby siedzial na seryjnym setupie i bawil sie tylko boostem po czym wysylal do ludzi jako gotowy przygotowany indywidualnie mod. Jego dzialalnosc zakonczylaby sie po kilku miesiacach i kilku nabranych klientach.

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... To może dla zabawy zrobię koledze herbatkowy mocniejszy mod niż ma ... Co ty na to kolego ? ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kozie smierc najwyzej bedzie swap RUP mi dwieście KUNI :D Ale nieee bo zobacz TC, wg. nniego dasz mi gotowa mape od 3.0D i wtedy tez oszukasz :D ja se wgram i bede mial 218 koni, a jak!
Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TC

 

Dokladnie. Polemika nie ma sensu, bo znow bedzie przepychanka na slowa.

 

Herbatkowy

 

Sam bym tego lepiej nie napisal.

 

Nie rozumiem tylko jednej kwestii,czy TC pisze u kogos kto tez chipuje auta, ze robi tak, czy inaczej.

 

Niech kazdy robi, rynek jest duzy, a klient sam wybiera, gdzie pojedzie. Skoro ktos musi dyskredytowac konkurencje w tak plytki sposob, to zle swiadczy tylko i wylacznie o autorze tych slow...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo z zamieszczaniem moich prac to też nie bardzo ... Ale zapraszam do Poznania na hamownie ...ja place.i zrobimy kilka modow i będą wykresy....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownie tez ma pewnie gotowca, wstawiasz auto wpisujesz jaki silnik ma auto i automatycznie dodaje odpowiednia ilosc koni bez zadnych pomiarow :D
Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownie tez ma pewnie gotowca, wstawiasz auto wpisujesz jaki silnik ma auto i automatycznie dodaje odpowiednia ilosc koni bez zadnych pomiarow :D

:?: :?: :?: :duh: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownie tez ma pewnie gotowca, wstawiasz auto wpisujesz jaki silnik ma auto i automatycznie dodaje odpowiednia ilosc koni bez zadnych pomiarow :D

:?: :?: :?: :duh: :duh: :duh:

Żartu nie zrozumiałeś? :mrgreen:

Dobra mysle ze nie ma co spamowac dalej na ten temat.

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, to nie mogą być żadne gotowce! I nie trzeba być tunerem, mechanikiem, hobbystą, nawet prawa jazdy nie trzeba mieć aby to sobie wydedukować. Skoro TC omksnął się palec i trafiły się w jednej z jego modyfikacji złe dane w złych miejscach, skoro przygotowuje programy dla samochodów z ASB (zupełnie inny przebieg charakterystyki momentu), skoro możliwe są różne korekty... Pomyślcie sami!

 

Z drugiej, i tu właściwie jedno zdanie do TC (publicznie, bo może innym też się takie info przyda) - jeżeli ktoś będzie Ci chciał narobić "reklamy" to to zrobi. W dobie dostępu do botnetów, milionów komputerów zombie, w czasach gdy półoficjalnie zajmują się kryptomarketingiem nawet agencje pr, wiarygodne i co ważniejsze skuteczne zgnojenie jakiejkolwiek firmy to nie jest żaden problem.

 

 

Pozdrawiam,

ecml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecml ja nie muszę nic dedukować...napisałem wcześniej o płycie z alledrogo...masz na niej kilka wersji softu do danego ECU...znajdujesz kilku jeleni i testujesz, dobre mody zostawiasz, słabe kasujesz i tyle...nie musisz się znać na tuningu...

 

kij z tą płytą...

 

osoba, która zajmuje się czymś profesjonalnie otwiera legalna działalność gospodarczą i podpisuje sie pod swoja pracą imieniem i nazwiskiem a nie jako TC z forum BMW...sam fakt bycia anonimowym tunerem z UK jest mocno podejrzany...skoro robię coś dobrze to po co mam się ukrywać i być anonimowy? to tak na logike...

 

...skoro była jakaś wtopa z wklejeniem czegoś nie tam gdzie trzeba...

 

jak tuner może coś wkleić przez pomyłkę :lol:

rozumiem że tuning polega na "kopiuj/wklej" a nie na samodzielnym modyfikowaniem softu? :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Edytowane przez TuneFORCE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo latwo kogos oczernic...trzeba jednak dodac, ze duza liczba osob zna kolege TC osobiscie i na pewno on nie kryje swojej osoby pod nickiem z BKP zeby pozostac anonimowym.

 

Bardziej widac po nicku TuneFORCE, ze konto na BKP zostalo zalozone tylko w wiadomym celu :!:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skoro była jakaś wtopa z wklejeniem czegoś nie tam gdzie trzeba...

 

jak tuner może coś wkleić przez pomyłkę :lol:

rozumiem że tuning polega na "kopiuj/wklej" a nie na samodzielnym modyfikowaniem softu? :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Edytowane przez TuneFORCE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam kolegę TC z koperty którą adresował do mnie jak kupowałem u niego telestart do webasto :P

EDIT P.S. i nie była to przesyłka z UK

Edytowane przez M-ka
http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, przecież pieniądze musiałem zostawiać w czarnym worku i schować do dziupli na drzewie w środku lasu o północy.

A na poważnie to możesz odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie ?

 

To proszę napisz po czym poznać, że mod jest wykonany prawidłowo?

Jeśli wszystkie parametry są w normie samochód nie dymi, nie przeładowuje to w czym problem?

 

Bo poziom argumentów jak na razie żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecml ja nie muszę nic dedukować...napisałem wcześniej o płycie z alledrogo...masz na niej kilka wersji softu do danego ECU...znajdujesz kilku jeleni i testujesz, dobre mody zostawiasz, słabe kasujesz i tyle...nie musisz się znać na tuningu...

Przeczytaj proszę jeszcze raz to co napisałem ;)

 

 

osoba, która zajmuje się czymś profesjonalnie otwiera legalna działalność gospodarczą i podpisuje sie pod swoja pracą imieniem i nazwiskiem a nie jako TC z forum BMW...sam fakt bycia anonimowym tunerem z UK jest mocno podejrzany...skoro robię coś dobrze to po co mam się ukrywać i być anonimowy? to tak na logike...

Tu moim zdaniem, masz rację. Rozumiem brak działalności, niechęć do polskiego chorego prawa, biurokracji, biznesu i wszystkiego co z tym związane, ale dane TC (łącznie z adresem i telefonami) powinny być w pierwszym poście tego tematu.

 

 

Pozdrawiam,

ecml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tuner może coś wkleić przez pomyłkę :lol:

Zwłaszcza używając gotowców... ;>

 

To chyba Ty nie czytasz ze zrozumieniem...

 

ecml ja nie muszę nic dedukować...napisałem wcześniej o płycie z alledrogo...masz na niej kilka wersji softu do danego ECU...znajdujesz kilku jeleni i testujesz, dobre mody zostawiasz, słabe kasujesz i tyle...nie musisz się znać na tuningu...

 

drugi mod może zadziała... :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tuner może coś wkleić przez pomyłkę :lol:

Zwłaszcza używając gotowców... ;>

 

To chyba Ty nie czytasz ze zrozumieniem...

No to ustalmy: twierdzisz (przy okazji, twierdzisz czy się domyślasz?), że TC używa gotowców czy, że jest cienkim tunerem bo czasem używa kopiuj wklej?

 

 

Pozdrawiam,

ecml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.