Skocz do zawartości

Wesołych Świąt!!!


Marco

Rekomendowane odpowiedzi

Zycze spokojnych, zdrowych i mile spedzonych w rodzinnym gronie swiat, oraz tego aby bawarki bezpiecznie Was dowiozly tam gdzie bedziecie spedzali swieta.

 

Wesolego ALLELUJA :D

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja róznież się dołączam do życzeń - wszystkiego NAJ NAJ NAJ , przede wszystkim mocy szczescia, zdrowia , miłosci , spokoju ducha oraz zadowolenia z życia :wink:

a dla waszych bawarek długiej świetnosci i setek tysiecy bezawaryjnych kilometrów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W związku ze zbliżającymi się świętami pragnę złożyć wszystkim czytelnikom forum jak najserdeczniejsze życzenia. Zdrówka, szczęścia, pomyślności i takich tam bajerów, a w pierwszej kolejności aby Wasze Bejce zawsze odpalały od pierwszego przekręcenia kluczyka, czego Wam Wszyskim i sobie życzę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Chciałbym i ja w imieniu swoim i Zarządu BMW Klub Polska, złożyć wszystkim klubowiczom oraz forumowiczom życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one czasem kiedy każdy z Was znajdzie chwilę na prawdziwą radość i oderwanie się od szarej, codziennej rzeczywistości. :)

Życzę również zawsze bezpiecznych powrotów do domu, jak najmniej problemów z samochodami oraz jak najmniej konfliktów z Adminem :mrgreen:

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachnącej lasem choinki,

na stole wódki i szynki,

wesołych kolędników,

podarków bez liku,

seksu na śniegu,

mniej życia w biegu!

Dużego Bałwana i zabawy do rana. :mrgreen:

 

Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń z okazji nadchodzącego Nowego Roku wszystkim życzy Pietras :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja życze wszystkim tego czego sami sobie życzą - bo każdy wie czego sobie życzy :D

 

http://img516.imageshack.us/img516/6177/bmwadventkalender6la.jpg

Bayerische Motoren Werke http://img482.imageshack.us/img482/7716/bmwsmiley9vq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia, szczęścia, pomyślności... żeby nikomu do łba nie strzeliło rozwodzić się z marką i forum :naughty:

Rozwagi za kólkiem i braku kretynów na Waszych trasach

żeby wszyscy (razem z autkami) cali i szczęśliwi za rok znowu życzenia mogli sobie składać... w jeszcze lepszych nastrojach

tego Wam i sobie życzę :mrgreen:

Peace chłopaki i dziewuchy :mrgreen:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech wszystkie się spełnią. Czaru świątecznej atmosfery dopełnienia! Tego wszystkiego życzy Wam Labrador

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Forumowiczom życzę zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz aby ewentualne powstałe problemy związane z naszymi BMW zawsze znajdowały rozwiązanie na łamach naszego forum poprzez konkretne, rzeczowe i fachowe odpowiedzi i porady. :8)

Pozdrawiam

DANIEL


318i E36 '93 ---> 524TD E34 '91 + SZPERA! ---> 730i E32 '90 ---> 520i E34 '91 ---> 525i E34 '92 ---> 528i E39 '97 ---> 530d E39 '01 ---> 318i E46 M43 '99 ---> 328i E46 M52TU '98 ---> 520d E39 M47 2001 ---> 320d E46 M47 2003 ---> 318d E91 N47 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staropolskim obyczajem

Kiedy w Wiglię gwiazda wstaje

Nowy Rok zaś cyfrę zmienia

Wszyscy wszystkim ślą życzenia

Przy tej pięknej sposobności

I ja życzę Wam radości

Aby wszystkim się darzyło i każdemu po M3 lub M5 lub M6 się trafiło

życzy Mrówa

Mrówa


Harce na gitarce oraz speed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.