Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 320D! 163KM! SKÓRA! NAVI! BIXENON! PANORAMA!
adalbert odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę gdzie, jak i czego szukasz. Mimo sygnałów, ze pakujesz się w bagno to nie chcesz tego słyszeć i dalej w to brniesz. Jak szukasz okazji za połowę ceny, to bez problemu ją znajdziesz. Ja osobiscie czekam na dalsze propozycje które przedstawisz. Powodzenia.
-
2 x E46 320d 2005 co o nich sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże najpierw zadzwoń i zapytaj, jakie przygody miała ta grafitowa.
-
E 91 kombi z Trójmiasta zapytanie
adalbert odpowiedział(a) na sopotek_35 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże tylko zbieżność. Z tą marką nigdy nie miałem nic wspólnego :)
-
E 91 kombi z Trójmiasta zapytanie
adalbert odpowiedział(a) na sopotek_35 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba , trzeba ale z 3city do Wawki w taka pogodę to ciężko się zebrać :) W żadną zimę nie jezdziło się lepiej po suchutkich drogach, jak w tym roku. Chyba że nie możesz odpalić :mrgreen:
-
BMW 320 Sportpaket
adalbert odpowiedział(a) na michal-69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże ktoś wytłumaczy koledze o co chodzi. Raz już się przekonał co reprezentują handlarze w Polsce, teraz szuka taniej i dalej. Janie mam takiej cierpliwości :D
-
Uwaga! Nowy sposób kradzieży "Na KARTKĘ" !!! Przeczytaj !!!!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyTen temat był dzisiaj w TV.
-
BMW 320D! 163KM! SKÓRA! NAVI! BIXENON! PANORAMA!
adalbert odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle wydymany został nie autor tematu, ale inny kolega. Nie wiem ale mam wrażenie, że chciał skorzystać z "wystawionej okazji". Ale jak zwał tak zwał, ważne że jeden "ocalony" i wyleczony z takich okazji.
-
BMW 320D! 163KM! SKÓRA! NAVI! BIXENON! PANORAMA!
adalbert odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI już go na czrną listę. Daje głowę, że wszedł na to forum jako gość, więc możesz go oficjalnie poinformować co o nim myślisz. Szkoda, ze słowo handlarz da się tylko odmienić na handlarzyna, handlarzyk. Trochę za "ubogo" żeby określić takich typów. Może poszukamy innego wyjątkowo pogardliwego słowa. Jakieś propozycje? Z drugiej strony mogłeś sie domysleć jak to sie może skończyć.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A co ma napisać, że 1,6 Toć to nie pasuje do tych pięknych kół, które od razu dodają mocy :mrgreen:
-
Czym grozi kupowanie auta na umowę "na Niemca" !!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałeś dokładnie odwrotnie niż by to interpretował prokurator lub sąd. Ale niech tam będzie. Ty powiedz lepiej kiedy oddadzą drogę wylotową na Toruń. Za każdym razem jak tamtędy jadę to póżniej muszę isc do dentysty, bo wypadają plomby :mrgreen:
-
Czym grozi kupowanie auta na umowę "na Niemca" !!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłałszował dokument i jeszcze się nim posłużył, więc są już dwa paragrafy. Nawet jak kupisz kradziony przedmiot w tzw. dobrej wierze to i tak idziesz pod topór. Jakbyś się nie kręcił to d... z tyłu. Nie zazdroszczę sytuacji w jakiej się znalazł.
-
e46 328i
adalbert odpowiedział(a) na erbartas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak ze zdjęć to nie mają nawet 30% przepuszczalnosci. Jak oglądasz Uwaga Pirat to tam można zaobserwować, jak ludzie na miejscu zdzierają folię, żeby im nie zatrzymali dowodu. Pół biedy jak folia jest kiepsko założona, wtedy schodzi szybko, ale jak jest prawidłowo to dopiero są jaja :mrgreen:
-
e60 2,0 177
adalbert odpowiedział(a) na G.R temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak czytam to co piszesz, to jestem za aborcją.
-
Czym grozi kupowanie auta na umowę "na Niemca" !!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCóż,, tak się trafia do centralnego rejestru skazanych. Po takim czymś, życie nie jest już takie same zwłaszcza jak to jest młody człowiek. Powinna to być przestroga dla następnych chętnych.
-
[E60] 535d
adalbert odpowiedział(a) na Maniek89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAby cokolwiek zdiagnozować w ASB, trzeba ja zrzucic i rozebrać. Wtedy prawie zawsze okazuje się, że coś tam jeszcze jest do zrobienia w rezultacie bywa tak że wszystkie bebechy są do wymiany. Na własnym przykładzie powiem, żeby trzymać się z daleka od samochodów w których już na dzień dobry szwankuje skrzynia. Zawsze łączy się to z wydatkiem kilku tys. zł. Ale jeżeli kogoś to nie zraża.....
-
BMW 320D! 163KM! SKÓRA! NAVI! BIXENON! PANORAMA!
adalbert odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoje skóry :D Jak widzę ten kolorek połączony z czarną budą to jakbym zobaczył piękną rozebraną kobietę :mrgreen:
-
e39 Warszawa hajmig.pl
adalbert odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobre. Ale gosciu zakręcony jak tampon w.... Raz mówi o zadatku, następnie o zaliczce. Gdyby podszedł do sprawy jak biały człowiek, to by nie było tego wątku. :mrgreen:
-
E39 522i kombi
adalbert odpowiedział(a) na fixxxer1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa moje kaprawe oko, to nie jest sekwencja, przynajmniej nie widziałem w takim wydaniu. Zapytaj dlaczego dach był malowany. Leżał kołami do góry, czy ptak mu nawalił.
-
[UWAGA] BMW 325 ŚLICZNA itd ... VIN: WBAVB17516NK39301
adalbert odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym z tym eksportem na wschód tak się nie spieszył. Tam też ludzie myślą i widzą. Tylko że np na Ukrainie można za to zapłacić głową. Nawet na Białoruś nie wwieziesz rozbitka, po prostu ich nie ściagają bo bariery celne na to nie pozwalają, a cło na całe samochody to ok. 1 usd od cm sześciennego pojemności. Można?
-
e46 318i 143Km Zielona góra M-Pakiet
adalbert odpowiedział(a) na kameleon3000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo ktoś się już pytał, albo była tez omawiana. Spróbuj poszukać.
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety to wszystko prawda. Tak jak napisał Kater, witamy w Polsce, a od siebie dodam, największej latrynie motoryzacyjnej świata. Staraliśmy się żeby Mazury zostały cudem natury, ale się nie udało, wiadomo są jeszcze piękniejsze zakatki. Ale gdybysmy startowali w opisywanej dziedzinie to zwycięstwo murowane. Z braku konkurencji. Ale myslę, ze większość ma dosyc takiego stanu rzeczy i bardzo powoli, ale zaczynaja się zmiany na lepsze, czego dowodem jest to forum. Niestety nie będzie to do końca skuteczne, jeżeli wypowiedzi niektórych druciarzy nie będą głośno piętnowane.
-
E39 522i kombi
adalbert odpowiedział(a) na fixxxer1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może nie dla wszystkich?
-
BMW E46 320D?
adalbert odpowiedział(a) na Witro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKraj pochodzenia to Austria czy Francja?
-
[E60] 535d
adalbert odpowiedział(a) na Maniek89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGwozdziem to ktoś mu przejechał po mózgu. Ale widzę, że nadal uwazasz że ten samochód to niepokalana dziewica. Skoro napisał, że sprzedaje tak tanio to zadzwoń i zapytaj dlaczego, następnie napisz co powiedział i będziemy się dalej nad nim pastwić.
-
E36Compact(niebieski) M-pak Sosnowiec
adalbert odpowiedział(a) na michalsx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZałożyłeś dwa tematy z których nic nie wynika.