Treść opublikowana przez adalbert
-
najładniejsze e34 jakie widziałem- pomoc w zakupie (Dolice)
adalbert odpowiedział(a) na cichy77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, z całym szacunkiem dla waszych wypowiedzi, ale sa chyba jakieś granice. To nie jest jakiś wyjątkowy samochód, jest to zwykłe 20 letnie E34. Być może że nawet w idealnym stanie i co z tego. Ja np. jestem fanem tego modelu, ale za takie pieniądze nie kupię, chociaż nawet chciałbym mieć takie auto w swojej stajni, np. jako któreś z kolei. Wątpie, żeby oprócz zainteresowania prezentacja tego samochodu zakończyła się transakcją. Jeżeli nawet auto jest w takim jak opisuje własciciel, to powinien zejść z obłoków. Zeby ktoś się na poważnie tym autem zainteresował to real cena 12-13tyś i to dla konesera.
-
E46 318 M-Pakiet
adalbert odpowiedział(a) na marcin78uk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo stwierdzenie, że od pracownika aso, to chyba cos jak od kobiety lub dziadka. Nawet gdyby, niczego nie gwarantuje.
-
e36 323 turas, okolice gliwic
adalbert odpowiedział(a) na KRIS85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo można powiedzieć na podstawie zdjęć, jak do jakiegoś kalendarza. Gdzie środek auta.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To nie jest owczarek niemiecki tylko pudel po "tjuningu"
-
Kupno auta we Wloszech
A możesz przybliżyć temat? Czy to jest związane z kryzysem w Italii?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To już nawet nie jest dno :mad2: Ale ta stodoła w tle, całkowicie usprawiedliwia własciciela.
-
[E46] 330xi sedan 2003
adalbert odpowiedział(a) na Misiek_sez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo raz pierwszy widzę szwajcara z Radomia z oryginalnymi blachami wyjazdowymi. To na początek duży plus, auto przyjechało o własnych siłach. Niestety cena. Z tym przebiegiem i całkowicie bezwypadkowy za niecałe 10tys CHF to raczej niemożliwe. Być może, że akurat w tym przypadku szkody nie były duże, ale na pewno były. Nie widzę KS. Jak nie ma jej w ogóle, to komplikuje sytuację. I już mój standardowy wpis, poproś o skan KS, zadzwoń pod nr. tel. z pieczątek i uzyskasz wszystkie informacje. Jeżeli sprzedawca jej nie ma, odpuść. Wstępnie bym się tym autem zainteresował, chyba jak żadnym do tej pory szwajcarem z Radomia, ale dopiero po spełnieniu powyższych sugestii.
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoże ktoś potrzebował same lampy i wymontował z całej sztuki :mrgreen: Jakie lampy? :mrgreen: :shock:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Pewnego dnia silnik stanął z niewiadomych przyczyn. :cry2: Dawno sie tak nie uśmiałem :mrgreen: Samochód już chyba dawno stracił remizową homologacje :mad2: Nie ma w języku polskim słów, określających, nie samochód ale jego własciciela.
-
BMW E46 316 Pleszew
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę, że masz rozpracowanych burmistrzów ;). To już jest ich dwóch :search: Jest ich znacznie więcej :D No need to use search engine :mrgreen:
-
BMW E46 316 Pleszew
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Pleszewie jest tylko jeden bezwypadkowy samochód i porusza się nim burmistrz :mrgreen:
-
najładniejsze e34 jakie widziałem- pomoc w zakupie (Dolice)
adalbert odpowiedział(a) na cichy77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena bardzo przekombinowana, myślę ze nawet fan tego modelu, np. ja :D tyle bym nie zapłacił. Trzeba obejrzeć na żywo, gdyż zdjęcia są mocno moderowane. Auto moze być rzeczywiscie w bardzo dobrym stanie, ale to nie sugeruje aktualnej ceny :nienie: Chyba że w pakiecie jest ta pani :mrgreen:
-
E90 325i Mielec
adalbert odpowiedział(a) na pecha75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak oryginalnych blach wyjazdowych, więc zapytaj uprzejmie dlaczego samochód nie mógł jechać o własnych siłach. Rocznik 2008 to minimum 30-35 tys CHF, więc policz to wszystko. Ja bym się do niego nawet nie zbliżał. Ale to tylko moje zdanie.I nie widzę KS tym bardziej kicha jak jej nie ma.
-
[E46] 330i coupe Mińsk Maz.
adalbert odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesteś trzeci, który w ciągu kilku dni pyta się o ten samochód. Poszukaj.
-
[E60] 530d 2009 Warszawa WBANX71090CS68369
adalbert odpowiedział(a) na bbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą jeszcze sprawdzone niezawodne szroty. To nie jest miejsce dla ciebie, myślałem że orientujesz się ile takie samochody kosztują , nie tylko w Niemczech ale w innych krajach. Coś za cos.
-
[E60] 530d 2009 Warszawa WBANX71090CS68369
adalbert odpowiedział(a) na bbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByła i to nie raz. Nawet chyba ktoś z forum tam kupował czy był, dokładnie nie pamiętam.
-
[E60] 530d 2009 Warszawa WBANX71090CS68369
adalbert odpowiedział(a) na bbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzytałeś opis? Jest wiele możliwosci. Wybierz która pasuje :mad2:
-
E46 330 Ci
adalbert odpowiedział(a) na tomkot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż było.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Powinien wsadzić łeb do pieca, a pózniej wylać sobie na niego zimną wodę. To chyba angol, więc jest usprawiedliwiony.
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód powypadkowy jest wtedy kiedy jest uczestnikiem ruchu i spotyka się nagle, z ruchoma bądz nieruchoma przeszkodą :D Skutkiem takiego zdarzenia jest oczywiscie mniejsze lub większe uszkodzenie pojazdu. Ale jeżeli, na stojący np. na parkingu samochód spadnie meteoryt, który zrównuje go z ziemią, to takie auto po odbudowie śmiało można określic jako bezwypadkowe :mrgreen: to takie moje lużne przemyślenia, na temat odwiecznego problemu dot. co i kiedy można określić jako bezwypadkowe lub powypadkowe :lol:
-
e46 330ci Warszawa bawarski kasek
adalbert odpowiedział(a) na nowy0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpis wzrusza do łez :cry2: a tyle serca w niego włożył :mad2: Burak pastewny.
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo napisz coś więcej. Albo ku chwale, albo ku przestrodze.
-
co sadzicie bmw 330xd Coupe 4x4 Automat
adalbert odpowiedział(a) na Bery26 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz wszystko podane jak na talerzu. Umawiasz się z gościem, jedziecie razem do Fusa i wszystko w temacie. Tylko po co pisze, że użytkowała kobieta, mógł ten napakowany wątek odpuścić. Do tego zamiana. Według mnie obejrzeć można, ale czuje jakieś niespodzianki.
-
E46 318 po lift 2002
adalbert odpowiedział(a) na dawidu29 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW podanym przebiegu zgubił jedno zero na końcu, lub trójkę z przodu :mrgreen: Ciekawe jak udowodni, że przebieg który podaje jest oryginalny.
-
BMW e39 528
adalbert odpowiedział(a) na sylwek2227 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiscie wygląda niezle, przebieg chyba oryginalny. Zapytaj jaka to instalacja bo nie napisał ze sekwencja. Zwykła nie zawsze się sprawdza w tych silnikach, nadaje się co najwyżej do 4 cylindrów.