Treść opublikowana przez adalbert
-
E46 328i z Radomia
adalbert odpowiedział(a) na Elvis90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby to wyglądało, gdyby na pierwszy rzut oka zle wyglądało. :D
-
318d Wrocław/Świdnica
adalbert odpowiedział(a) na kameleon3000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakim to trzeba być kretynem, wsiurem z ostatniego sortu, żeby tak reklamować samochód do sprzedania. Co za prymityw, nikt go nie poinformował, że jest psychiczny? :mad2: MOD EDIT: Rozumiem Twoje wzburzenie, niemniej jednak co poniektóre epitety mógłbyś sobie darować ...
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślisz że na Ukrainie są same stepy zamieszkałe przez ciemnych Kozaków?
-
BMW e60 M5 Łaziska Górne - nr VIN: WBSNB93518CX08577
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodobno Piłsudski powiedział kiedyś " Polacy to wspaniały naród, tylko ludzie k...y" :roll:
-
E46 330Ci Ciechanów WBABN51050JT61995
adalbert odpowiedział(a) na Vincent86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażde BMW jak jest bezwypadkowe, nie ma jednego nadkola. Samo wypada podczas szybkiej jazdy :mrgreen:
-
BMW E46 318 CI COUPE
adalbert odpowiedział(a) na mmadrian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKlima, klimą. A gdzie minimum 25 uchwytów na napoje, że o worku na narty nie wspomnę :mrgreen:
-
BMW 335i 2007r - Poznań - VIN: WBAWB735X7P024955
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLoona Thic nie po to wrzuca takie rodzynki, żeby dawać polewkę różnej maści druciarzom, tylko żeby ostrzec potencjalnych kupców przed oszustami. Jak się komuś podoba to niech sobie kupi taki samochód, a nie wychwala że nic takiego się nie stało. Bo się stało. I dziwię się tym moim przedmówca, którzy tak uważaja.
-
BMW 335i 2007r - Poznań - VIN: WBAWB735X7P024955
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak technicznie takie oględziny miałyby wyglądać? Ciekawi mnie jakbys to zrobił nie wiedząc jak jest, a jak byś podszedł do tego, wiedzac co było. Pytam z ciekawości, skoro oferujesz w tym temacie swoją pomoc. Pytam z ciekawości po twoim wykładzie na poziomie inżynierskim :D
-
E60 550i Bielsko Biała
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo może sypniesz na forum groszem :D Jakiś znośny kredycik, czy "cuś" :mrgreen:
-
Nowy szuka porady...
adalbert odpowiedział(a) na prozak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto niby z Niemiec a serwisowane w Belgii. Można i tak.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mam nadzieję, że gość z pierwszego linka, wyszedł już z zakładu psychiatrycznego :D
-
BMW 335i 2007r - Poznań - VIN: WBAWB735X7P024955
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie są żadne kwiatki, po prostu dla niektórych ten samochód jakby był "normalną" alternatywą, w powodzi bagna motoryzacyjnego jakie zalewa nasz kraj. Co za mentalność i tok myślenia :mad2:
-
BMW e60 M5 Łaziska Górne - nr VIN: WBSNB93518CX08577
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to widziałeś? Auto bezwypadkowe tym razem... :) viewtopic.php?f=44&t=173375&p=1248581#p1248581 No nareszcie konkret :cool2:
-
BMW e60 M5 Łaziska Górne - nr VIN: WBSNB93518CX08577
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLoona Thic, zapodaj jakieś konkretnie rozpier.... auto, a Ty znowu lekko uszkodzone :D
-
BMW E39 540i
adalbert odpowiedział(a) na lucasb186 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja już zaczynałem wierzyć w handlarski tekst, że jak "od kobiety" to to samo jak z fabryki :lol:
-
BMW 335i 2007r - Poznań - VIN: WBAWB735X7P024955
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj spokój Loona Thic :D Czepiasz się uszkodzonego tyłu, ale przecież przód jest dobry. :mrgreen: To oczywiście retoryka, ale na forum nie brakuje garażowych mechaników, którym lekko puknięty tył w niczym nie przeszkadza. Znowu uderzyłeś w stół, ciekawe czy nożyce się odezwą. :mrgreen:
-
BMW e46 320d Drezdenko, nr rej: VP48481
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo ludzie tak się napalaja, że jest im wszystko jedno czy z mydełkiem czy nie. :D Po prostu nie czują że są dymani :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:lol: :lol: :lol:
-
Dylemat - przed kupnem BMW...
Przenieś temat do działu opinii samochodów na sprzedaż, szybciej otrzymasz odpowiedz. Mam wrażenie, że były już oceniane.
-
BMW E60 545 OPINIE!!POMOC PRZY ZAKUPIE!!
adalbert odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa razie to lewa strona do roboty. Ciekawe co jeszcze.
-
BMW E39 540i
adalbert odpowiedział(a) na lucasb186 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo się śpiesz, bo jeżeli wygląda jak na zdjęciach i jest prawda co pisze własciciel, to może być udany zakup.
-
BMW E39 540i
adalbert odpowiedział(a) na lucasb186 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW dziale "samochody" jest fajna 540 kogoś z forum.
-
zagwozdka do tematu ile tyś km mają nasze BMW :)
Czasami do "symbolicznego" przebiegu dochodzi spalanie jak w motorynce :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To jakiś zielony ludek z innej planety :D
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoruszyłeś ciekawą kwestię. Moze ktoś wie jak w takich sytuacjach zachowa się TU?