Treść opublikowana przez adalbert
-
[E60] 535d
adalbert odpowiedział(a) na Maniek89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajny opis. Samochód wart 70-75tyś a sprzedaje za 54tyś Jak do niego zadzwonisz i zaproponujesz 30tyś to też sprzeda :mad2:
-
samochód firmowy, jakie korzyści ?
Panowie, zasięgnijcie najpierw informacji co to znaczy bankowóz, i jakie warunki techniczne powinno spełniać przystosowanie zwykłego samochodu do tego celu.
-
E 39 520i 1998 Sosnowiec
adalbert odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO ile pamiętam, to jest na forum ktoś z Sosnowca.
-
E 39 520i 1998 Sosnowiec
adalbert odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTajemniczy Don Pedro z krainy deszczowców :D
-
E34 535
adalbert odpowiedział(a) na zygidygi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiscie, świadczy to o zasięgu terytorialnym w jakim poruszał się samochód. Stała trasa, stodoła- remiza-stodoła. Nie mylić z garażem :mrgreen:
-
e39 Warszawa hajmig.pl
adalbert odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawsze łatwiej w takim miejscu zweryfikować stan i historię pojazdu, ńiż u handlarza na podwórku. Duży minus za brak zdjęć środka.
-
e46 325 Cabrio przerabiana na polift
adalbert odpowiedział(a) na bizzley temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowypadkowy, zamiana na tańszy. Ja również czuję smrodek.
-
BMW 330CD (e46) PROSZĘ O OPINIE
adalbert odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo coś takiego z serii użytkowała kobieta, ksiądz, staruszek rocznik 70 bo i taki wpis widziałem. Gdybym ja napisał z którego jestem rocznika, to z takiego toku rozumowania mój samochód to nówka nie śmigana :mrgreen:
-
e60 2,0 177
adalbert odpowiedział(a) na G.R temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli dobrze przypuszczałem. Oszukujesz ludzi i sprawia ci to satysfakcję?
-
BMW 520i Kępno!?
adalbert odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW fajnej firmie pracujesz :D Jesteś użytkownikiem tego 4 letniego rzęcha z przebiegiem 70tyś ? :mrgreen:
-
e60 2,0 177
adalbert odpowiedział(a) na G.R temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale nie informujesz potencjalnego nabywcy, że samochód jest po przekładce, dopiero jak prawidłowo odczyta VIN potwierdzsz ten fakt?
-
BMW 520i Kępno!?
adalbert odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEwentualnie dowód rejestracyjny pójdzie na półkę.
-
e46 320cd 2004r
adalbert odpowiedział(a) na shrader temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba docenić własciciela za poświęcenie miejsca, na dwa zdjęcia CB. I jaki pomysłowy Dobromir :D
-
3,0i 231 KM E83- od dilera Toyoty
adalbert odpowiedział(a) na Lookita temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże dlatego, że stoi w salonie Toyoty :D Zreszta Toyota to już nie Toyota. jeden z najbardziej skundlonych samochodów. Składany z częsci z czterech stron świata, łącznie z "niezawodnym" silnikiem 2,2D rodem z Renault. To takie placebo, w Renault silnik niby awaryjny, ale w budzie Toyoty nabiera jakby nowych bezawaryjnych własciwosci.
-
[E90] 316i Warto?
adalbert odpowiedział(a) na bmwfixiert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie jest worek na narty? :mrgreen:
-
co powiecie o tym aucie
adalbert odpowiedział(a) na erbartas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRacja, chociaż nawet ktoś taki jak Steve Wonder zauważyłby co to za cudo.
-
Re: BMW E39 520i-2001 aukcja oszustwo!!! r.
adalbert odpowiedział(a) na pawel629 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa mało zdjęć środka i zewnętrznych z bliska. To kwestia gustu, ale kolorystyka tapicerki gryzie sie ze srebrnym lakierem.
-
e46 320d z przebiegiem 240kkm za 23tyś
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWielu ma takie przebiegi. Jedni o tym wiedzą, inni udają że nie wiedzą, a jeszcze inni, tych chyba jest najwięcej, naprawdę nic nie wiedzą :mrgreen:
-
e46 320d z przebiegiem 240kkm za 23tyś
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChodzi mi o to, czy masz świadomość co się teraz do Polski sprowadza. Jeżeli chodzi o spalanie to ta róznica powoli się zaciera i nie jest juz tak drastyczna. Twój wybór, ale jeśli bardziej sie znasz na benzynie to raczej przy niej pozostań. Zapewne zauważyłes co to są za problemy ze sprowadzanymi dieslami. To jedno wielkie pole minowe i co chwila ktoś na nie włazi. Myślę, że w benzynie jest trochę lepiej, ale tylko trochę.
-
e46 320d z przebiegiem 240kkm za 23tyś
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co cie skłoniło do takiej zamiany? W tych czasach i okolicznosciach " obowiązujących" przy sprowadzaniu używanych samochodów.
-
E39 520i 1996 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na sebott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPonownie się ogłasza w dziale samochody.
-
Uwaga na ViaToll
Własnie ludzie o tym nie wiedza, że z samochodu z przyczepką lub lawetą, są traktowani jak Tiry. :mad2:
-
Uwaga na ViaToll
Własnie chodzi o brak tego urządzonka, a odnajdują delikwenta ze zrobionych zdjęć. Liczą masę własną auta które ciągnie, do tego masa przyczepy lub lawety i to co na niej stoi. Jak powyżej 3,5 t to jesteś zatopiony. Jak napisałem to nie obowiązuje w krajach cywilizowanych, tylko w Polsce.
-
Uwaga na ViaToll
Informacja dla tych wszystkich, którzy ciągną lawety z samochodami, quadami, łodziami, motorami, lub przyczepy campingowe. System ViaToll nalicza opłaty jak za ciężarówki- TiR o czym prawie nikt nie wie. Za niezalogowanie się do systemu są naliczane kary w wysokosci 3tys zl za przejechanie przez jedna bramkę. Znam przypadek kary w wys. 65tyś zł. Podobno istnieje gdzieś zapis o tym. Aktualnie jesteśmy jedynym krajem gdzie taki absurd istnieje. Taki stan rzeczy jest chyba od listopada 2011r. i miał być zniesiony, ale nadal obowiązuje. Nie ma możliwosci odwołania się gdziekolwiek.
-
BMW E46 330d touring - Andrychów
adalbert odpowiedział(a) na antoś1685048380 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę się cena zmienia.