Treść opublikowana przez adalbert
-
e46 330d co sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na mpcheef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko kto się pózniej przyzna, że kupił taką klacz wyścigową. Ale ludzie lubią mieć problemy, a ci którzy ich nie mają to nie mogą bez nich żyć i sami ich szukają :mrgreen:
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
adalbert odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkładając procentowo, to na dzisiejsze czasy, radochy z kupna jest 20% a ze sprzedaży 80% :mrgreen:
-
e46 330d co sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na mpcheef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby podniósł moc do 400KM, to spalanie byłoby na poziomie 3l. :mad2: Taki nowy patent na rynku :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Chyba nawet przed remizą taki ogryzek by nie przeszedł.
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
adalbert odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrawo. I to jest rzeczowe wyjasnienie własciciela komentowanego auta, spokojnie, bez nerwów i bluzgów. Szkoda tylko, że przez aż 2 miesiące nie potrafiłeś się nauczyć jazdy automatem. Może w takich okolicznościach trzeba było pomyśleć wcześniej, o sprzedaży samochodu.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByły dni kiedy na forum było kilkuset gości. a więc to wszystko działa
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI po co Waldziu żeś się odzywał? Zostałeś wciągnięty nosem. I to jedną dziurką.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLoona co ty takiego robisz, że tak wk.... handlarzy :mrgreen: Chłopina przez 20 lat lepi samochody, a ty mu chlebek zabierasz :D
-
silnik e46 204D4 M47
Co chcecie, silnik już prawie miał, do tego buda zespawana z czterech ćwiartek i mamy bezwypadek. Tak się kaszle.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałes bezwypadkowy? Tak czy nie? Wypad stąd i więcej nie wracaj, oszuście.
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
adalbert odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo demontażu lamp trzeba zdjąć jeszcze drzwi. Najlepiej wszystkie, podobno pomaga w uczernianiu środka lamp :mrgreen: :mad2:
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
adalbert odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:roll: Czyli coś naprawiał, trzeba być czujnym. Chyba że ma na to papiery. z tego co mówił właściciel, to jest to jego pierwszy automa i na początku jeździł tak że podczas jazdy wrzucał ' N', no i to doprowadziło do naprawy skrzyni Poważnie tak powiedział? :D
-
OC Wyższe nawet o 100% dla młodych posiadaczy BMW
A gdzie tak tanio wychodzi?
-
ciekawe X5
Mało obserwujesz forum. Te dwa przypadki są omawiane od kilku dni.
-
UWAGA!!! - e46 320d 1999 - Drezdenko
adalbert odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo taki cytat a la "Miś" Barei, zapewne pamiętasz- Londyn, nie ma takiego miasta, jest Lądek, Lądek Zdrój. :mrgreen: W Drezdenku się nie bywa, o Drezdenku się mówi. Niestety wiem gdzie to jest. Trafiłbym tam z zawiązanymi oczami, na węch. :D
-
UWAGA!!! - e46 320d 1999 - Drezdenko
adalbert odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDrezdenko? Jest Drezno..... Muszę poszukać na mapie :mrgreen:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI taki ma być skutek. :cool2: Trzeba tego typu handlarzy rozgniatać jak insekty. Myślę, że jest to początek ich agonii. Powolny, ale zawsze to już coś.
-
BMW 320i 170PS SERWISOWANA OPŁACONA!
adalbert odpowiedział(a) na rzirzu_102 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopraw link.
-
Seria 1 118 za 15400PLN Co o tym myslićie koledzy??
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKuzwa, u mnie zatarła się różnica między prawdą i żartami. Ktoś to "kupi" jak Boga kocham kupi.
-
Seria 1 118 za 15400PLN Co o tym myslićie koledzy??
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNigeryjski, bo podobno tego typu przekręty, zapoczątkowali obywatele tego kraju zamieszkujący w Wielkiej Brytanii. Wrzuć sobie to hasło w google.
-
Seria 1 118 za 15400PLN Co o tym myslićie koledzy??
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesteś trochę na forum, a nie słyszałeś o "nigeryjskim przekręcie". Wczoraj ten temat był już podejmowany.
-
E46 328i z Radomia
adalbert odpowiedział(a) na Elvis90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTyle razy pisałem żeby przestać się interesować szwajcarami z Radomia. Te samochody powinny być wciągnięte, do "przyszłego" działu "bezwypadkowych" BMW.
-
BMW 325xi 2006r - ZGIERZ - WBAVD13536KV06388
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasciciel sam będąc kretynem, uważa że wszyscy wokoło też nimi są. Takie tłumaczenie jest na poziomie ery kamienia łupanego. Lepiej gdyby się w ogóle nie wypowiadał. Zachowanie siermiężno-buraczane.
-
BMW e90 328i 2007r - Gdańsk - VIN: WBAVA335X7PV66144
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW zasadzie nie ma definicji określającej czy samochód jest bezwypadkowy, czy pokolizyjny. To co opisałem dotyczy wyłącznie sytuacji prawnej w przypadku jak występują osoby poszkodowane. Mylisz trochę sytuację. Jeżeli samochód spadnie np z lawety, to wypadku komunikacyjnego nie było, a auto jest poważnie uszkodzone następnie zostało naprawione. I jak nazwać taki samochód? Bezwypadkowe? niby nie bo jednak coś się stało. Uszkodzony? jak najbardziej, bo jest uszkodzony. Pokolizyjne? Owszem bo miało kolizję z glebą. Temat morze.
-
BMW e90 328i 2007r - Gdańsk - VIN: WBAVA335X7PV66144
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodam wam na własnym przykładzie czym się różni kolizja od wypadku. I będzie to jak najmniej drastyczny przypadek, ale w gorszych sytuacjach, tok postępowania jest podobny. Niestety zdarzyło mi się nie wyhamować przed stojącym przede mną aucie. Uderzenie nie było silne, straty niewielkie, nikomu nic się nie stało. Ja się oczywiscie przyznałem do winy przybyły patrol, zakwalifikował zdarzenie jako kolizja z mojej winy, wypisali kwit na 500zl. I na tym by się zakończyło, już się wszyscy rozjeżdzali, kiedy pani kierowca samochodu w który puknąłem, powiedziała nagle że boli ją szyja i głowa. Wezwano karetkę która zabrała panią do szpitala na prześwietlenie, a mnie policja kazała czekać na miejscu, aż przyjedzie tzw załoga wypadkowa, bo przez to, ze pani się skarżyła na jakieś bóle to kolizja przestała nią być, a zrobił się wypadek. I taka wersja pozostaje do momentu oceny stanu zdrowia poszkodowanej. I teraz tak, jeżeli lekarz oceni rozstrój zdrowotny do 7 dni, to postępowanie kończy się mandatowo, jeżeli powyżej to sprawa idzie do sądu. Na szcęscie pani nic się nie stało i sprawa się skończyła jak się rozpoczęła. Dlatego piszę to wszystko, że stan uszkodzenia pojazdów nie ma wpływu na kwalifikację czy był to wypadek czy kolizja.