Treść opublikowana przez adalbert
-
[e46] Szukam Coupe
adalbert odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW związku z tym, że również nic nie wnosisz do tego kącika radosnej twórczości, to nie musisz tutaj bywać, a jak już będziesz musiał to ewentualnie jako obserwator.
-
UWAGA SZROT! BMW e46 320d m-sportpaket 2 WIESBADEN- NIEMCY
adalbert odpowiedział(a) na AERO777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż. ale ja pamiętam czasy kiedy nawet nie było telegazety, tylko zwykła czarno-biała papierowa gazeta. :D Własnie noszę się z zamiarem założenia na tym forum sekcji geriatrycznej, cokolwiek to nie oznacza :mrgreen:
-
UWAGA SZROT! BMW e46 320d m-sportpaket 2 WIESBADEN- NIEMCY
adalbert odpowiedział(a) na AERO777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO czym mówisz :D Teraz ludziom nie chce sie jechać nawet 50km a ty ich eksportujesz taki kawał drogi. Kiedyś jak nie było internetu, a obowiazywała oferta gazetowa, to robiło się po kraju kilka tyś km. w poszukiwaniu swojej perełki :mrgreen:
-
E90 325ix Zgierz
adalbert odpowiedział(a) na pecha75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża co tu się pytać, są już e-sądy, powinna być e-prokuratura i zawiadomienie o możliwosci popełnienia przestępstwa powinna być przesyłana on-line.
-
[e46] Coupe 320CD + vin wbabv51030pn09168 GLIWICE
adalbert odpowiedział(a) na mlecyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak masz blisko to tym bardziej powinieneś ją obejrzeć. Masz juz naświetlony kierunek oględzin, wystarczy je potwierdzić albo nie. Jeżeli czekasz tylko aż ktoś napisze brać i od tego uzależniasz nawet oględziny, to nie jest dobry sposób na kupno samochodu.
-
E90 325ix Zgierz
adalbert odpowiedział(a) na pecha75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiscie że olewać :D Nie wiem ile w usa stoi taki sam ale bezwypadek, ale widocznie naszym importerom nie opłaca się ich ściągac, więc z góry można założyć, że te prezentowane u nas są po przygodach. Jak na razie to prawda.
-
335i e91 warszawa
adalbert odpowiedział(a) na clip temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo tylko nie całe roczne zarobki przeciętnego Szwajcara, więc dla nich to nie jest dużo. Nie zwracają specjalnie uwagi na rynkowe ceny w innych krajach. Natomiast za te pieniądze masz prawie nówkę nie śmiganą. Oczywiscie poruszając się po małych miasteczkach, można jak najbardziej wyłowić okazję. Niemcy i Szwajcaria, co może się wydać dziwne, to dwa zupełnie inne kraje i to pod wieloma względami. Ale to osobny temat.
-
e38 740i
adalbert odpowiedział(a) na Michał735i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże to była "rzandówka" :D
-
e46 330d droga to wiem ale czy warta uwagi?
adalbert odpowiedział(a) na rasters temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże to poprzednia bo napisał że miał trzy jest starsza ale fakt ten sam gość... Bmw z sulechowa też wpadło mi w oko ale daleko trochę i z życia wiem że kilka osób nacięło się na samochody z tych okolic więc odpuściłem "sorki ale takie są opinie o samochodach z numerami zaczynającymi się od FZ..." Tak czy inaczej sprawę przemyślę obiecuję. Dzięki za spostrzeżenia dotyczące tej bmki tak myślałem że to zbyt piękne... Nie przesadzaj to kolega z forum, więc istnieje jakiś zakres zaufania. Ja bym roapoczął poszukiwania od obejrzenia jego samochodu.
-
335i e91 warszawa
adalbert odpowiedział(a) na clip temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPełny profesjonalizm sprzedawcy, brak zdjęć środka. Model, silnik, rocznik to w Szwajcarii minimum 35tys CHF, ale prawdziwy przedział cenowy to 40-45tys CHF. Chyba,że sprzedaje ksiądz z Caritasu. Więc było walone.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przecież to nigeryjski przekręt i nie pisze tego Polak, więc ma prawo :mrgreen:
-
E90 325ix Zgierz
adalbert odpowiedział(a) na pecha75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda że Loona grasuje na forum w godzinach nocno-porannych, ale poczekam.
-
E 60 535d
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażda zmora znajdzie swojego amatora. Na nic wszystkie ostrzeżenia i przestrogi. Dla niektórych jedyną nauczką na przyszłość jest wpakowanie się na takiego sztrucla. Jak raz wyda w ten sposób oszczędnosci, być może swojego życia, to następnym razem będzie ostrożniejszy. Dla takich ludzi tylko twarde lądowanie, może pomóc w wyjsciu z matrixu w którym żyją.
-
E34 520i Piaseczno
adalbert odpowiedział(a) na sebott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego Sebott, oglądałeś ten cukiereczek?
-
Ostrzeżenie ,tragedia zwana e39, angol !!!
adalbert odpowiedział(a) na aquarel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle nie mów ... stracisz kolegę :mrgreen: Kolege to straci jak mu pieniądze pożyczy :mrgreen:
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo takiej rozmowie można mniemać, że to auto to bomba z opóznionym zapłonem :D
-
Chce kupic 330i manual, na co zwrocic uwage?
adalbert odpowiedział(a) na najmanluk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZagrałeś w "lotto" i wygrałeś. To się czasem zdarza :mrgreen: Ale temat nadal jest poważny, więc słowo generalizowanie, jest jak najbardziej na miejscu.
-
Chce kupic 330i manual, na co zwrocic uwage?
adalbert odpowiedział(a) na najmanluk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Szwajcarii również nikt nie wcisnie rozbitka, gdyż tam nikt ich nie naprawia, od razu lądują na złomowisku gdzie po demontażu lądują pod prasą hydrauliczną i do huty. Natomiast nawet o każdej nawet najmniejszej ingerencji np w powłokę lakiernicza sprzedawca musi poinformować kupującego. Biada temu co chciałby inaczej. Więzienie i drakońskie kary finansowe. Natomiast bardzo chętnie sprzedają, za nieduże pieniądze, powypadkowe sztrucle w celu wywozu z ich kraju. Korzystają z tego np. słynni handlarze z Radomia i po naprawie sprzedają po okazyjnej cenie. Dlatego zawsze przestrzegam przed kupowaniem od nich samochodów. Widziałem i wiem co przywożą, nie tylko BMW, ale niemal wszystkie marki.
-
e60 - VIN: WBANC71020B632374
adalbert odpowiedział(a) na krzepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż ktoś kiedyś prosił o rozkodowanie po zakupie samochodu. Chciał sprawdzić, czy mu się zgadza wyposażenie, bo coś mu nie pasowało :mrgreen:
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto nie wiedziałeś, że w miarę wzrostu mocy silnika spalanie adekwatnie się zmniejsza? :mrgreen: Ale na poważnie. Taki model z tym silnikiem i z tego rocznika stoi 25-30tys CHF x 3,5 pln to wychodzi? Sam policz. Mówię o egzemplarzu bezwypadkowym.
-
[E46] 323 Cabrio; Koszalin oraz Chełmno
adalbert odpowiedział(a) na Marek Marecki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to za zdjęcia tej weselnej dorożki. I niech cwaniaki przed sprzedażą zarejestrują te auta, bo może się trafić kinder niespodzianka.
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma tu co mniemać. Jest tak jak napisałeś.
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle po co mówimy o tym kto i dlaczego robił zdjęcia. Pod tym co zrobił fotograf podpisał się własciciel, i o tym dyskutujmy.
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma żadnej strony. Bierzesz od sprzedawcy skan KS, dzwonisz pod podane na pieczątkach telefony. Wczesniej napisz sobie co konkretnie chcesz wiedzieć i to wszystko. I jak sam dobrze nie szprechasz, to wez kogoś z dobrym niemieckim. Czasem gadają po angielsku, ale nie za bardzo chcą.
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasnie nie wiem czemu ludzie nie korzystają z tej możliwosci. Za jednym zamachem masz określoną bezwypadkowość i przebieg. Za kilka pln to chyba nie dużo.