Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 325xi 2006r - ZGIERZ - WBAVD13536KV06388
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLoona, 1 sztuka dziennie wystarczy :mrgreen: Może założymy oddzielny dział?
-
BMW 320 Individual
adalbert odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodobno w "nigeryjski przekręt" bawią się już nasi.
-
BMW 320 Individual
adalbert odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodobno w "nigeryjski przekręt" bawią się już nasi.
-
BMW 320 Individual
adalbert odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie podają żadnego telefonu. 0-800 to byłby mały pikuś. Twoja rewolucyjna czujność została osłabiona. Sposób nadal jest skuteczny i działa :D
-
E46 320 Ci z woj. Mazowieckiego
adalbert odpowiedział(a) na GRabaty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNr.2 320 E-34, dobre.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak najbardziej, tylko jak nie ma poszkodowanego, to prokurator odmówi wszczęcia postępowania. Chociaż zawsze można spróbować złożyć zawiadomienie o próbie popełnienia przestępstwa, a to są dwie różne sprawy. Ale zawsze może zrobić trochę smrodu, ku przestrodze dla innych.
-
BMW 320d - proszę o opinię
adalbert odpowiedział(a) na MrZED temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz to albo potwierdzisz to co masz, albo dowiesz się czegoś przykrego.
-
BMW e90 328i 2007r - Gdańsk - VIN: WBAVA335X7PV66144
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz już nawet boja się napisac że auto z USA, bo wszyscy wiedzą co to może oznaczać. A teraz standardowo, czekamy na reakcje własciciela ze wskazaniem na straszenie, oraz " naprawiaczy" z tekstami typu, auto trochę uszkodzone, dobrze zrobione, jak nie ściąga to da się jezdzic itp. Loona Thic, rozumiem że jest to owoc poprzedniej nieprzespanej nocy :D
-
BMW E90 330i WBAVB310X5PP95182
adalbert odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWytłumaczy mi to ktoś? Jest to historia uczestnictwa tego samochodu, w inwazji na Irak :mrgreen:
-
BMW X5 e70 3.0d 2007r - GOSTYNIN, nr VIN: WBAFF42080LZ10617
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNastąpiło sprzężenie :D
-
BMW X5 e70 3.0d 2007r - GOSTYNIN, nr VIN: WBAFF42080LZ10617
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego Loona Thic :mrgreen: :cool2:
-
e39 Zamość - warto?
adalbert odpowiedział(a) na tommywie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez spryskiwaczy i z ręczną regulacją?
-
e36 323 touring. Posłuży ?
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPosiadanie ubezpieczenia nic nie da, jeżeli minął ustawowy termin przerejestrowania samochodu. Zależy jeszcze na jaki patrol byś trafił. Znam przypadki poważnych problemów z tego tytułu, zwłaszcza z UC i US.
-
325 coupe białe USA Garwolin
adalbert odpowiedział(a) na marc34 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNadal masz ochotę na ten samochód?
-
Czy pojemność silnika jest najważniejsza?
Masz rację, ale takie wypowiedzi są wk....ce Mi się podobają ludki, którzy majac auto np. z 300 konnym silnikiem, pierd.... głupoty, że to dla nich troche za mało i rozglądają się za czyms mocniejszym. Spalanie dla nich nie ma znaczenia, ale jak zapytasz ile palą ich bolidy to usłyszysz, że 5-7 w trasie i 10 w mieście. Tacy ludzie nie tylko nie jezdzili autami z taką mocą, ale nawet nie przygotowali się do dyskusji, chociażby czytając coś na ten temat.
-
Czy warto kupić to e46
adalbert odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż niektórzy zapominają, że są jeszcze silniki benzynowe. :)
-
e39 540 manual 2002r co sądzicie
adalbert odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRączkę zaciągniętego hamulca nie biorę pod uwagę. Wziąłem takie szkiełko co powiększa i w częsci dupnej, nadal widzę zapaść. Coś tam spożywałem wczoraj, więc mogę się mylić :mrgreen:
-
e39 540 manual 2002r co sądzicie
adalbert odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba już był omawiany. To może być radomski szwajcar. Fotel kierowcy jest chyba zapadnięty do samej podłogi.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli rozumiem ze jak by powstała taka baza z prywatnej inicjatywy to nie kazdy wypadek z dokumentacja zdjeciową musiał by się w niej znalezc ? bo carfax chyba na takiej zasadzie działa? Niestety, ale tak. Taką możliwość maja tylko podmioty działające ustawowo, takie m. in jak carfax. Taki portal o którym mowa w temacie, mógłby działac powiedzmy od pewnego poziomu, tzn od ujawnienia historii sprowadzonego do Polski samochodu i śledzenia jego dalszych losów. To byłaby połowa zamierzonego sukcesu, ale myślę że na poczatek i tak niezle. Zawsze można wszystko z czasem udoskonalać.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki portal to oprócz pożytku dla wszystkich, byłby żyłą złota dla własciciela. Ale trzeba w to zapakować ok 800tys do miliona zl. i dosyć długo czekać na zwrot kosztów. Ale pózniej z górki, chociaż przy tym "przemyśle" byłoby ciężko o chętnego lub chętnych, do wyłożenia takiej kasy. skąd masz takie informacje? moze mozna liczyc na jakies dofinansowanie od panstwa? To może być tylko prywatna inicjatywa. Nasze władze tego nie zrobią, bo co by sie stało z wpływami z akcyzy i różnych podatków. Państwa Unii też to oleją, bo gdzie by spuszczali swój złom. Co do kosztów, wystarczy zapytać średnio zdolnego informatyka.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki portal to oprócz pożytku dla wszystkich, byłby żyłą złota dla własciciela. Ale trzeba w to zapakować ok 800tys do miliona zl. i dosyć długo czekać na zwrot kosztów. Ale pózniej z górki, chociaż przy tym "przemyśle" byłoby ciężko o chętnego lub chętnych, do wyłożenia takiej kasy.
-
Zakup uzywanego BMW u Dilera BMW w Polsce-warto przeplacac?
Ponieważ nasze państwo nie ściga z urzędu takich przekrętów, to chęć łatwego zarobku sięga coraz wyżej, nawet do instytucji które z samej nazwy, powinny mieć czyste ręce. Przecież to to samo co ściąganie różnego rodzaju śmieci i odpadów, zakopywanie ich. To jest tylko wyłącznie wina naszych władz, już nawet nie tych co ściągają takie badziewie, bo jest na to ciche przyzwolenie i oni po prostu to wykorzystują. To smutne, że Polska to kloaka całej Europy. Ja się nie dziwię, że niektórzy na świecie nie wiedza gdzie leży Polska,ponieważ leży pod górą śmieci.
-
325 coupe białe USA Garwolin
adalbert odpowiedział(a) na marc34 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUszkodzony- tak ale napisał tylko o skrzyni. O bezwypadkowości ani słowa. Już w wyobrazni widzę to co nastąpi, jak nasi detektywi rozprawiczą to auto :mrgreen:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tu się zaprezentował ten typ handlarza, który wytrzymuje cisnienie do tego stopnia, że będzie palił jarząbka aż po grób.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa raty to kupują warszawiacy przyjezdni. Mieszkania, pózniej samochody, żeby już były na miejscowych blachach. Bo jak do tej pory u mnie pod blokiem to stoi większość z całej Polski. Zawsze tańsze OC :lol: W święta parking jest pusty, bo wyjeżdzają na ojcowiznę. I taka jest kolego prawda o warszawiakach biorących, jak to napisałeś, wszystko na kredyt.