Treść opublikowana przez adalbert
-
bmw seria 5 e61
adalbert odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa "specjalne" zamówienie, żeby nic nie było widać, auto zostało chyba oklejone.
-
BMW e92 335i 2007r - Łódź - VIN: WBAWB73507P024026
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNadal nie wszystkim będzie to przeszkadzało.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Zniknął tylko przepis, że nie jest wymagane aby od produkcji danego modelu mineło 15 lat, ale chyba obowiązkowy wiek 25 lat pozostał. Więc sam sie zastanawiam skąd 19 letnie auto ma żółte blachy.
-
BMW 330d 2001 / duży przebieg
adalbert odpowiedział(a) na Szyman88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż6l to niektórym pali w dużym mieście i w korkach, a w trasie 4,5. Problem polega na tym, że jedni tak myślą, innym faktycznie tyle spala, ale nie mówią głośno że w trasie i prędkosci 80km/h, a jeszcze inni, oszukując samych siebie, próbują tego typu kit wcisnąć.... No właśnie, nie wiadomo komu :D
-
BMW e92 335i 2007r - Łódź - VIN: WBAWB73507P024026
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle dla druciarzy taki "kwiatuszek" to gratka. :mad2: Ważny będzie dla nich argument, że naie napisano że bezwypadkowy, więc sprzedawca mówi prawdę, nawet kosztem tego, że ten fakt przy bezpośredniej rozmowy ukryje. I oczywiscie, ze nie trzeba nic do niego wspawać, jedna strona jest całkiem dobra, a tak w ogóle nie ma się co czepiać auta po obcierce. Są gorsze :nienie:
-
BMW E46 330Ci 3 sztuki
adalbert odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, nie jestem. A jakie wyjscie ma własciciel. Gdyby się nie zgodził, to dla mnie tego samochodu jakby nie było
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Dżuk to był pojazd :cool2:
-
e60 520D
adalbert odpowiedział(a) na mart15 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak wyposażenie np. standardowe, występujące w danym modelu można nazywać dodatkowym :duh: Może powiedz konkretnie co dla ciebie oznacza to okreslenie, bo mam wrażenie że coś tu mylisz.
-
BMW E46 330Ci 3 sztuki
adalbert odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgodzi się, zgodzi. Przed południem opędzluje kościółek, a pózniej będzie do dyspozycji :mrgreen:
-
e60 520D
adalbert odpowiedział(a) na mart15 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWersja krajowa Niemcy znaczy tylko, że został wyprodukowany na rynek niemiecki. Powiedz jeszcze co miałeś na mysli z tymi 3tys na ponadstandardowe wyposażenie.
-
BMW e46 cabrio 2002 co sadzicie warto?
adalbert odpowiedział(a) na siwy_0407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwne że nic się nie udało wyrzezbić z tym golfem. Byłaby piękna maszyna :mrgreen:
-
Wybór BMW -> jest ktoś z Białegostoku ! PROSZE O POMOC
adalbert odpowiedział(a) na BMW6969 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh:
-
2008, E90, 320d, Olicar - Gniezno
adalbert odpowiedział(a) na miw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedyny nie bity samochód i z oryginalnym przebiegiem, ma w Gnieznie burmistrz :mrgreen:
-
e46 328i
adalbert odpowiedział(a) na erbartas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSposób starszy od węgla. Po wrzuceniu 2 biegu puszczasz pedał gazu, jeżeli auto toczy się płynnie to sprzęgło ok. Jeżeli robi żabki i szarpie oraz słychać metaliczne stuki, to wiadomo.
-
BMW e90 320d SZCZECIN
adalbert odpowiedział(a) na AERO777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKłopoty z uzyskaniem VIN to chleb powszedni w przypadkach jakiś problemów z omawianymi samochodami. W iększosci sytuacji, takiego numeru sprzedający nie wysyła. Wtedy powinna się zapalić czerwona lampka.
-
BMW e90 320d SZCZECIN
adalbert odpowiedział(a) na AERO777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś tu jest nie halo. :duh:
-
E53 X5 Żołynia
adalbert odpowiedział(a) na willson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawidłowo :cool2: W wielu ogłoszeniach mozna przeczytać, że ktoś nie odpowiada na maile i sms. Strasznie czasochłonne i absorbujące. Chyba że chodzi o kontakt z kochanką :mrgreen:
-
kupno E91 320d
adalbert odpowiedział(a) na Swix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo ch... wstawia zdjecia KS, kiedy pózniej wszystko co najważniejsze zasłania kluczykami. Ten samochód na żywo może się okazać psią budą na kółkach.
-
BMW 320i z 2007 automat
adalbert odpowiedział(a) na Lookita temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdecydowanie powinienes zostać doradcą podatkowym lub analitykiem finansowym. Nie ciągnie ciebie w tym kierunku? :mrgreen:
-
BMW X6!!!
adalbert odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAmfibia. Pan Samochodzik :mrgreen:
-
BMW 320i z 2007 automat
adalbert odpowiedział(a) na Lookita temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeoria nie zawsze idzie na równi z praktyką. Niewielu jest dobrych w jednym i drugim przypadku jednocześnie :D
-
BMW X6!!!
adalbert odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo teraz wiem gdzie najczęsciej można zobaczyć X6 kto i gdzie go użytkuje :mrgreen:
-
2008, E90, 320d, Olicar - Gniezno
adalbert odpowiedział(a) na miw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawno nie było nic z Gniezna :D Poczytaj sobie tematy z archiwum, na temat samochodów z tego miasta.
-
BMW 318 TDS po pierwszych oględzinach
adalbert odpowiedział(a) na holender007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zrozum mnie zle, ale kto szybko daje, ten dwa razy daje. Dlaczego nie sprawdziłeś go wczesniej, a tak teraz to albo się uda albo nie. Ale powodzenia :cool2:
-
!!! UWAGA na auta kupowane w cenie NETTO !!!!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMOD: przeczytaj regulamin, zwłaszcza część o cytowaniu poprzedzających wiadomości. Przecież to własnie o tych umowach jest dyskusja. Ktoś myślał o czymś innym?