Treść opublikowana przez adalbert
-
e60 545/ okazja
adalbert odpowiedział(a) na PAVKO temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę że nie byłoby najmniejszego problemu, tylko kwestia czasu. Polska ma 38 mln. mieszkańców w tym wielu inaczej sprawnych umysłowo.
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGeneralną dewizą wszystkich TU jest hasło, ściągać jak najwięcej pieniędzy, ale wypłacamy jak nie mamy już innego wyjscia, a jak już nie mamy innego wyjścia, to nadal róbmy wszystko żeby znalezć jakieś wyjscie. Nie udzielajmy rad, które mogły by pomóc w bezproblemowym uzyskaniem odszkodowania, w przeciwnym razie narażamy firmę na straty finansowe. Tak mniej więcej brzmią słowa trenera na szkoleniu w jednej TU.
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKto wie czy nie jest to nowy sposób handlarzy. Trzeba zachować rewolucyjną czujność. Na pewno szukaja nowych zródeł przekrętów.
-
e60 545/ okazja
adalbert odpowiedział(a) na PAVKO temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaz wysłanych pieniędzy nie da się cofnąć tak od razu. Kto się choć raz w życiu miał taką sytuację to wie o czym mówię. Horror to jest ch.. na kaczych nogach, przy próbie odzyskania pieniędzy. Nie da się tego zrobić w ciągu jednego dnia, nawet kilkunastu, a jak pieniadze zostały wybrane, to można się odwoływać do składu desek.
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: Bardzo konkretnie.
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie dość że nie zaznaczyłeś, że to angol to nawet nie powiedziałeś tego klientowi, tylko podałeś mu VIN, więc do ostatniej chwili to ukrywałeś. Gdzie to biedaczysko miało sobie go rozkodować. Najlepiej będzie jak nie będziesz się dalej w tym temacie odzywał.
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeprosiny powinny pójść przed noworocznym orędziem prezydenta :lol:
-
e60 545/ okazja
adalbert odpowiedział(a) na PAVKO temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo że trafi się jeleń, to więcej niż pewne. Tyle się o tym mówi i pisze i nic. Co roku jest sytuacja z wirtualnymi kwaterami na Sylwestra i nic, tyle się mówi o odpalanych petardach i nic. Nadal urywają głowy, palce. Czy faktycznie Polacy są tacy głupi? Czy zna ktoś jakąś inną tak naiwna nację na świecie, skoro nawet murzyni są już cwansi od nas i traktują nas jak debili. Mam oczywiscie mniejszosc, ale dającą świadectwo całemu narodowi. Eh...
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI po co ci to było, handlarzu z Rypina. Trzeba było się tak napinać? Zostałeś ze swoim samochodem jak z ręką w kiblu. Przez ciebie, być może, inny uczciwy sprzedawca z tych okolic, będzie miał problemy ze sprzedażą auta. Albo inni handlarze rozliczą cię za zepsuty interes. Następnym razem pomyśl, zanim zrobisz jakiś głupi ruch. I jak się czujesz ostatniego dnia starego roku? Jak interesy? :mrgreen:
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo czego to doszło, oszust straszy konsekwencjami prawnymi. Tym handlarzom kompletnie poj....ła się rzeczywistość. A teraz mała dedykacja( są to słowa znanego rapera) Kup sobie sznur i zawieś na żyrandol, odkręć gazu kurki i zamknij balkon, a gdyby to nie wyszło, to poderżnij sobie gardło tępą łyżką.
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie napisał formułki, że zdjęcia są przez niego zrobione, i są jego własnością i bez wyrażenia zgody nie można ich używać..... coś tam, cos tam. Nie znam dokładnie tego zapisu, ale jest on zwiazany z ochroną praw autorskich. Tak że pod względem prawnym, może ci nakukać.
-
E90 325 i 3.0 manul 2006 prośba o opinie
adalbert odpowiedział(a) na Jaro1685048806 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożesz pokazać, a przynajmniej napisać o uszkodzeniach?
-
BMW 750 WBAHL83567DT08001 Lublin
adalbert odpowiedział(a) na bthzz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObaj robicie dobrą robotę. Tak trzymać :cool2:
-
O e46, które zostało kupione
adalbert odpowiedział(a) na Caarl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLPG :cool2: :D Jak będziesz stał na stacji i tankował np. 20l gazu za 60zł a obok zobaczysz tankującego ropę lub benzynę za 120zł, to twoja radość będzie bezcenna. Tylko nie zaniedbuj serwisu instalacji, to koszt ok 100zł na 4-6 miesięcy.
-
BMW 750 WBAHL83567DT08001 Lublin
adalbert odpowiedział(a) na bthzz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażadalbert się nie spina, ale jak widzę dwa takie same tematy w tym jeden rozbudowany, więc nie wnikając kto pierwszy, podpinam się pod większy. Wyjaśniłem chyba dostatecznie.
-
UWAGA na BMW E90 vin WBAVC11000FG60098
adalbert odpowiedział(a) na michalcs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCenzorze Lobo, nie wiem czy wiesz co oznacza słowo forum. Odpowiem, nie wiesz. Mogę, chcę i będę pisał w dowolnym dziale i temacie., jak się nie podoba to nie czytaj. Jak męczy cię sprawa ilości postów, to chętnie oddam ci swoje, wszystkie. Jak kiedyś ktoś będzie płacił za ich ilość, to łykniesz parę złotych.Twoje nauki o usterkach i sposobach ich naprawy widać powyżej.
-
UWAGA na BMW E90 vin WBAVC11000FG60098
adalbert odpowiedział(a) na michalcs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPieprzysz kolego jak Piekarski na mękach. Zobacz na nicki kto i co umieszcza. Panuj trochę nad sytuacją i przestań namawiać ludzi do kupowania wraków, bo tu nie miejsce na to. Jak chcesz sobie lepić i spawać samochody, to rób to u siebie w garażu. A jak nie rozumiesz powiedzenia o łzach spływających po plecach, to przynajmiej ne wypisuj głupot.
-
UWAGA na BMW E90 vin WBAVC11000FG60098
adalbert odpowiedział(a) na michalcs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLzy pociekły mi po plecach :mrgreen: Skąd taki tok myślenia
-
UWAGA na BMW E90 vin WBAVC11000FG60098
adalbert odpowiedział(a) na michalcs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie jest to złom. Tak uważam. A co nie mogę mieć innego zdania niż ty? Może przybliżysz co chciałeś przekazać w swoim poście?
-
BMW 750i 2006r - Lublin - nr VIN: WBAHL83567DT08001
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chce się czepiać, BMW Polska wiadomo za co przeprasza, ale dlaczego w imieniu Best auto. Jak napisali, wszystkie sprzedawane samochody przez dilerów są dokładnie sprawdzane. W tym przypadku to trochę niezręczne tłumaczenie, i nie chodzi tu o wycofanie auta ze sprzedaży, bo może ktoś by chciał kupić tego gniota, gdyby od początku nie było nic ukrywane. Brakuje tu standardowej formułki o wyciągnięciu konsekwencji w stosunku do osób, które dopuściły do takiej sytuacji. Ja myślę,że to jakiś baran jeden z drugim, chcieli w ten sposób przytulić parę groszy.
-
BMW 750i 2006r - Lublin - nr VIN: WBAHL83567DT08001
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to za odpowiedz, panowie profesjonaliści z Best Auto. Jesteście społecznymi kalekami w temacie sprzedaży samochodów. Na miejscu gdzie stoi wasz serwis, powinna rosnąć kukurydza, chociaż i w tym temacie byście sprzedawali puste kolby. Kończę bo następne słowa zaczynaja się u mnie na k... i ch...
-
BMW 750 WBAHL83567DT08001 Lublin
adalbert odpowiedział(a) na bthzz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle po co zakładasz nowy, stary temat. Wiadomo było jak się będą tłumaczyli. Ale z gówna ciężko wyjść.
-
BMW 750i 2006r - Lublin - nr VIN: WBAHL83567DT08001
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo pewnie centrala też już wie. Za duży szum w tej sprawie, żeby ten fakt przeoczyli.
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
adalbert odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnam takiego co sąsiadka zafundowała mu serię bolesnych zastrzyków. :mrgreen: A już miał wywiercić dziurę w suficie, żeby zjeżdzała do niego po rurze :lol:
-
BMW 325ci 2001 - Płock - nr VIN: WBABN33421JW59717
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzisz tu jakieś uszkodzenia? Ja sobie postanowiłem że ich nie ma, i naprawdę widzę auto w całości :mrgreen: