Treść opublikowana przez adalbert
-
Ostrzeżenie ,tragedia zwana e39, angol !!!
adalbert odpowiedział(a) na aquarel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie dziadek albo ksiądz. :D
-
[e46] 318b+g
adalbert odpowiedział(a) na dziubasewo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZe zdjęć wynika, że jedynym przez chwilę zainteresowanym, był pies. Mam nadzieję że nie z kulawą nogą :mrgreen:
-
kupno e46 320d - po raz kolejny
adalbert odpowiedział(a) na siamer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest taki dział diagnoza komputerowa. Tam spróbuj.
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJasna sprawa, że nie można mieć do zyklonu pretensji, ale ten gość, który wystawia to auto, chyba z Elbląga, jest znany na allegro. Bardzo dużo jego samochodów się tam przewija. I co z tego że nie napisał bezwypadkowy, pewnie jak ktoś się nie zapyta, albo czegoś nie zauważy podczas oględzin to na pewno sam się nie przyzna. Bezwzględnie przy każdym ogłoszeniu powinno się zaznaczać, bezwypadkowy jeżeli nie miał przygody, oraz wypadkowy lub uszkodzony jeżeli taki fakt miał miejsce. Tutaj gościu nie napisał nic, więc do ujawnienia tych zdjęć była zgaduj zgadula, był puknięty czy nie.
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZyklon robi zdjęcia i wystawia aukcję, ale wszystko co jest napisane w opisie, brzmi tak jak sobie tego życzy sprzedawca.
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA, to słynny handlarz pt. Nie Jesteśmy Komisem :mrgreen:
-
E34 520i Piaseczno
adalbert odpowiedział(a) na sebott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwne, że nie raz kilkuletnie auta "już" nie mają KS, a tu proszę niespodzianka. Tylko po co mu książka, skoro sam wymienił prawie wszystko :mrgreen:
-
E34 520i Piaseczno
adalbert odpowiedział(a) na sebott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi się najbardziej podoba Libretto di servizo :D
-
Ostrzeżenie ,tragedia zwana e39, angol !!!
adalbert odpowiedział(a) na aquarel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie mogę czytać takich opisów. Co za mutant, w samochód włożył 15 a sprzedaje za 22tys :mad2:
-
Chce kupic 330i manual, na co zwrocic uwage?
adalbert odpowiedział(a) na najmanluk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodałem prosty i najskuteczniejszy sposób sprawdzenia aut, tych ze szwajcu. Zrób jak napisałem, a będziesz miał jasność. Telefon kosztuje kilkanascie złotych, więc taniej niż dojazd na oględziny lub sprawdzenie w ASO. Jak na początek to wystarczy.
-
Chce kupic 330i manual, na co zwrocic uwage?
adalbert odpowiedział(a) na najmanluk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę trochę Szwajcarów, więc prosisz własciciela o skan KS i dzwonisz pod nr. serwisu z pieczątki. Otrzymasz wszystkie interesujące ciebie informacje, których chętnie i bezproblemowo udzielaja. Uzyskasz przez to pewność co do dwóch rzeczy, wypadkowosc, przebieg, a i jeszcze poważniejsze naprawy. Powinno to przed obejrzeniem auta pomóc w podjęciu decyzji. Jeżeli brak jest KS, kompletu kluczyków plus 2 serwisowe, to nawet nie podchodz bo się zdziwisz. W Szwajcarii przebiegi w zakresie 200-300tys km w autach nawet 2-3 letnich jest normalna sprawą, więc do przebiegu tych samochodów podchodz jak pies do jeża. Powodzenia.
-
bmw e60 2006r
adalbert odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMówił, że marża jest zależna od umowy podpisanej z producentem. 30% t V-max, no przez cały rok jakieś promocje, a to 10% nieraz 20% i na koniec roku jak coś zostanie, to robiąc wyprzedaż rocznika też muszą sporo opuscic i choć trochę zarobić. Ale to nie moja broszka.
-
[e46] Szukam Coupe
adalbert odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co w nich beznadziejnego? Te akurat wygladają jeszcze w miare dobrze.
-
bmw e60 2006r
adalbert odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWpływy z serwisu to 50% ich zarobku. Marża na samochody dochodzi do 30% więc dużo. Jak sprzedadzą 10 samochodów miesięcznie plus serwis, to są niezle zarobieni, chociaż bardzo dużo pieniędzy idzie na utrzymanie tego ustrojstwa. Takie informację mam od znajomego z ASO Toyota.
-
bmw e60 2006r
adalbert odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNigdzie nie zaznaczył że bezwypadkowy, więc jak jest naprawdę?
-
BMW E34 aka E60 2,5TDS
adalbert odpowiedział(a) na Pyra20 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo coś, razem z włascicielem w środku, powinno kupić Ministerstwo Obrony do wykorzystania na poligonie jako ruchomy cel, dla czołgów i rakiet.
-
E60 530i do oceny.
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKontrowersyjna wypowiedz? Co masz na myśli. W dodatku te wykrzykniki. Napisz bardziej zrozumiale.
-
E60 530i do oceny.
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOleee. Ciekawe czy samochód po corridzie :D Ale na pewno od miłośnika książek, zdjęcie na "bibliotekarza" :mrgreen:
-
e36- kombi 1998 z gazem. 2.3 warto?
adalbert odpowiedział(a) na popo00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsekwencje można założyć do w miare zdrowego silnika. W tym przypadku jak silnik pracował dłuzszy czas na tej instalacji, to założenie sekwencji niewiele tu pomoże. Lepiej zdemontować i jezdzic na benzynie.
-
e36- kombi 1998 z gazem. 2.3 warto?
adalbert odpowiedział(a) na popo00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażInstalacja to jakis zdechlak 1 generacji.
-
[e46] Szukam Coupe
adalbert odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażArgumenty za i przeciw uzyskasz na miejscu. I nie żądaj mocnych argumentów na podstawie zdjęć. Jak zauważyłeś, jesteś na forum, a tutaj każdy opisuje tylko swoje spostrzeżenia.
-
bmw seri 3 e90
adalbert odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa razie chodzi tylko o rozkodowanie VIN. Nic więcej, ale widzę że nawet tego się nie uzyska.
-
bmw seri 3 e90
adalbert odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW psychiatrii, ostatnim stadium debilizmu jest matołek. To z nim rozmawiałeś.
-
bmw seri 3 e90
adalbert odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcie jest w miarę dobrej jakosci i bardzo dobrze widać co się dzieje z przodem auta. Co do spasowania nowego BMW w salonie. Wydrukuj sobie to zdjęcie i idz do salonu porównać.
-
Jakość BMW na Polskę i wschodnią Europę
Masz na myśli, że jest robiona z surowców wtórnych? Założyłeś temat trochę bez sensu.