Treść opublikowana przez adalbert
-
e46 318is touring
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA Peugota 205 GTI pamiętasz? Trochę to małe było, ale jak zap... To był szpan, dziewczyny same rzucały się pod koła. A teraz? :cry2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
zeby skręcić to trzeba najpierw ruszyć :mad2: W Mławie specjalnie dla tego bolidu przebudowano wszystkie skrzyżowania, inaczej człowiek nigdy by nie dojechał do domu.
-
e46 318is touring
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega miał w połowie lat 90tych Kadeta GSI, piękny czarny na alusiach i deską digital. Nie pamiętam ceny, ale była jakaś kosmiczna.
-
E34 535 '88 Prosze o opinie
adalbert odpowiedział(a) na gaultierpl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoja ocena, oczywiscie subiektywna jest taka, że kupując to auto robisz sprzedawcy przyjemność nabijając mu "kabzę" w wys. 2900zł. Dla niego to i tak ogromna suma, bo inaczej musiałby z własnej kieszeni zapłacić za złomowanie, więc jest happy.
-
[e46] Poszukuję coupe diesel.
adalbert odpowiedział(a) na E61user temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się, ze wszystkie już były, spróbuj poszukać. Skrócisz swoją rozterkę :mrgreen:
-
BMW X3
adalbert odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety miałem przyjemność użytkować auto z tym silnikiem. To nieporozumienie między budą a silnikiem. Spalanie kuriozalne i nie chciało być mniej jak 18l przy bardzo delikatnym ruchu po mieście. Nie płaciłem za paliwo, więc wisiało mi to kalafiorem. Natomiast w trasie osiągi takie same jak w mocniejszych motorach, szafę zamkniesz :mrgreen: Poza tym niezły komforcik jazdy.
-
Warto dylemat pomożecie ?
adalbert odpowiedział(a) na okon19921 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie jest samochód umęczony, tylko zamęczony. Tyle z wyglądu, ale są różne preferencje. Byłeś, widziałeś, więc nikt za ciebie nie podejmie decyzji.
-
uwaga złom ! e39 2.8 mpakiet touring jelenia góra
adalbert odpowiedział(a) na imiietek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo takiej rekomendacji każdy by zwiewał :mrgreen:
-
E34 535 '88 Prosze o opinie
adalbert odpowiedział(a) na gaultierpl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest auto dla majsterkowicza, który ma czas i pieniądze, żeby doprowadzić go do takiego stanu żeby można było normalnie i bezpiecznie jezdzić.
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen to przegiął na maksa. Obserwują co się dzieje na forum i bardzo dobrze. Mnie martwi to, że urzęduje tutaj wielu handlarzy, którzy wstawiają swoje perełki do oceny i palą głupa. To takie modne ostatnio w telewizji "lokowanie produktu"
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZostały założone dwa tematy w krótkim odstępie czasu.
-
[e46] Szukam Coupe
adalbert odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo pewnie to że bierze olej to dopiero wierzchołek góry lodowej.
-
BMW e46 compact czy limuzyna ???
adalbert odpowiedział(a) na lachu13........ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNim wyżej bierze tym lepiej.
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
adalbert odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tak z ciekawości. Napisz coś o E53 które masz w podpisie.
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
adalbert odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, prosiłeś o wypowiedzi w założonym temacie. Jak ciebie nie satysfakcjonują i się wahasz to najlepiej jedz i obejrzyj na żywo.
-
Kolizja bez sprawcy
adalbert odpowiedział(a) na gradu_85 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyUbezpieczenie będziesz miał wypłacone, bo się należy. Jak policja znajdzie sprawcę to przekaże go w łapy TU, a ci będą sobie ściągac pieniądze. Sprawcą był i nadal jest bus. Reszta ciebie nie interesuje.
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
adalbert odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to pozamiatane. A o KS się pytałeś?
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
adalbert odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, moja dobra rada. Szukaj czegoś bez skomplikowanej historii jaką stwarza sprzedawca. Poproś go jeszcze dla potwierdzenia moich przypuszczeń o KS i wklej w temat.
-
Kupno auta we Wloszech
Z daleka od strefy euro i to jak najdłużej, inaczej będziemy w czarnej d...
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
adalbert odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiech podeśle jeszcze skan KS. Jak ma, jak nie to daj sobie spokój. Chociaż patrząc na te tekturki zamiast blach, to chyba nie ma.
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież jak dobrze zrobiony to da się tym jezdzić :mad2: Zaznaczył bezwypadkowy, bo wyoadkowy jest wtedy jak nie ma przodu, a tutaj brakuje skrawka :mad2: Nowy kosztuje 290tyś a tu siurprajs za połowę ceny. :mad2: To, że sprzedawca kłamie to jest pikuś :mad2: i nie przekreśla to samochodu, zwłaszcza że uczciwie zdjął połowę ceny. Wymarzona okazja dla druciarzy :evil:
-
e23 728i Pilzno
adalbert odpowiedział(a) na Maciek323 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli jest tak jak zapewnia sprzedawca to warto jechać i przynajmniej obejrzeć. Na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze.Klasyczny rekin.
-
e46 330ci 231koni indywidual+lpg opinie okolice wroclawia
adalbert odpowiedział(a) na leny321 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRóżnica między zwolennikami i przeciwnikami lpg jest taka, że ci drudzy głosno manifestują swoją niechęć do tego paliwa nawet wtedy jak nie są zainteresowani kupnem omawianego auta. Nie spotkałem się natomiast, aby zwolennicy krytykowali tych którzy jezdzą np dieslem. Przecież nikt tu nikogo do niczego nie zmusza.
-
Kolizja bez sprawcy
adalbert odpowiedział(a) na gradu_85 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyDokładnie jak napisał ZKOpawlak. Odszkodowanie należy się z polisy busa. To on uszkodził twój samochód. Ty nie musisz wiedzieć czym to było spowodowane, jechałeś prawidłowo.
-
Proszę o porady. Chcę kupić swoje pierwsze BMW.
adalbert odpowiedział(a) na lachu13........ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObiektywnie! No jak wytrzymać i nic nie napisać kiedy wala się tutaj tyle nieprawdy? Zobacz ilu jest tutaj nowych forumowiczów którzy oczekują porady, piszą z nadzieją że ktoś im pomoże a nie wyśmieje i że chociaż tutaj nikt ich nie wprowadzi w błąd a tymczasem ... no właśnie! Ale jeśli chcesz się mnie pozbyć z tego forum to teraz masz okazję, zlecę badanie komory silnika tego compacta w aso Sikora, przeleje im należną kwotę za zrobioną robotę, jeśli okaże się że komora byla lakierowana nigdy więcej tutaj już nic nie napiszę, po prostu wyloguję się na zawsze, jeśli będzie w oryginale znikniesz stąd Ty, co Ty na to ? :norty: Nie , nie chcę się nikogo pozbywać z tego forum, a Ciebie w szczególnosci :D Co do tego auta. Na podstawie zdjęć moje spostrzeżenia mogą być tylko subiektywne. Niestety nie posiadłem takiej zdolności wróżenia ze zdjęć, żeby określić coś naprawdę obiektywnie. Niemniej jednak nie twierdzę, że nie masz racji, ale czuję że znowu się trochę spiąłeś. Luzik :mrgreen: