Treść opublikowana przez adalbert
-
540i Radom WBADN61060GG85522
adalbert odpowiedział(a) na buła666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA cena minimalna rośnie :D Jak będę miał coś do sprzedania, na pewno wrzucę do oceny. Reklama dżwignią handlu, jak to mówią :mrgreen:
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzucasz, dokładnie nie czytasz i pózniej sie pytasz. Przeciez jest podane miejsce montażu. :duh:
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz najpierw na żywo, zmierz miernikiem, powiedziałeś, że masz kogoś do pomocy w oględzinach. Zbierz wszystkie informacje i podaj na forum, będziemy radzić. Temat opisów z samych zdjęć jest chyba wyczerpany. Ja po prostu nie mogę zrozumieć, że nie obejrzałes samochodu, mimo, że masz go pod ręką.
-
BMW E46 318i 2001 poroszę o ocenę
adalbert odpowiedział(a) na borsucze2 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to i tacy ludzie. Myślisz że kupujący analizują wpisy? Wątpie.
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, bądz męzczyzną i podejmij decyzję samodzielnie zwłaszcza, że samochód masz na miejscu. Przynajmniej zrób oględziny wzrokowe. Ty cały czas czekasz, żeby ktoś powiedział - tak warto, wtedy polecisz jak torpeda.
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże zagramy w zgaduj-zgadulę, zanim kolega napisze jakiego to parcha zobaczył :mrgreen:
-
e92 .... czy ktoś zna ? widział ?
adalbert odpowiedział(a) na G.R temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo taka okolica :mrgreen:
-
540i Radom WBADN61060GG85522
adalbert odpowiedział(a) na buła666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma reguły. Kolega pojechał, wsiadł, przejechał się, zapłacił, wrócił do domu. Na miejscu zmierzyłem mu samochód miernikiem - wszędzie 120-140 um. Od spodu wszystko ok. Przejechał 10k nic nie odpadło, nic się nie urwało, nic się nie zepsuło, Wszystko ok. Sam w temacie samochodów jest zielony, nawet nie oglądał z zewnątrz bo jak powiedział nie zna się to po co ma udawać. Jeździło lepiej niż jego poprzednie auto więc kupił, Ja oglądałem 1 samochód 5km od Radomia, wszystko to co w aukcji okazało się prawdą w rzeczywistości. O model, rocznik, tym bardziej o cenę nie pytam, bo zapewne nie pamiętasz :mrgreen:
-
540i Radom WBADN61060GG85522
adalbert odpowiedział(a) na buła666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawie zgadłeś, bo z tego co przywożą a pózniej rekonstruują, można nazwać produkcją.
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolizją nazywamy przypadek, kiedy nie ma osób poszkodowanych, natomiast nie ma definicji uszkodzeń. Słowo kolizja brzmi bardzo łagodnie, więc jest często używane jako coś nieszkodliwego. Więc przy oględzinach dokładnie zbadaj ten przypadek.
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNim dalej w las tym więcej drzew. Jak chcesz się dowiedzieć co się jeszcze z autem działo, to z nudów możesz dalej temat drążyć. :mrgreen:
-
e 36 z gazem 1992 rok. igła?
adalbert odpowiedział(a) na popo00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiężki kawałek chleba mają nasi "handlowcy" Ile muszą się namęczyć, żeby raz w tygodniu wrzucić do gara jakieś mięsko :mrgreen:
-
E46 330d M-pakiet Gorzów
adalbert odpowiedział(a) na Barton66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tutaj się mylisz. Duża część handlarzy, którzy sprzedają BMW obserwuje to forum i to bardzo uważnie. Skąd wiem? A od handlarza własciciela dwóch komisów, jest obecny na wszystkich forach. Kiedyś nie było to aż tak powszechne jak teraz. Dbają chłopaki o swoje "interesy" więc muszą być na bierząco.
-
E46 330d M-pakiet Gorzów
adalbert odpowiedział(a) na Barton66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę, że robią tak w każdym przypadku, kiedy się zadaje za dużo pytań na temat ich samochodów.
-
540i Radom WBADN61060GG85522
adalbert odpowiedział(a) na buła666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPod warunkiem, że jest KS. Gdyby jakimś cudem okazało się że jest, trzeba obadać czy nie lewizna.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ta M3 to może być sprawką, porzuconej kochanki, albo zdradzonej żony :mrgreen: Nie ma innej możliwosci.
-
bmw e46 320d co o nim myslicie?
adalbert odpowiedział(a) na kuker84k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia moderowane na full opcja. Nie nadaje sie do oceny na podstawie tych zdjęć.
-
e39 528
adalbert odpowiedział(a) na cezar_p12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze, że nie pokazał w pełnej okazałosci foteli kierowcy i pasażera. Ich zużycie jest pewnie adekwatne do przebiegu, którego nie podał.
-
E61 525i do sprawdzenia.
adalbert odpowiedział(a) na gregorbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadzwoń przed wyjazdem bo może się okazać, że został "sprzedany"
-
E61 525i do sprawdzenia.
adalbert odpowiedział(a) na gregorbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód jest dopiero na etapie produkcji :lol:
-
e30 rali monster tiunink Radom
adalbert odpowiedział(a) na pete_wwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakim samochodem nie jezdzi się po mieście. To duże ryzyko, nie wszystkich bawi taki widok :mrgreen:
-
E30 318is co sądzicie
adalbert odpowiedział(a) na trzastek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle o co własciwie chodzi. Trzastek napisał, że potrzebna mu zdrowa buda, a już na prezentowanych zdjęciach widać że tak nie jest, a przy osobistych oględzinach może być jeszcze gorzej. I tyle.
-
E60, 535d 2009 na wypasie z WAW
adalbert odpowiedział(a) na moreti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega który wystawiał, chyba kupił albo ktoś mu sprzątnął sprzed nosa.
-
E92 330xi - co sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd 35tys CHF oczywiscie cała nie bita i z przyzwoitym przebiegiem. Chociaż w Szwajcarii 3-5 letnie auta mogą mieć ponad 300tys.
-
e46 2004r
adalbert odpowiedział(a) na lopez500 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże ogląda, albo nie ogląda. Zadzwoń jeszcze raz, ludzie stosują różne taktyki sprzedaży. Jak powie że sprzedana to trudno, ale często się okazuje, że auto jest ponownie wystawiane.