Treść opublikowana przez adalbert
-
Proszę o porady. Chcę kupić swoje pierwsze BMW.
adalbert odpowiedział(a) na lachu13........ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObiektywnie czy subiektywnie :D A poza tym co tu robisz? Miało ciebie nie być dłuższy czas :mrgreen:
-
Kupno auta we Wloszech
Co tam się dzieje :mad2: To już chyba koniec tego kraju. A powiedz mi co by się ze mną stało gdybym nie miał tych wszystkich kwitków, paragonów itp. K... jutro dzwonię do ambasady włoskiej i zapytam się co się u nich dzieje. Przecież w bantustanie jest lepiej. Podajcie może jakąś stronę gdzie można o tym poczytać. Wśród moich znajomych :shock:
-
Proszę o porady. Chcę kupić swoje pierwsze BMW.
adalbert odpowiedział(a) na lachu13........ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód malowany w całosci, nawet komora silnika, która jest wypucowana szczoteczką do zębów. Ja bym się bał trzasnąć drzwiami żeby się całość nie rozsypała. Jeden wielki kibel.
-
E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???
adalbert odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak zapewne zauważyłeś, większość samochodów do opłat, stoi w Polsce uuuuuuuu albo dłużej. Nie raz są na tekturowych blachach i tutaj można dowolnie kombinować, ale co z żółtym lub czerwonymi paskami. Przecież jak zabierze się za takiego delikwenta UC albo US to nie chce mi się nawet myśleć.
-
Kupno auta we Wloszech
Panowie, przeżyłem szok jak czytam co piszecie w temacie. Byłem w listopadzie ub roku, pierwsze słyszę o podanych przez was faktach, nic o nich nie wiedziałem, ani też nikt mnie o nich nie informował. Skąd macie te informacje?
-
E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???
adalbert odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe czy w ciągu tych 5 dni opłacił akcyzę, i jakie są kary za brak tej opłaty w terminie.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Już nawet wsiury nie chcą takiej bardachy. Remizy pozamykane, a do miasta też wstyd.
-
[e46] 330ci Wrocław/Warszawa + Kraków
adalbert odpowiedział(a) na marian11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak kobieta w pakiecie z samochodem, to brać :mrgreen: Każda kobieta jest przyjacielem człowieka :D
-
E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???
adalbert odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby na świecie ropa była za darmo to w Polsce nadal byłaby po 6 zł. :mrgreen:
-
e39 Warszawa hajmig.pl
adalbert odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpójrz trzy posty wyżej.
-
E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???
adalbert odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNr. tel jest, a przekręt który masz na myśli nazywa się nigeryjski. A ta 318 w temacie który założyłes, nie jest twoja?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mam nadzieję, że te pola są jedynym miejscem gdzie to GTI M-power się porusza, a własciciel wypasa tam bydło. Ciekawe co się dzieje w mózgach, tych ludzi specjalnej troski.
-
e46 330ci 231koni indywidual+lpg opinie okolice wroclawia
adalbert odpowiedział(a) na leny321 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega chce tym podkreślić swoje obrzydzenie i dezaprobatę, dla instalacji lpg.
-
Plagiat?Co sadzicie o nowym modelu marki kia?
Nad moją głową często przelatują lądujące samoloty. Po przeczytaniu całego tematu w jednym z nich, zauważyłem uderzające podobieństwo do BMW, po lekkim tuningu :mrgreen:
-
BMW 325i - Wa-wa - nr rej: WPR AS90 - VIN: WBAVB17546NK38496
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFani takich samochodów powinni stworzyć dla siebie oddzielny dział, a nie drutować w miejscu, gdzie jest jeszcze kilka osób chcących jezdzić normalnymi samochodami. :mad2:
-
Plagiat?Co sadzicie o nowym modelu marki kia?
Kiedyś Picasso, na rozłożone na ziemi płótno rozlał kilka farb w różnych kolorach, i to wszystko rozmazał. Zapytany co ma przedstawiać jego "dzieło" odpowiedział- 100tys dolarów.
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutoryzacja powinna iść się je..ć
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWersja dla ciepłych krajów, więc gdzie do nas.
-
[e46] 330ci Wrocław/Warszawa + Kraków
adalbert odpowiedział(a) na marian11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeczytaj opis nr.1 Jakiś naćpany bajkopisarz. Nr.2 spróbuj poszukać, wydaje mi się, że był omawiany.
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI chyba dał, bo link nieaktywny.
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAmfibia musi kosztować. Nie ma zmiłuj. :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Baśka jest the best.
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z USA więc może być wesoło. Ciekawe gdzie on w Bieszczadach testuje ten samochód. Chyba najwyżej na ćwierć mili. :D
-
najładniejsze e34 jakie widziałem- pomoc w zakupie (Dolice)
adalbert odpowiedział(a) na cichy77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasnie, czy rzeczywiscie jest to auto perfekcyjne. Nie dowiemy się dopóki ktoś go nie obejrzy. Ale trzeba też czytać cały temat. Drugi własciciel kupił go podobno za 14800 czy coś takiego. W tej chwili chce za niego 20000zl. więc powstaje pytanie, jaką to metamorfoze in plus przeszedł ten samochód? I nie denerwuj się tak, tym swoim impulsywnym postem zabrałes sobie parę procent zdrowia :mrgreen:
-
[E60] 530d 2009 Warszawa WBANX71090CS68369
adalbert odpowiedział(a) na bbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo prawda. Najtansze 530d na AUTOHUS z 2008 roku kosztuje wlasnie 16 tys euro. I jest to manual, z reczną klimą i welurami... Nie ma o czym gadać. To nie jest komis dla "naszych" Taki sam samochód full wypas można w Polsce kupić za 1/3 ceny :mrgreen: Więc dyskusja nie ma sensu.