Treść opublikowana przez adalbert
-
E92 330 xi MAZOWIECKIE Czy ktoś zna??
adalbert odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże chodzi mu o to, że nie jest to wersja na Szwajcarię. Ale nie wiem co miał na myśli.
-
e36 cabrio Lubsko powiat Żary
adalbert odpowiedział(a) na kamykcc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli według sprzedającego, stan fabryczny :D No cóż, trzeba nie raz zrobić parę tys. km. żeby trafić na swoją perełkę.
-
e46 320i 2001r 68 tys km warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Vincent86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chcę się już czepiać, ale tylne siedzenia są bardziej wymoszczone niż przednie. Jakoś oszczędne zdjęcia ze środka.
-
e46 320i 2001r 68 tys km warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Vincent86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiscie niecodzienny opis. Tyle rzeczy zrobił chyba "pod siebie" i przejechał tylko 22tys. Czytałem trzy razy i wyczuwam jakąś nieszczerość w tym co pisze. Ale to tylko moje odczucie. Ale jeżeli to wszystko prawda, to może warto ją obejrzeć.
-
moje e36 1.6 compact na BMw e30 1.8 is
adalbert odpowiedział(a) na kliczkowskibmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytałeś się - co sadzicie, więc napisałem co sądzę. Ja sobie zdaję sprawę, że popełniłes głupotę, ale to już twój problem. Ale żeby nie było tak lekko powtórze jeszcze raz- zamieniłeś trupa na jeszcze większego trupa :lol: Dla mnie jest nieważne, w przeciwieństwie do ciebie, skąd pochodzisz. Cham to cham :mrgreen:
-
E92 330 xi MAZOWIECKIE Czy ktoś zna??
adalbert odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowe chyba nie jest. Auto sprowadzone ze Szwajcarii, a bredzi coś o wersji europejskiej.
-
BMW e46 325i
adalbert odpowiedział(a) na lukaszb8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakaś Przysucha już była. Nie pamiętam czy akurat ta, ale poszukaj.
-
moje e36 1.6 compact na BMw e30 1.8 is
adalbert odpowiedział(a) na kliczkowskibmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTobie się "znudził" twój, a tamtemu jego. Spotkały się dwa sztrucle i każdy z was myśli, że sobie polepszył :mrgreen:
-
e46 328iA touring (lpg)
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo VIN już raczej nie dotrze. Mogłoby się wszystko wydać :mrgreen:
-
Jazda na zamek błyskawiczny
adalbert odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyGdyby u nas wszyscy zwracali uwagę na znaki pionowe i poziome i przypadkiem się do nich stosowali, to by wypadł znaczący punkt w budżecie naszego kraju :mrgreen: Naszym władzom bardzo zależy, żeby wszystko było bez zmian na lepsze. Zbroi się przeciwko obywatelom np większą iloscią fotoradarów, oraz nadając uprawnienia do karania, coraz to nowym służbom. Niedługo dla podreperowania swoich finansów z suszarką na drodze będzie stała straż rybacka.
-
e46 328iA touring (lpg)
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlujemy panowie, handlujemy. :mrgreen:
-
e46 328iA touring (lpg)
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebiegu nie podał, tak na wszelki wypadek, żeby na wstępie nie stresować zainteresowanych :D
-
e46 318 1999 Zgorzelec
adalbert odpowiedział(a) na cens temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW VIN nie jest zaznaczone, że zrezygnowano z zewnętrznych oznaczeń, więc jak napisał Pete.
-
BMW 320i - SKÓRA - ALUFELGI 17 - STAN FABRYCZNY!
adalbert odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystkie zdjęcia są na pewno moderowane, więc trzeba auto obejrzeć na żywo. Na pewno wygląda trochę inaczej.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Po przeczytaniu opisu, wątpię czy ten samochód jest w stanie przejechać 100m.
-
BMW E46 320CI NIEMIECKI ANGOL
adalbert odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikt nie bierze takiej opcji pod uwagę.
-
BMW 318 318iS 140KM LPG
adalbert odpowiedział(a) na dawidzioch88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak na pierwszy rzut oka to wygląda, jakby była budowana jeszcze raz od podstaw. Ciekawe jak wygladała w poprzednim wcieleniu.
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie raz wystarczy uważnie i wnikliwie przeczytać opis, żeby się odechciało oglądać na żywo te cudowne bolidy. Jak już się chce kogoś zainteresować kupą złomu, to oprócz ładnego zdjęcia, ukrywającego wszystkie mankamenty, trzeba jeszcze coś sensownego napisać. Ja na to zwracam szczególną uwagę i powiem nieskromnie, że w wielu przypadkach rzeczywistość potwierdzała regułę.
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgaduj-zgadula i wyszło na parcha :lol:
-
Prośba o ocenę E36 320i Malbork
adalbert odpowiedział(a) na boqler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażParch i jeszcze raz parch. Do Malborka jedz obejrzeć piękny zamek, jak nie widziałeś, a nie to coś.
-
prosba o opinie e46 320d
adalbert odpowiedział(a) na bmwmpower temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTego się nie leczy. NFZ nie refunduje kosztów uznając, że takie przypadki nie rokują nadziei na wyzdrowienie.
-
3/4 chinskiego gow... a niby ori
adalbert odpowiedział(a) na kamil560 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to kuzwa jest :mad2:
-
BMW E46 320CI NIEMIECKI ANGOL
adalbert odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to teraz się wyprawia. Przed wojną nie do pomyślenia :D Podłość ludzka nie zna granic :mrgreen:
-
polisa AC a ilość kluczyków BMW E61 opinie, porady
Nigdy się nie spotkałem z obowiązkiem posiadania klucza serwisowego.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:shock: :D :duh: :nienie: :mad2: Tak wygląda wizja ciężko chorych psychicznie. 10 lat terapii w zamkniętym ośrodku to za mało.