Treść opublikowana przez adalbert
-
e46 2004r
adalbert odpowiedział(a) na lopez500 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślimy o tym samym? :mrgreen:
-
e46 2004r
adalbert odpowiedział(a) na lopez500 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co to się stało, że przez 2 lata nie odwiedził serwisu.
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest napisane reimport USA. Więc w Polsce był, ale wirtualnie :mrgreen:
-
bmw E46 320D 2004r
adalbert odpowiedział(a) na ziompel19 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupujesz zwykłą poduszkę elektryczną, pdłączasz pod zapalarkę i jajka masz ugotowane :mrgreen:
-
E87 - Trzemeszno
adalbert odpowiedział(a) na waski_tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW poprzednim poscie napisałeś, że tutaj nikt nie pomoże. Może masz rację, tylko również nie bierz się za pomaganie.
-
[E-39] 530d - 2001r. - Biała Podlaska - sedan, manual, skóra
adalbert odpowiedział(a) na lukas88lag temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe dlaczego zamazał żółty pasek :mrgreen: Pytanie oczywiscie retoryczne. Więcej nie ma sensu pisać.
-
e46 318i 1999 łódzkie
adalbert odpowiedział(a) na cens temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWypięła się wtyczka? Trzeba było mu powiedzieć żeby ją wpiął. Ale coś mi się wydaje, że nie będzie miał na to czasu. A na miejscu pewnie się przekonasz co mu się jeszcze wypięło :mrgreen:
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI teraz kupi go handlarz z Polski i będzie jak z Niemiec. :mrgreen: To takie pranie "brudnych" samochodów.
-
E92 335i z ogłoszenia wbawb71000pv75201
adalbert odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI co takiego napisał?
-
Kolizja bez sprawcy
adalbert odpowiedział(a) na gradu_85 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyOwszem, jeżeli ktoś jest uczestnikiem kolizji lub wypadku i ucieka z jego miejsca. Tamto auto nie uczestniczyło fizycznie w zdarzeniu, więc go nie ma i być może nigdy w tej sprawie nie będzie. W takiej sytuacji bus nadal jest sprawcą i już nim pozostanie.
-
2 e46 do oceny
adalbert odpowiedział(a) na Qnitus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ciągu ostatnich 5 lat ściągnięto prawie 6mln samochodów, z czego myślę, wartych uwagi może być co najwyżej kilkaset sztuk.
-
E36 ŚLĄSK prośba o opinie
adalbert odpowiedział(a) na nokio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIno zalać i jechać :D Z opisów to wszystkie sztuki nówki nie jeżdzone, stan fabryczny. Ino się zalać i najlepiej nie jechać :mrgreen:
-
2 e46 do oceny
adalbert odpowiedział(a) na Qnitus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodbił cenę pewnie dlatego, że byłeś pierwszym i jedynym zainteresowanym :mrgreen: Może myśli, że rozpoczął się ruch w interesie
-
E92 335i z ogłoszenia wbawb71000pv75201
adalbert odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd dłuższego czasu próbuje zwrócic na to uwagę. I nadal będę to robił.
-
e39 Warszawa hajmig.pl
adalbert odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa również pozdrawiam i nie do widzenia :cry2:
-
Co myślicie o tej E53
adalbert odpowiedział(a) na Kruk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI żonka sprzedaje :D Po takiej rekomendacji wystarczy, że ewentualny nowy nabywca obejrzy auto na żywo i być może, będzie zadowolony z nowego nabytku.
-
e46 330d touring
adalbert odpowiedział(a) na mpcheef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest to błąd w pisowni, a nie ortograficzny. Ale myślę, że chodziło Pete o jakiś wyraz szacunku dla naszego kraju i nie szukałbym tutaj dziury w całym.
-
E60, 535d 2009 na wypasie z WAW
adalbert odpowiedział(a) na moreti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena jak najbardziej "adekwatna" chociażby ze względu na zawarty w opisie żal, że muszą spuscić 3 letnie auto za mniej jak 50% jego początkowej wartości. Ja bym zbyt entuzjastycznie nie podchodził, do momentu całkowitego sprawdzenia tego samochodu.
-
Co myślicie o tej E53
adalbert odpowiedział(a) na Kruk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie skonfrontuj to co widziałes jak byłeś włascicielem, z tym co jest teraz. Tak dla potomnych. To rzadka okazja, żeby nie trzeba było zgadywać.
-
Co myślicie o tej E53
adalbert odpowiedział(a) na Kruk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko dlatego że pisała to kobieta, można wybaczyć to TDI :mrgreen:
-
E87 - Trzemeszno
adalbert odpowiedział(a) na waski_tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidocznie są to przebiegi pod klienta :mrgreen: Pan chce, sługa musi. :D
-
BMW 330 Czy warto???
adalbert odpowiedział(a) na Dimag3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiscie powinno być 60tyś km no niecałe :mrgreen:
-
BMW 330 Czy warto???
adalbert odpowiedział(a) na Dimag3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSerwisowany? Do 2005r. I co dalej? Przez ostatnie 7 lat zrobiono 6tys km :duh: Ta KS przedstawiona na zdjęciach to jakaś lewizna, jak pewnie cały samochód. Przypatrz się tek książce, daty, co było niby serwisowane itd.
-
kupno e46 320d - po raz kolejny
adalbert odpowiedział(a) na siamer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW opisie tej drugiej występuje jeżo-zwierz. Otóż według Cezarego Pazury, w filmie " Chłopaki nie płaczą" nie ma w Polsce takiego zwierzęcia. Jest koń, pies, żubr, k...a łoś......... :mrgreen:
-
[E46] 320i touring
adalbert odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2004r. 38tys przebiegu, 23tys zł. :mad2: Co tu chcecie komentować? Kolego, trzymaj się z daleka od tej miny.